PDA

View Full Version : да го направя ли



misi8kissi
08-01-2011, 02:23
Аз съм на 18 и никога не съм правила секс, винаги съм чакала подходящия, но може и да не го срещна пък и това е само първи път ще има още и затова искам съвет да го направя ли с някой без чувства. Проблема ми е, че съм свикнала да казвам, че съм девствена и за мен е някакво срамно да кажа, че не съм , но пък да чакам до първата брачна нощ ? :smt107 ? Е моля посъветвайте ме, ще съм мн благодарна и ако не се заяждате защото не съм в настроение за спамове .

VaMpiRKaTaaa
08-01-2011, 04:44
Ако се чувстваш готова,няма проблем да го направиш с някой.
Но за любов са нужни двама.

Zarity
08-01-2011, 05:12
То от толкоз чакане на подходящия нищо няма да излезе...
Ако си готова,не виждам проблем да го направиш.Пък и няма нищо срамно,не си на 14-15 все пак,нормално е да си правила секс на 18

ПП: само дето подписът ти крещи "на 13 съм" :-o

xinfamous
08-01-2011, 05:20
То от толкоз чакане на подходящия нищо няма да излезе...
Ако си готова,не виждам проблем да го направиш.Пък и няма нищо срамно,не си на 14-15 все пак,нормално е да си правила секс на 18

ПП: само дето подписът ти крещи "на 13 съм" :-o

ПП: само дето подписът ти крещи "на 13 съм" :-o

:lol: :lol: :lol: :lol:

bub0linna
08-01-2011, 07:35
То от толкоз чакане на подходящия нищо няма да излезе...
Ако си готова,не виждам проблем да го направиш.Пък и няма нищо срамно,не си на 14-15 все пак,нормално е да си правила секс на 18

ПП: само дето подписът ти крещи "на 13 съм" :-o

ПП: само дето подписът ти крещи "на 13 съм" :-o

:lol: :lol: :lol: :lol:


:razz: :razz: :razz: Има някои хора дето са без работа и се чудат какво да измислят :razz: :razz: :razz: :razz:

DownloadVirus
08-01-2011, 07:41
--

Fiction7577
08-01-2011, 07:59
Ми направи го, ако искаш. На 18 си, можеш да легнеш с когото поискаш, така че ако се чувстваш готова и имаш желание - действай.

xch0colattegiirlxx
08-01-2011, 08:28
То от толкоз чакане на подходящия нищо няма да излезе...
Ако си готова,не виждам проблем да го направиш.Пък и няма нищо срамно,не си на 14-15 все пак,нормално е да си правила секс на 18

ПП: само дето подписът ти крещи "на 13 съм" :-o
Мда.. и аз това си помислих :-o

xoxi
08-01-2011, 08:57
Моят съвет пък е да не го правиш.
И какво като си на 18 и си все още девствена? Да не би да е задължително всички да го направят преди тази възраст..
Когато намериш човекът, тогава го направи. Сещам се за човек от форума, който би бил страхотен пример в това отношение, но няма да споменавам име, може сам да се включи.
За момичетата първият път е важен и е много по-добре да се направи с чувство.

naQkataRaota
08-01-2011, 09:07
Направи го с приятел: ти ще го уважаваш и той теб; него ще го помниш с хубаво, а той няма да се хвали наляво и надясно, че те е отворил

Това по любов добре, ама после от "единствения" като стане "оня боклук" да видим какви ще са спомените за "незабравимия първи път"

Done
08-01-2011, 09:11
ако си на 18, прати ми снимка и ще уредиме въпроса 8-)
евентуално....

Hilary_
08-01-2011, 09:33
Моят съвет пък е да не го правиш.
И какво като си на 18 и си все още девствена? Да не би да е задължително всички да го направят преди тази възраст..
Когато намериш човекът, тогава го направи. Сещам се за човек от форума, който би бил страхотен пример в това отношение, но няма да споменавам име, може сам да се включи.
За момичетата първият път е важен и е много по-добре да се направи с чувство.
Съгласна съм!

Първия път ПО МОЕ МНЕНИЕ трябва да е специален, защото се помни .. особено ако си чакала толкова години не си заслужава накрая да го направиш с първия срещнат!! Изчакай момчето с главно "М" .. (:

Done
08-01-2011, 09:37
Да не окаже са с главно П - от пенсионер 8-)

Hilary_
08-01-2011, 09:41
Да не окаже са с главно П - от пенсионер 8-)
забаааавен си ..

Ако иска и девствена ше си умре!! 8-)
Какво лошо има да се чака .. даже ако ме питаш аз съм "за" първия път през брачната нощ .. супер романтично е .. :oops: :lol: :lol: :lol:

runway27
08-01-2011, 09:49
Изоставаш.. вече е модерно на 20 да имаш внуци. 8)

Me4encety
08-01-2011, 09:56
Да не окаже са с главно П - от пенсионер 8-)
+1 8-) Авторке,ако се чувстваш готова направи го.Но изчакаи подходящт момент,а не да планираш със седмици.Просто ако си си избрала вече с кой изчакай някои по подходящ момент и си изживеи удоволствието. :wink:

Moderatorius
08-01-2011, 09:58
Да не окаже са с главно П - от пенсионер 8-)
забаааавен си ..

