PDA

View Full Version : Тример или епилатор - за мъж



waller123
07-31-2011, 18:37
Какво предлагате за един мъж???

Тример или епилатор???

Защо...Предимства...Недостат ъци...

Единствено ме е страх, че космите ставаЛИ по твърди при тримера(не знам до колко е вярно)...

За мен предимствата с тримера са - бързо, лесно и вкусно...упссс безболезнено :D

blueberryyy
07-31-2011, 19:06
Ти сериозно ли? 3-та тема по въпроса?
Айде хвани ги оскуби тея косми и се успокой :-o

Rebirthing
07-31-2011, 19:26
Ти сериозно ли? 3-та тема по въпроса?


Амиии, бъркаш сА ! 4-та тема вече :lol: !

3oPuTy
07-31-2011, 19:35
Добре бе,толкова ли нямаш глава на раменете си?!
И спри да пускаш тема след тема ... Може в една да си зададеш всички въпроси ...

И все пак по темата:Тримера е на принципа на самобръсначката,а епилатора - на кола маската.Според теб кое е по-добре?!

KumchoValcho
08-01-2011, 08:00
От тримера и самобръсначката космите не стават по-твърди/дебели, това е мит

Няма значение, ти си избери кое ще ти е по-удобно и така

waller123
08-01-2011, 10:06
От тримера и самобръсначката космите не стават по-твърди/дебели, това е мит

Няма значение, ти си избери кое ще ти е по-удобно и така

Аз пък смятам, че самобръсначката променя косъма... Например за краката.. преди ги бръснех със самобръсначка и сега от една дупчица има по 2-3 косъмчета...както и на краката... А това е само от ефекта на самобръсначката... Ако е така с тримера хич няма да е на добре

Защото не искам на гърба да стана като мечка(сега имам малко), но ако излизат по 2-3 на дупчица... ЛОШО :-P

YouAteMyHeart
08-01-2011, 16:26
Ти сериозно ли? 3-та тема по въпроса?
Айде хвани ги оскуби тея косми и се успокой :-o

+++ Хаха мислех,че само мен ме дразнят всички теми за 1 въпрос,от един автор,но явно не съм само аз!

Към автора:
Кое не разбра,че НИКОЙ няма да ти каже да използваш нещо на принципа на бръсненето/още повече за гърба/?!?
Почти всеки използва или кола маска или епилатор,защото при бръснене космите стават по твърди!
За гърба по-добре отиди на кола маска,защото с епилатор ще е по-трудно достъпно мястото.
За крака/гърди и тн може също да ползваш кола маска или да си вземеш един хубав епилатор с дискове на philips.

Според мен с кола маска става по-бурзо,но това при всеки е различно.

koshtramba
08-01-2011, 18:56
^ Кое му е по-бързото на кола маската? Докато отида до козметичния салон да ми я направят тая кола маска - ще се епилирам 2 пъти ! Не е нито по-бързо, нито по-евтино. Да не говорим, че не се ръсиш всеки месец с пари за кола маска!

YouAteMyHeart
08-02-2011, 19:28
^Ами за мен е по-бързо,но аз лично не ходя на козметик.Използвам това:

http://коламаска.com/wp-content/uploads/2010/07/vip230.jpg

Дадох 55лв за:
- Нагревател
- 3 ролона
- 150 бр. ленти
- 2 разтвора за почистване

(след това само си взимам ролон,който е 2лв)