PDA

View Full Version : ''никога не идва момента...''



Viksyyy1995
07-31-2011, 22:21
Здравейте .. : ))

Искам да ви споделя нещо свое и се надявам да ми помогнете да реша проблема си . Благодаря , предварително . :***


Наскоро се запознах с едно момче . На същата възраст като мен , симпатичен , забавен , ОБВЪРЗАН (но гаджето му не беше в града по това време ) . Първоначално започнахме да се срещаме заради общи познати (най-добрата ми приятелка ходеше с братовчед му) , бяхме от една компания . Но малко по-късно разбрах , че той си пада по мен . И така започнахме да си пишем по скайп , да ходим заедно на плаж , гледахме заедно филм в тях , НО един ден както си седяхме компанията , той разговаряше с някого по телефона и каза : - '' Брат,търся си нещо за лятото , някоя мацка . '' Като чух това побеснях . Той постоянно ходеше по мен , закачаше ме на шега , изпращаше ме до вкъщи , а аз винаги го отблъсквах заради това, което е казал. Той най-накрая ме повика да си поговорим на саме и ме попита ,защо постоянно го отблъсквам . Аз му казах,че съм го чула какво е казал по телефона и той ми отговори : ''-И ти вярваш на това , ако беше така отдавна нямаше да ти пиша и да ти говоря . '' След тези думи последва малчание , което имах чувството , че трае цяла вечност. А той просто си седеше и макар , че се опитваше много не успя да скрие сълзите си . Явно доста се е трогнал . Незнам. След този разговор започна да се държи малко по странно . Говорехме си , пишехме си , започвах да го харесвам . Но всеки път когато исках да се отделим от компанията и да отидем някаде само двамата ,за да се изясним , да разбера какви са намеренията му към мен . Той не се държеше сериозно , опиваше се , лигавеше се , отиваше някъде и така 3-4 дни вече не идва удобния момент. Приятелките ми и приятелите му постоянно ме карат да му обърна внимание , но това негово държание не ми харесва . Последните дни , когато си пишем по скайп си говорим за това и разговорът винаги завършва със ''скарани'' или '' насърдени'' или ''трябва да тръгвам'' , затова исках да е на живо - очи в очи , насаме . Но момента не идва и това е . Той казва , че му било писнало да се правя на недостъпна , но аз мисля ,че не е така . Не се правя на недостъпна просто онези думи ме накараха да се отдръпна . Не искам да се подиграват с мен и да ме използват. Той дори скъса с гаджето си и ми казваха ,че било заради мен . Защото много ме харесвал . Но знам ли . Ако беше така и той ще се опитваше по някакъв начин да поговорим насаме . Нали така .. ???
И това е . Искам само да ми кажете дали има смисъл да говоря с него да му пиша по скайп да се видим или да не го правя ? Да изчакам той да го направи и дали ще го направи .. ??? Просто си кажете мнението по темата .. каквото и да е то !!



Благодаря :) :) :)

Fiction7577
07-31-2011, 22:26
Аз не бих му повярвала. Нищо лично.

Viksyyy1995
07-31-2011, 23:01
И на мен ми се иска да не му вярвам , но немога и незнам защо и какво да прадя .. :(

onestar
08-01-2011, 01:17
Тоя не си заслужава...

LambOfGod
08-01-2011, 01:21
Що да не си заслужава? Момчето й е ходило по гъза и я е ухажвало толкова време, а тя се е правела на ощипана девойка дали е говорил сериозно или не няма значение, защото и на всеки ще му писне и ще реши, че ТЯ не си заслужава.

onestar
08-01-2011, 01:33
'' Брат,търся си нещо за лятото , някоя мацка . ''




''-И ти вярваш на това , ако беше така отдавна нямаше да ти пиша и да ти говоря . ''


Но всеки път когато исках да се отделим от компанията и да отидем някаде само двамата ,за да се изясним , да разбера какви са намеренията му към мен . Той не се държеше сериозно , опиваше се , лигавеше се , отиваше някъде

Глуповат ми се вижда. Сякаш въобще е нямал по-сериозни намерения към нея. Ебавал се е. Нещо такова...

BladeDancer
08-01-2011, 01:37
Не няма смисъл.

VaMpiRKaTaaa
08-01-2011, 05:17
Момчето явно те харесва.
Искал е постоянно да е с теб,обаче ти все си го отблъсквала..
Който и да е ще му писне в даден момент.