Ако иска и девствена ше си умре!! 8-)
Какво лошо има да се чака .. даже ако ме питаш аз съм "за" първия път през брачната нощ .. супер романтично е .. :oops: :lol: :lol: :lol:

Много романтично, няма що :lol: След цял ден танци и глупости, изморен... и той те чака да си изпълни задължението. Не всичко е добре, в края всички са разочаровани, ура. Пък и не мислиш ли, че трябва да опознаеш едно момче, преди да го вземеш за съпруг? Все пак няма само да се целувате, докато сте женени. Сексът си играе важна роля, и ако не се напаснете - кофти брак.

Иначе към авторката - ако ти се прави, прави го. И аз съм на 18 и съм се пазила, но ми е ясно, че едва ли ще го направя с момчето, с главно М ;Д Ако сама си имала желание да го направиш - едва ли ще съжаляваш. Сега сигурно тва ти се струва нещо странно и свещено :lol: , но по мои наблюдения си е просто едно задоволяване на нуждите.

Hilary_
08-01-2011, 10:15
^ Така е .. казах го в кръга на шегата! :)
Определено за един брак е много важно напасването, НО това е друга тема .. 8-)

pri
08-01-2011, 10:31
Ако толкова не ти се чака подходящия може да го направиш и с някой без чуства ,на когото обаче трябва да имаш доверие и да знаеш,че ще биде нежен и добър с теб :)

Done
08-01-2011, 11:35
^ Така е .. казах го в кръга на шегата! :)
Определено за един брак е много важно напасването, НО това е друга тема .. 8-)ми незнам..... но ако някоя 20-23 годишна ми каже : "девствена съм" ще избягам с 200.... даже наскоро имах подобен случай, но там по-скоро аз имах съмнения че е девствена :shock: не се стига до там, че да ми го казва, щото не й звъннах повече 8-) на 27 или 28 е мацката.... :lol:

turboPantofka
08-01-2011, 12:01
^Ако момичето е свестно какво пречи?

Та по темата: Добре де, какво ти пречи толкова това, че си на 18 и девствена? Ок, явно ти се иска , но не е и причина да се почнеш, с който свари. Добре е да се самоуважаваш и да се оценяваш достатъчно и да го направиш, с някого когото поне една идея значи нещо за теб.

go6o123321
08-01-2011, 12:14
Моят съвет пък е да не го правиш.
И какво като си на 18 и си все още девствена? Да не би да е задължително всички да го направят преди тази възраст..
Когато намериш човекът, тогава го направи. Сещам се за човек от форума, който би бил страхотен пример в това отношение, но няма да споменавам име, може сам да се включи.
За момичетата първият път е важен и е много по-добре да се направи с чувство.
Нека чака сигорно и на 30 няма да го е направила

Done
08-01-2011, 12:26
^Ако момичето е свестно какво пречи?


Кво значи свестно ? Според мен има нещо сбъркано е нея ако не я е порнал някой за толкова време. Кво толко има да пази, тва да не е манджа - да свърши.... Пък и бих предпочел жена ми да има опит зад себе си, преди да се взмем, още повече, че при мен секса е голямо значение, а как бих бил сигурен ако преди това не сме го правили ?!
Всъщност кво ми се правите на моралистки тука, като повечето са ви цепнали още на 13-14 години...

Buubka
08-01-2011, 12:40
направи го с някой който обичаш и те обича .. съвет от мен пък ти както искаш все пак си на 18.

dimitar_ak
08-01-2011, 12:52
^Ако момичето е свестно какво пречи?


Кво значи свестно ? Според мен има нещо сбъркано е нея ако не я е порнал някой за толкова време. Кво толко има да пази, тва да не е манджа - да свърши.... Пък и бих предпочел жена ми да има опит зад себе си, преди да се взмем, още повече, че при мен секса е голямо значение, а как бих бил сигурен ако преди това не сме го правили ?!
Всъщност кво ми се правите на моралистки тука, като повечето са ви цепнали още на 13-14 години...

Казваш, че искаш жена с опит, но се обзалагам, че веднага ще почнеш да ревнуваш, ако разбереш, че половинката ти изобщо не си е губила времето преди теб.

turboPantofka
08-01-2011, 12:56
Done имах предвид ако е добър като човек, характер, добре изглеждаща... Това, че е на 28 и (вероятно) не е правила секс явно си има някаква причина и тя е избрала така. Въпрос на предпочитания.

Done
08-01-2011, 12:57
^Ако момичето е свестно какво пречи?


