PDA

View Full Version : Какво да правя :(



LoveChocolate
08-01-2011, 08:36
Хм.. дойде и моето време да пиша в този раздел защото имам проблем с майка ми .. На 15 съм Скоро ходих на сватба и там едно момче постоянно ме гледаше и аз го гледах защото някак си ми хареса :D Братовчедка ми ме извика на вън и ми каза че ми искал номера и аз мислих мислих и й го дадох :) И цяла вечер бяхме само на гледане :D Майка ми ме пита кого гледам и аз и го показах нали и тя нещо ми се скара нещо че бил голям и аз не я разбрах какво точно каза защото музиката беше много силна . И към 4 когато вече си бях вкъщи и спах той звънна и се запознахме по телефона даде ми скайпа си и фейсбука си . Каза ми че е на 20 и тогава 1 мисъл която ми хрумна е как майка ми ще откачи и ще започне да си мисли всевъзможни неща .. писахме си доста в скайп и той иска да се видим , на което не му отказах ;) и ми каза да поговоря с майка си , но аз не знам какво да й кажа .. представа си нямам как ще реагира.Дайте ми съвет .. и двамата много се харесваме но проблема е в това че майка ми ще побеснее и ще се опита да ме отдалечи от него :(

LoveChocolate
08-01-2011, 08:41
и още нещо .. до сега не ми се е налагало да й го напомням но тя е била на 14 а баща ми на 20 когато са били заедно и дали ще мина по-добре ако й кажа че аз един вид взимам пример от нея :D

ameli
08-01-2011, 08:44
Може би иска да те предпази от нейната грешка? :-o

LoveChocolate
08-01-2011, 08:45
Може би иска да те предпази от нейната грешка? :-o

защо мислиш че е грешка

scandalousLady
08-01-2011, 08:52
Майка ти е права разликата е голяма.Преди е било друго в днешно време хората са по-различни и съм сигурна,че го знаеш това.Просто я помоли или първо го запознай с нея за да може да ти позволи. Успех мила ^^

ameli
08-01-2011, 08:52
От къде да знам, не съм в главата и. :?
Като всеки родител си мисли, че ще стане най-лошото .. по-възрастен мъж, я педофил, я нещо друго може да ти направи... Попитай я какво точно против него има.

Hilary_
08-01-2011, 08:53
Добре .. представи си ситуацията виждате се, всичко минава гладко, следват още поредица срещи всичко е ок .. и в един момент, когато евентуално вече сте заедно според теб той какво ще очаква от връзката ви и какво ти можеш да му дадеш?
Не съм майка ти, но въпреки това те съветвам много да внимаваш .. на тези подрастващи мъжленца само едно им е в главата .. ;)

Fiction7577
08-01-2011, 08:53
Я стига, пет години не са голяма разлика. Ако се опасява, че ще си легнеш с него, поговори с нея.
Може и да ти няма доверие.

LoveChocolate
08-01-2011, 09:21
Я стига, пет години не са голяма разлика. Ако се опасява, че ще си легнеш с него, поговори с нея.
Може и да ти няма доверие.

изобщо нямам намерения да спя с него

LoveChocolate
08-01-2011, 09:23
а и той не е като предишните с които съм била .. някак си по зрял е и не мисли само как да ме вкара в леглото си (поне аз с такова впечатление съм останала ) някак си по сериозен е и каза ако ще имам проблеми с наще да си останем приятели но аз му казах че ще опитам

balu4ka
08-01-2011, 09:42
Ако ,майка ти ти няма доверие и се притеснява за теб ,може и да ти попречи.Но ,ти трябва да го опознаеш.Няма как да останеш с някакво просто впечателение,чак тогава действай с нея и ги запознай

Навярно първо ще се противи,но все пак ти е майка (:

Успех :-)

nymphadora
08-01-2011, 09:43
В тоя живот тепърва ще правиш грешки и ще съжаляваш за много неща,но така ще се научиш сама кое е правилно и кое не.Майка ти няма как да те опази от всичко,трябва сама да се научиш.

