PDA

View Full Version : Оферти на Globul за лаптопи



MissBianka
07-31-2011, 20:53
Какво мислите за тези оферти които са за абонати на глобул и включват лаптоп с безжичен неограничен интернет? Някой купувал ли си е такъв лаптоп и доволни ли сте ?

babity
08-01-2011, 09:35
Не се връзвай на примамливата оферта. Като отидеш в офиса, веднага след като си сложиш подписа върху мазния им договор, ще ти обяснят, че невероятно изгодните цени са само за първите два месеца. Останалите 22 ще плащаш вноската за лапотпа плюс 50тина (в добрия случай) лева за интернет месечно. Не се лъжи по готините реклами. На тях работата им не е да ти направят неустоимо предложение, а да вържат, ако могат, и неродените ти деца с договор към тях. Яла съм им всички възможни попари на Глобул и не бих сменила оператора, но и не бих взела лаптоп точно от там. По - добре питай в някоя от големите вериги за техника за няк'ъв изгоден лизинг. Вчера мернах някакъв лаптоп от мултирама (така ли беше?) за 700лв и ми се стори айляк.

MissBianka
08-01-2011, 10:37
И аз си мислих че едва ли е толкова добре, но просто ще имам нужда не само от преносим компютър а и от неограничен интернет навсякъде, а пък не се сещам за друг вариант за жалост :(