Кво значи свестно ? Според мен има нещо сбъркано е нея ако не я е порнал някой за толкова време. Кво толко има да пази, тва да не е манджа - да свърши.... Пък и бих предпочел жена ми да има опит зад себе си, преди да се взмем, още повече, че при мен секса е голямо значение, а как бих бил сигурен ако преди това не сме го правили ?!
Всъщност кво ми се правите на моралистки тука, като повечето са ви цепнали още на 13-14 години...

Казваш, че искаш жена с опит, но се обзалагам, че веднага ще почнеш да ревнуваш, ако разбереш, че половинката ти изобщо не си е губила времето преди теб.
Факт !!! Много си прав ! Дори и това ми се е случвало.. като намекнах за това, тя каза, че е била само с двама преди мен..... Направих се че й вярвам... но наистина беше мноооого веща в това което правеше....
За това истината е някъде посредата - нито едната крайност, нито другата.

misi8kissi
08-01-2011, 14:45
еми подписът ми е такъв защото от отдавна имам регистрацията, но не пиша често, но е вярно, че понякога не се държа като за годините си :Р мисля че съм готова, проблемът ми е съвестта, защото съм израсла в семейство със стари разбирания и норми и ми е доста трудно да стигна дори до целувка с някой. :oops: ЗАТОВА

lamer4e7o
08-01-2011, 14:48
Прочети моят подпис и помисли върху него. :oops:

Няма да останеш девствена мома, спокойно.

tosheccc
08-01-2011, 14:50
еми подписът ми е такъв защото от отдавна имам регистрацията, но не пиша често, но е вярно, че понякога не се държа като за годините си :Р мисля че съм готова, проблемът ми е съвестта, защото съм израсла в семейство със стари разбирания и норми и ми е доста трудно да стигна дори до целувка с някой. :oops: ЗАТОВА

След тези редове, мога да ти кажа само - ДЕЙСТВАЙ! .. След 2 години, ще те е срам и свирка да направиш.. Стари разбирания.. 21 век сме..

Недейте така, моля ви се!!!!! ПОТРЕСЕН СЪМ !!!

DarkTemplar
08-01-2011, 14:54
еми подписът ми е такъв защото от отдавна имам регистрацията, но не пиша често, но е вярно, че понякога не се държа като за годините си :Р мисля че съм готова, проблемът ми е съвестта, защото съм израсла в семейство със стари разбирания и норми и ми е доста трудно да стигна дори до целувка с някой. :oops: ЗАТОВА
Значи не си готова. Щом си израсла в такава среда, то е логично да са те възпитали, че секс се прави с човек, в който си напълно сигурна, когото обичаш и с когото имаш сериозни отношения. Изборът, който предстои да направиш зависи от 2 неща:

1. колко силно ти се прави секс (предполагам доста)
2. доколко вярваш в ценностите, с които са те възпитали

Което от 2те надделее, то ще предопредели избора ти.

Естествено има и 3ти вариант - да срещнеш подходящия за теб, да си имате нормална връзка и да си правите колкото поискате секс.

Ти си решаваш кое от всичките ще се случи.

liliii
08-01-2011, 15:04
Направи го с приятел: ти ще го уважаваш и той теб; него ще го помниш с хубаво, а той няма да се хвали наляво и надясно, че те е отворил

Това по любов добре, ама после от "единствения" като стане "оня боклук" да видим какви ще са спомените за "незабравимия първи път"Най- добре е така. Ама все пак трябва да има симпатии, привличане.. иначе гаранция, че няма да ти хареса :wink:

BaiShushul
08-01-2011, 15:24
Прочети моят подпис и помисли върху него. :oops:

Няма да останеш девствена мома, спокойно.
къф си ти да дааш таквиз савети?

lamer4e7o
08-01-2011, 15:25
Ей такъв съм… и давам сАвети, да.

BaiShushul
08-01-2011, 15:35
Ей такъв съм… и давам сАвети, да.
:oops:

Авторке, прочети и моя подпис, за да знаеш на кого подписите да четеш! :D

marilyn
08-01-2011, 15:40
Ами ние от форума нз как можем да ти помогнем и да ти кажем дали си готова или не. Просто ти сама трябва да си отговориш на тоя въпрос. Това с подходящия за мен са пълни глупости, в тия години да чакаме подходящия ми се струва смешно. Подходящ няма, има просто хора, които ни кефят (или обичаме) и излизаме с тях, приятели сме с тях, спим с тях, лъжем, мамим и тн и тн. Подходящият ако го чакаш можеш да си умреш и девствена. Не казвам, че трябва да се изчукаш и с първия срещнат де, но просто се отпусни и забрави предразсъдъците, които вашите са ти набивали в главата. :)

FleurDeLys
08-01-2011, 17:54
Давай смело напред ... :-o

Me4encety
08-01-2011, 18:54
Давай смело напред ... :-o
И назад :lol:

Phreak
08-02-2011, 09:11
Ако има6 необходимата сеусуална култура го направи не е кои знае какво!