Така че,ако ти се иска да имаш връзка с това момче,пробвай :wink:

SmilezZz
08-01-2011, 09:55
^ То в началото да ти кажа,всички така викат: "Ако ще имаш проблеми с родителите си да си останем приятели". Ъхх,не знам. Разликата е голяма. По-зрял е ,знае какво иска и очаква от живота. А ти едва сега започваш да осъзнаваш живота. Та,както и да е. Опитай,но внимавай. Може да си права: да не е такъв,който мисли само как да те вкара в леглото,но поне докато го опознаеш истински,внимавай,за да не съжаляваш после.

antifashionshit
08-01-2011, 11:09
а и той не е като предишните с които съм била .. някак си по зрял е и не мисли само как да ме вкара в леглото си (поне аз с такова впечатление съм останала ) някак си по сериозен е
смях се силно и продължитено

защо е нужно да казваш на майка ти?

nepowtorima
08-01-2011, 11:16
Явно не осъзнаваш какво може да стане.
Заслепена си от него. В начало всички са различни докато не те използват и не те вкарат в леглото си и после си търсят сериозна приятелка. А ти ще си за него един вид - "ще си направя кефа с нея и си заминавам" .. Ще останеш ти разочарована, ти наранена и т.н. Просто недей и няма да съжаляваш, но все пак това си е твоя живот..

П.С. - не съм очаквала да пишеш в тоя раздел о.О 8-)

Moderatorius
08-01-2011, 19:23
Разликата ви не е голяма. Днешните момичета на 15 са на същия акъл, като момчетата на 20. Пробвайте, ако стане прекалено настойчив за нещо, което не искаш - режи го. А иначе проблемът "майка" не може да се разреши. :D

jeezloxxy
08-01-2011, 19:36
Аватарът дразни.
Trololololo.

sladkishka95
08-01-2011, 20:45
Не е задължително майка ти да знае. Ако пък искаш да и споделиш, и кажи, обясни и че ти е симпатичен и искаш да опитате. Все пак няма да се жените, просто някаква временна връзка, кфо толкова. Успех, мацка

ScarlettS
08-01-2011, 21:03
Разликата в годините не е проблем.. а той знае ли, че нямаш намерение да спиш с него? Ако знае и не му пречи, остава само да поговориш с майка си, това, че взимаш пример от нея може да подейства, ама може и да я подразни. Не знам.. пробвай.

Verminaard
08-01-2011, 21:43
а и той не е като предишните с които съм била .. някак си по зрял е и не мисли само как да ме вкара в леглото си (поне аз с такова впечатление съм останала ) някак си по сериозен е и каза ако ще имам проблеми с наще да си останем приятели но аз му казах че ще опитам

Напротив.ТОЧНО за това мисли,просто като е по-голям го прикрива по-добре.Мъж съм,дърт съм,знам как стоят нещата.

magita
08-01-2011, 23:18
а защо изобщо трябва да и казваш. Смисъл виждаш се 1 с него, ако нещата станат по-сериозни чак тогава и кажи :-D

dunce
08-02-2011, 01:37
На сватба а? И аз съм преживявал нещо подобно, като горчив опит ми е...

Инак това за секса - или се абстрахирай от тая идея, че няма да правиш секс, или го забрави тоя. Защото мъж на 20 да издържи без секс е невъзможно (както и за жените де..), и ако се съгласи с това, някой ден ще ти изневери.

А моето мнение е, че е супер глупаво да си на 20 и да имаш връзки с 15 годишни, да не казвам какви.

VaMpiRKaTaaa
08-02-2011, 04:34
Няма как да си сигурна що за човек е тъй като едвам го познаваш.
Опознай го по обстойно и след това запознай майка ти с него.
Така тя ще бъде по-спокойна,тъй като ще знае дъщеря и с кой излиза.
Сигурна съм,че ще го хареса и тя като го опознае,ако наистина е сериозно момче.