Auriss
08-01-2011, 05:27
Що да не си заслужава? Момчето й е ходило по гъза и я е ухажвало толкова време, а тя се е правела на ощипана девойка дали е говорил сериозно или не няма значение, защото и на всеки ще му писне и ще реши, че ТЯ не си заслужава.

balu4ka
08-01-2011, 06:46
Тази връзка ще е много суха ,дори бих казала ,че едва ли ще се осъществи.Той е недорасляк,а ти филмарка...джъст лайф ,гет ит.

За съжаление ,нещата не винаги потръгват и се случават както ние го плануваме.Радвай се ,че не е това човека ..който ще те накара след време да пуснеш тема "той се държи ужасно,май това е краят" >.<

Auriss
08-01-2011, 06:53
Добре ,не мога да ви разбера ,бе ,хора. Оня се е влачил подир гъза й ,тя се е вкарала в някви драми ,него му е писано и я е отебал. Басирам се ,че ако въпросното момче беше пуснало тема "Харесвам едно момиче страшно много ,ама тя само се дърпа и ми се прави на интересна ,макар че дори скъсах с бившата ,за да можем да сме заедно" щяхте да му кажете да й тегли майната и да си гледа живота.

Ебаси комплексирани деца ,честно.


Искам само да ми кажете дали има смисъл да говоря с него да му пиша по скайп да се видим или да не го правя ?
Остави момчето на мира ....

SmilezZz
08-01-2011, 09:40
Нормално е да му е писнало. Вместо да се правиш на недостъпна,да го отблъскваш и подобни,можеше просто да му кажеш какво ти има. А да не говорим ,че е искал непрекъснато да е с теб, отделял ти е голямо значение и време,а ти през това време си се чудила дали е сериозен,то си личи да ти кажа. Но нали "всеки оценява какво е имал,чак когато го загуби". Гадното е,че и ти сега го оценяваш. Ако искаш поговори с него,но просто момчето ,според мен,наистина е прав. Нищо лично.

Taam
08-01-2011, 09:47
На мен много бързо щеше да ми отиде всякакво желание да се занимавам, макар че ,практически погледнато- жената гони по- безпощадно от мъжа, когато той не проявява интерес.
Но според мен просто не е било писано (аз така бих си казала). Случили са се някакви неща. Кой ,какво, как направил- майната му- вече е станало. И не са се получили нещата. Значи сте се разминали по пътя. Но не е болка за умиране.

mArMaLaDkA
08-01-2011, 09:51
,а ти през това време си се чудила дали е сериозен,то си личи да ти кажа.

Кое му е сериозно? Мераците? Тичал й е подир гъза, докато е бил във връзка. Няма значение дали гаджето му е било в града, или са били скарани по това време.

Иначе фактът, че е скъсал с приятелката си, е похвален, още повече, че го е направил без дори да си му в кърпа вързана.

iPurple
08-01-2011, 10:01
Според мен не се отказвай още, щото иначе
ще те е яд, че не си се пробвала и само ще си
мислиш "ами ако беше станало нещо.. какво ли
щеше да стане ако.." Просто може би не е
сериозен, но не мисля, че ще изгубиш кой знае
колко ако се пробваш пак. :)

antifashionshit
08-01-2011, 11:02
и той май не е от най-умните.. ама кво пък. можеше да се позабавлявате малко без много драми и без да очакваш да си единствена и незаменима за него.

scandalousLady
08-01-2011, 11:10
Според мен не се отказвай още, щото иначе
ще те е яд, че не си се пробвала и само ще си
мислиш "ами ако беше станало нещо.. какво ли
щеше да стане ако.." Просто може би не е
сериозен, но не мисля, че ще изгубиш кой знае
колко ако се пробваш пак. :)

BlindedAngel
08-01-2011, 12:31
Ама и ти си яко закърняла...Може да го е имал наистина в напредвид това, което е казал, но след като сте опознали явно е искал наистина да е с тебе.Ама като се правите на много оборотни и обидени, такоз е.Не му обръщай внимание известно време и сам ще дойде при тебе, пък ако не дойде поне ще знаеш че няма смисъл вече да се мъчиш 8)

peace95
08-01-2011, 19:07
Що да не си заслужава? Момчето й е ходило по гъза и я е ухажвало толкова време, а тя се е правела на ощипана девойка дали е говорил сериозно или не няма значение, защото и на всеки ще му писне и ще реши, че ТЯ не си заслужава.
Не мoжем да определим дали някой от вас си заслужава , но мисля , че вече просто сте изпуснали момента :)

jeezloxxy
08-01-2011, 19:27
Само аз ли си мисля,че авторката яко го е прецакала?
Той е скъсал с приятелката си,малко или много заради нея.
А и сега нищо не се е получило от това :D .Как да не се саднеш.


