PDA

View Full Version : Малко помощ.......



ivan4u0320
07-31-2011, 18:59
Значи мисля да започвам с фитнеса...........И така моя въпрос е колко време преди тренировка може да се яде и какво?Също така какво е хубаво да се пие преди след и по време на тренировка?Какво е хубаво да се яде преди и след тренировка ?И също така съм чувал че преди тренировка е хубаво да се яде малко шоколад?

Благодаря предварително!!!

TodorMarkov
07-31-2011, 19:04
Това с шоколада,сладкото и като цяло бързите въглихидрати е една от масовите грешки и митове,че ти давало енергия...Те вдигат бързо инсулина и после бързо спада,вследсвие на което се наблюдава хипогликемия(умора).Това важи за всички бързи въглихидрати.Hе ги приемайте преди тренировка!

ivan4u0320
07-31-2011, 19:05
Това с шоколада,сладкото и като цяло бързите въглихидрати е една от масовите грешки и митове,че ти давало енергия...Те вдигат бързо инсулина и после бързо спада,вследсвие на което се наблюдава хипогликемия(умора).Това важи за всички бързи въглихидрати.Hе ги приемайте преди тренировка!

Мерси много>>>> :)

musicinmyveins
07-31-2011, 19:08
Направо ми иде да си захапа клавиатурата като видя някой,който очаква тука да му се смели информацията от интернет и да му се предъвче така че сичко да падне от небето.Приятелю преди да почнеш фитнес и да си правиш диети,защото някой от кварталните ти авери ти се е похвалил,че тренира и спазва режим ,вземи да попрочетеш в интернет малко.Нито може да ти се направи режим пред монитора нито да гадаем колко си висок колко тежиш и имаш ли някакъв опит (футбол,воелйбол,плуване ала бала ).Никой няма да се навие да ти обяснява какво да правиш без да си мръднеш пръстчетата и не потърсиш в гугъл.Аз ше ти дам един шут в дупиТО.Започни да четеш тук -> http://www.bb-team.org/

DasReich
07-31-2011, 19:09
Гледай да ядеш до 2 часа преди фитнес. Яж месо, яйца, мляко (тоест храни богати на белтъчини) Пий много вода :)

DownloadVirus
07-31-2011, 19:09
Това с шоколада,сладкото и като цяло бързите въглихидрати е една от масовите грешки и митове,че ти давало енергия...Те вдигат бързо инсулина и после бързо спада,вследсвие на което се наблюдава хипогликемия(умора).Това важи за всички бързи въглихидрати.Hе ги приемайте преди тренировка!

+1

Преди тренировка около 2-2.5 часа хапваш бавни въглехидрати (картофи,може и овесени ядки,зависи кога тренираш)

По време на тренировката вода и енергийнки напитки

След тренировка бързи въглехидрати(и протеин естествено :D)

ivan4u0320
07-31-2011, 19:10
Направо ми иде да си захапа клавиатурата като видя някой,който очаква тука да му се смели информацията от интернет и да му се предъвче така че сичко да падне от небето.Приятелю преди да почнеш фитнес и да си правиш диети,защото някой от кварталните ти авери ти се е похвалил,че тренира и спазва режим ,вземи да попрочетеш в интернет малко.Нито може да ти се направи режим пред монитора нито да гадаем колко си висок колко тежиш и имаш ли някакъв опит (футбол,воелйбол,плуване ала бала ).Никой няма да се навие да ти обяснява какво да правиш без да си мръднеш пръстчетата и не потърсиш в гугъл.Аз ше ти дам един шут в дупиТО.Започни да четеш тук -> http://www.bb-team.org/

Мерси за шута!!! :grin: :grin: :grin:

TodorMarkov
07-31-2011, 19:11
То енергийните напитки са бъкани със захар,което пак спада към графата бързи въглихидрати :)

DownloadVirus
07-31-2011, 20:29
То енергийните напитки са бъкани със захар,което пак спада към графата бързи въглихидрати :)

Fat burners ? 3-4 кафета ? :D

TodorMarkov
07-31-2011, 20:55
Против фетбърнерите съм,иначе кафето/кофейна като вид енергитик е супер преди тренировка,стига да не се прекалява (1 кафе е достатъчно).

DownloadVirus
08-01-2011, 05:13
Без захар разбира се :D Казвали са ми /не знам до колко е вярно/ , че ако изпиеш 3-4 кафета ще те хванат на допинг тест , верно ли е ? :D

TodorMarkov
08-01-2011, 05:38
Кофеинът влиза в списъка със забранените неща,но в определени дози.Допустимите са 1000мг,т.е около 7 чаши кафе.