DoubleDMG
08-02-2011, 04:38
Я стига, пет години не са голяма разлика. Ако се опасява, че ще си легнеш с него, поговори с нея.
Може и да ти няма доверие.тебе кат са та ебали на 12, нея на 15 ли тряя да я опраят? 8)

kitti123
08-02-2011, 08:59
същата история и при мен.. .само дето аз съм на 16 а той на 22... Запознахме се на един рожден ден и аз казах на мама " запознах се един и някой път като ти кажа , че излизам на вънка да знаеш , че е с него... " .Тя само се засмея и нищо не каза... Сега проблема е дали ше се получи нещо и дали целта му е "леглото " !! Иначе майка ти няма как да ти повлияе.. В смисъл ти ако си решила да излизаш с него ще го правиш макар и тайно :)

elysunny
08-02-2011, 10:40
дай му ясно да разбере, че не искаш да спиш с него. ама да е ясно. пък после ако тръгнете и т.н. говори с майка си. но той трябва да знае намеренията ти, за да не се получи някой гаф

Zarity
08-02-2011, 11:47
Първо хубавично опознай момчето,ако е сериозен и найстина се харесате,се ще измрънкаш майка си,едва ли ше е такъв проблем.

dunce
08-02-2011, 12:40
същата история и при мен.. .само дето аз съм на 16 а той на 22... Запознахме се на един рожден ден и аз казах на мама " запознах се един и някой път като ти кажа , че излизам на вънка да знаеш , че е с него... " .Тя само се засмея и нищо не каза... Сега проблема е дали ше се получи нещо и дали целта му е "леглото " !! Иначе майка ти няма как да ти повлияе.. В смисъл ти ако си решила да излизаш с него ще го правиш макар и тайно :)

От толкова тъпи коментари направо се депресирам.. Един 22 годишен човек, остави дали е мъж или жена, ЩЕ ИСКА РЕДОВЕН СЕКС. Няма някаква "цел" да те вкара леглото, просто когато иска връзка, тя трябва да включва секс. И това си е нормално за тая възраст. Впрочем е нормално още от 17, 18 години. Каква е тая малоумна тенденция да ходите с 5,6 години по-големи от вас, не мога да разбера. 3 неща във вашата психика напълно си противоречат:

1. Искам да е лошо момче, но като е такъв пък сто процента няма да е зрял.
2. Искам да е на моята възраст и да е по-сериозен, но все пак на края ми става супер скучно..
3. Затова решавам да тръгна с 5,6 години по-голям от мене, защото те са и зрели, и независими. Но тогава идва проблема, че той е сексуално много активен, а аз още не съм готова.. (а уж сте много "порастнали" и зрели..)

едит: И е хубаво от време на време да слушате майките си, особено като се смеят, за да не стане после да си биете главите в стената. Или да ревете в тийн форума "защо оня се възползвал от мен и ме оставил"..

NoMore
08-02-2011, 13:01
Ами първо това което казваш, че той бил зрял и не целял да спи с теб въобще не е вярно точно тея момченца на 20 години и малко са най-опасни... както и да е може да не е такъв! А за майка ти не е права! Не го познаваш не може да решава с кой ще излизаш и с кой не. Както казаха преди мен трябва да направиш грешките си и да се научиш от тях. Няма вечно да те пази в крайна сметка не си малка време е да почнеш сама да си решаваш кое е добре и кое не е. Разбира се пази се от такива зрели мъже, защото от личен опит ти казвам, че са опасни и в повечето случаи не търсят сериозна връзка с момиче по-малко от тях с 5 години :). Освен това разликата от 5 години е голяма! Ако той беше на 25, а ти на 20 нямаше да се усеща, ама ти си на 15 той на 20 тука вече е голяма и ще искате различни неща :)

antifashionshit
08-02-2011, 13:05
^ това какво иска някой, какво си мисли, че иска и какво казва, че иска, са три доволно несъвпащи неща :Д

авторке.. и ти искаш секс, абе въобще всички искат секс. на каквото щеш ниво, подсъзнателно, съзнателно, все тая. момчето ако мисли с главата, която му е предназначена за мислене, ще те вкара в леглото, независимо колко си обясняваш, че няма да спиш с него.

sasha_90
08-02-2011, 14:04
а и той не е като предишните с които съм била .. някак си по зрял е и не мисли само как да ме вкара в леглото си (поне аз с такова впечатление съм останала ) някак си по сериозен е и каза ако ще имам проблеми с наще да си останем приятели но аз му казах че ще опитам
Как разбра,че е по-зрял,след като не сте общували наживо?Имай в предвид нещото,което всеки знае,а именно-в интернет и по телефона може д се прикрие всичко.Можеш да разбереш какъв е едва след като го опознаеш.Така че вслушай се в майка си.Едва ли ти мисли злото и щом те предупреждава значи има за какво.Иначе 5 години не са голяма разлика,въпреки,че сега е доста видима,може и това да тревожи майка ти.

