PDA

View Full Version : Тупиране



anahi23
08-01-2011, 06:25
муцки кажете ми как да си тупирам косичката ..щото аз все кът си я тупирам не става като на другите а приличам на бойлер гръмнал
плссс кажетее

blueberryyy
08-01-2011, 06:27
муцка, то не е ли тва целта? кЪт си я топираш да приличаш на гръмнал бойлер? :-o
Иначе, взимаш кичура който искаш да топираш, пръскаш с лас и започваш да го срясваш в обратна посока .

Rikity
08-01-2011, 06:33
гръмнал бойлер :lol:

lovefantasy
08-01-2011, 06:35
Аз правя така- взимам кичур, тупирам го и го премятам назад по посока обратна на разстежа на косъма, пръскам лак от далече и със сешоара за 2-3 секунди суша. После пускам кичура и го поопрвям- няма мърдане

tonie__
08-01-2011, 06:54
слагай си вафлички в корените,обаче не на най-горния пласт,а само ан долните.стискаш здраво с прецата,слагаш лак и после разресваш,защото много вероятно косата ти да стане квадратна 8-)

koshtramba
08-01-2011, 09:07
Топиране се пише с "О" !!!! :-x

kitten8m
08-01-2011, 09:14
Миличка, защо ти е да си мориш косичката? Това топиране не прави нищо друго, освен да ти накъса косата ужасно много, забрави да успееш да я пуснеш на дължина, ако я топираш. Голям мор е за косата. Но пък, ако си твърдо решена, по - горе са ти описали как точно става. Аз съм най - съгласна с вафличките, но пък да не си личат, като се поставят в корена под косата, иначе изглежда малко пайнерско. Успех! :)

П.п. - относно правописните грешки, случва се, имах една лекия по езикозание, която гласеше, че книжовният език е висшата форма към която се стремим и която не може да бъде усвоена никога, защото е невъзможно, има различни видове диалекти, в случая личностен или пък правописна грешка заради клавиатурата. Лично ми става някак тъпо, когато хората вместо да помогнат се хващат за някаква правописна грешка. Всички сме равни, хора сме все пак, случва се.

Само гледай да не си направиш коста оромна, защото стои малко смешно, а също и заглаждай кичурите, понеже става рошаво и не добре.

pressiana
08-01-2011, 09:27
Момичето каза, че било на 10. Моля ви се, не ѝ давайте съвети как да изглежда като магистрална фея /защото топиране, къси полички до под дупето и т.н. на 10 години си е точно това/. Сестра ми даже е с година по-голяма от нея и не си е и помисляла да се направи като телевизор.. И аз, дето съм на 16, също не се топирам. :-o

Nevazmutima
08-01-2011, 09:28
Момичето каза, че било на 10. Моля ви се, не ѝ давайте съвети как да изглежда като магистрална фея /защото топиране, къси полички до под дупето и т.н. на 10 години си е точно това/. Сестра ми даже е с година по-голяма от нея и не си е и помисляла да се направи като телевизор.. И аз, дето съм на 16, също не се топирам. :-o

никъде не е опоменала на колко години е. тя пита как се топира коса ние казваме никой не и казва как да се облича ;)

pressiana
08-01-2011, 09:31
Споменала е в другата си тема. А в още една тема пита откъде да си купи плисирана пола до под дупето. Чети малко и тогава говори.

Nevazmutima
08-01-2011, 09:53
Права си, чак сега видях другите и теми... Струва ми се, че дори малко се шегува... забавлява се като пише тези неща, но все пак никой тук не я подтиква да носи такива дрехи или да си прави така косата, дори всички опитват да я спрат и все пак и обясняват за да не е неука :)

niki9651
08-01-2011, 17:10
Момиче ти в ред ли си? И аз мисля, че се шегува, но все пак топиранее.. не си ли малка за такива дрехи и прически.. :shock: :shock: просто се учудвам как има такива хора .. иначе почти всички ти казаха как не е нужно да коментирам

thegreenzombie
08-01-2011, 17:21
муцкаа ;хх ..... 'шо не вземеш първо да си пуснеш LazyTown, пък после да мислиш как да се тОпираш :D ОМГ, хора опомнете се!! На кой му е нужно да прилича на телевизор[или на гръмнал боилер хD] в главата 8-)

BooNBooN4eToo
08-01-2011, 18:31
муцкаа ;хх ..... 'шо не вземеш първо да си пуснеш LazyTown, пък после да мислиш как да се тОпираш :D ОМГ, хора опомнете се!! На кой му е нужно да прилича на телевизор[или на гръмнал боилер хD] в главата 8-)

+ съжелявам за спама, но не одобрявам този тип прически (мое мнение) :?