PDA

View Full Version : Помогнете ми



mechetyy
07-31-2011, 19:24
Здравейте искам да споделя мойте чувства към едно момче.Той ми е комшия и е студент на 21 години е аз съм на 16 и уча в друг град и когато през ваканците си ходя в града и той е там .живеем един вход секи ден през ваканцията го виждам родителите му много ме харесват но за него незнам бях му искала приятелство в facebook той ми даде но когато му пиша не ми отговаря и с него се засичаме когото аз излизам или се прибирам и само се гледаме помогнете ми как мога да превлека вниманието му

sunsunsun
07-31-2011, 19:34
еми кажи му "здрасти" питай го как е ау започни тема на разговор .. :grin:

Rikity
07-31-2011, 19:35
еми кажи му "здрасти" питай го как е ау започни тема на разговор .. :grin:
+ 1 :)

bub0linna
07-31-2011, 22:14
Това че не ти отговаря нищо не значи не се напрягай :) :) ! И ако наистина искаш да му привлечеш вниманието послушай sunsunsun . Поговорете си.. разменете си телефоните.. излезте на кафе, кино и т.н. и оттам нататък всичко ще дойде от само себе си :) :)

Fiction7577
07-31-2011, 22:23
еми кажи му "здрасти" питай го как е ау започни тема на разговор .. :grin:

onestar
08-01-2011, 01:08
Пък аз си мисля, че ако момчето имаше поне малко желание да се запознае с нея, щеше да й отговори във фейсбук.

NightGuardian
08-01-2011, 01:17
Пък аз си мисля, че ако момчето имаше поне малко желание да се запознае с нея, щеше да й отговори във фейсбук.

и аз така мисля :)

LambOfGod
08-01-2011, 01:17
Пък аз си мисля, че ако момчето имаше поне малко желание да се запознае с нея, щеше да й отговори във фейсбук.

и аз така мисля :)

Мда... Не на всички им се занимава с лапетии.

NightGuardian
08-01-2011, 01:19
Пък аз си мисля, че ако момчето имаше поне малко желание да се запознае с нея, щеше да й отговори във фейсбук.

и аз така мисля :)

Мда... Не на всички им се занимава с лапетии.

не пречи едно лапе да ти вземе акъла :oops: , но дали опира до годините? 8)

LambOfGod
08-01-2011, 01:22
Пък аз си мисля, че ако момчето имаше поне малко желание да се запознае с нея, щеше да й отговори във фейсбук.

и аз така мисля :)

Мда... Не на всички им се занимава с лапетии.

не пречи едно лапе да ти вземе акъла :oops: , но дали опира до годините? 8)

Може да е грозна.. Или дебела.. :shock:

NightGuardian
08-01-2011, 01:25
може и двете :shock:


момиче просто не те харесва. its hurt but true

VaMpiRKaTaaa
08-01-2011, 05:02
Пък аз си мисля, че ако момчето имаше поне малко желание да се запознае с нея, щеше да й отговори във фейсбук.
Така е,но може и просто да е срамежлив,макар,че и е съсед..поне едно здрасти може да и каже :D

SmilezZz
08-01-2011, 09:48
Не те харесва. Не се занимавай и не си давай празни надежди. Поне ако имаше желание да се запознае с теб,щеше да ти отговори. Но той нищо не е направил. Но все пак като се засичате кажи му "Здрасти",нали все пак сте си съседи.

nepowtorima
08-01-2011, 10:56
Какво очакваш.
Ти нищо не правиш по въпроса, за да ти обърне внимание.
Пък и в разликата в годините ви не е малка. /поне за мен/ ..
Той вече е да кажем възрастен и надали му се занимава с 16 годишна съседка при това. Каквото и да стане ще се виждате след това почти постоянно и ще е по-трудно. Така, че не започвай нищо с него!