LoveChocolate
08-02-2011, 15:15
днес доста мислих , не съм говорила с майка ми и няма да го правя , вчера не ми е звънял и му звъннах но телефона му беше изключек и до днес все още не съм получила съобщение че си е включил телефона ( все тая :o ) и стигнах до изводи че няма смисъл да се занимавам след това което прочетох наистина доста неща си помислих и хубави и лоши но стигнах до извода че няма смисъл да се занимавам с него... не знам защо така изведнъж си промених мнението , според мен така е по-добре и не ми се е случвало за 1 път да си променям толкова бързо решението .. мисля си че наистина каква работа имам аз с 20 годишен и защо изобщо му дадох номера си :-x както и да е история с него свършва до тук .. не искам да се занимавам и мисля поне този път да послушам майка ми .. не знам защо .. изобщо с нея не съм говорила иии така .. :) благодаря на всички които ми дадоха съвети :-)

Done
08-02-2011, 16:07
на бас, че като си включи телефона ще си редактираш горното мнение...

elysunny
08-02-2011, 16:43
на бас, че като си включи телефона ще си редактираш горното мнение...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elii94
08-02-2011, 16:55
на бас, че като си включи телефона ще си редактираш горното мнение...
+25498 :D

LoveChocolate
08-02-2011, 19:30
на бас, че като си включи телефона ще си редактираш горното мнение...

не позна ;)

FuckIt
08-02-2011, 21:04
според мен е

LoveChocolate
08-02-2011, 21:08
не позна ;)[/quote]

jeezloxxy
08-02-2011, 21:10
не позна ;)[/quote]

Wanna bet?

jghgh
08-02-2011, 21:13
а и той не е като предишните с които съм била .. някак си по зрял е и не мисли само как да ме вкара в леглото си (поне аз с такова впечатление съм останала ) някак си по сериозен е и каза ако ще имам проблеми с наще да си останем приятели но аз му казах че ще опитам
От една среща и малко писане по скайп и фейсбук? :lol: Не се навивай, само защото много си си го харесала.
А и ти може да нямаш намерение да спиш с него, но той да има... 8-)


Аз знам, че ти няма да послушаш никого тук, вкл. и майка си, обикновено така стават нещата и може би така и трябва да стават? В крайна сметка и да сгрешиш (дори да е горчиво), ще научиш нещо. А и явно трябва да си го изживееш.

dream1707
08-02-2011, 21:15
Ъ... аз ходих с момче с 6 години по-голямо от мен и то бая време.. И майка ми нямаше нищо против след като поговорих с нея и и обясних, че искам да съм с него и, че нямам намерение да правя неща, които не искам..

Не разбирам какво толкова като е на 20... ти си на 15, не на 5 ;д ... Пък и щом го харесваш, кво ти пука. Не е на 30... да ти кажа много често 20 годишните не са кой знае колко пораснали... аз даже не ги причислявам и към възрастните :D



П.П .. взимай пример от Алекс... Паро ако не се лъжа е с 4 години някъде по-голям от нея и нямат проблеми и прочие... вече колко време са заедно. (май де, скоро не съм я чувала ама майче още са заедно ;д )

kpackapgo
08-02-2011, 21:25
5 години не са голяма разлика ама тя на 15 той на 20 е голяма разлика а и е много вероятно щом е на 20 пък тя на 15 да я сваля защото е отчаян че не може да си хване на неговите години хахах

LoveChocolate
08-03-2011, 11:44
абе 5 години не е голяма разлика според мен :D

h47
08-03-2011, 11:48
абе 5 години не е голяма разлика според мен :DДа не си е включил телефона? :D

jeezloxxy
08-03-2011, 19:18
абе 5 години не е голяма разлика според мен :DДа не си е включил телефона? :D

+1
:razz:

LoveChocolate
08-03-2011, 21:24
абе 5 години не е голяма разлика според мен :DДа не си е включил телефона? :D

ъъ не .. минаха 2 дена :D