Не,че обвинявам авторката,пича си е виновен,просто ми направи впечатление.

sladkishka95
08-01-2011, 19:47
Нищо не губиш, ако опитате да сте заедно.. Може да не се получи, но кой знае, може и да излезе една стабилна и хубава връзка, градяща се на доверие и обич. И моя приятел отначало не беше много сериозен, но сега си умираме един за друг. Така че, пробвай.. :)

rebeccaa
08-01-2011, 20:31
НЯМА СМИСЪЛ.Щом е казал , че си търси нещо за лятото и аз не бих му повярвала, правилно си постъпила като си се отдръпнала от него, но според мен щом той вече знае, че си чула какви са му намеренията (за лятната забивка говорим) нарочно се отдалечава от теб, защото вече знае, че ти знаеш ,ако ме разбираш какво искам да кажа,че нещо се обърках :D

valdesbg
08-01-2011, 20:38
А хората са го казали много отдавна - който иска ще намери начин. Който не иска ще намери оправдание.

Всичко друго е част от самозаблудата, в която си изпаднала.

cigarettekisses
08-01-2011, 21:00
нормално е.дразня се на несериозни хора -.-

eXxXciTeD
08-02-2011, 18:15
Занимава се с теб, а е обвързан и си търси "мацка за лятото" - разбирай някоя удобна за секс, а той не струва. Занимавай се само ако те устройва нещо подобно, което не ми се вярва като чета.

elii94
08-02-2011, 19:27
Какво ще загубиш, ако пробваш?

marilyn
08-02-2011, 19:46
Търси си мацка за лятото?! И ти му се връзваш? По-добре стой на страна от такива, ако наистина те харесва много ще ти докаже, че иска да е само с теб. Но ако аз бях чула тая негова реплика.. щяхме да си останем на "здравей"-"здрасти"...

jghgh
08-02-2011, 19:52
"никога не идва момента"
Няма и да дойде с такъв несериозник....

c14m
08-03-2011, 06:14
"никога не идва момента"
Ами имала си възможност, пропуснала си я. Но според мен си постъпила правилно!

elysunny
08-03-2011, 09:13
'' Брат,търся си нещо за лятото , някоя мацка . ''




''-И ти вярваш на това , ако беше така отдавна нямаше да ти пиша и да ти говоря . ''


Но всеки път когато исках да се отделим от компанията и да отидем някаде само двамата ,за да се изясним , да разбера какви са намеренията му към мен . Той не се държеше сериозно , опиваше се , лигавеше се , отиваше някъде

Глуповат ми се вижда. Сякаш въобще е нямал по-сериозни намерения към нея. Ебавал се е. Нещо такова...

mrfrzne
08-03-2011, 09:31
Абе ,забрави кфо е казал по телефона ... Отивате някаде насаме казвате си квото трябва и то ако е имало нещо то ще се получи ...
А и не разбирам той се е влачил подир тебе а ти си го одблъсквала .. :?
Мнооо се филмираш мацо :D :D

Aquamarine
08-03-2011, 10:59
А той просто си седеше и макар , че се опитваше много не успя да скрие сълзите си . Явно доста се е трогнал .
Той е плакал .. :shock: :shock:

notlike
08-03-2011, 17:36
QQ much. И все пак, ако е олигофрен, не си заслужава да тровиш много нерви и време.

ledenakrasota
08-03-2011, 18:20
Той най-накрая ме повика...


И сигурно ти даде кокал, а ти оплези език като доброто, послушно кученце! :neutral: :neutral:

Миличка, след като е ОБВЪРЗАН нещата са ясни и До там! Разбирам, че си хлътнала. Но сама на себе си вредиш.

А останалите лигавщини по-надолу ме изумиха. Виж просто какъв сериал. И си седнала да се терзаеш за някакъв пикльо, който не знае какво иска! :-x :-x

Края на лятото идва! Стегни се, зарежи тези глупости и си прекарай добре месеца без терзания! :-) :-)