PDA

View Full Version : Блог



gadgetsbg
08-01-2011, 12:14
Здравейте. Съвсем скоро започнах един проект - блог за джаджи и технологии. Но тъй като съм заринат с информация се чудя какво точно би ви било интересно, като потенциални посетители на блога? Изключително много ще се радвам да ми помогнете със съвети, критика и идеи! В замяна ще ви информирам и помагам с всякакви проблеми свързани с техника и по-специално компютри (имам дългогодишен опит като системен администратор и компютърен техник). Благодаря Ви!
Ето и блога:
gadgets-bg (http://gadgets-bg.blogspot.com/)

gadgetsbg
08-03-2011, 14:28
Горе :smt001

Junieee8
09-01-2011, 20:55
не знам точно какво питаш, но мисля,че ще им е интересно да научат нещо,което могат да приложат у дома :booooomb: ако се сетя друго ще пиша :-)

gadgetsbg
09-08-2011, 17:29
Благодаря ти за мнението!
Ще се вслушам в съвета ти и ще направя серия от публикации свързани с ремонт на PC, а когато ми попадне телефон, ще направя публикации и за това.

Поздрави

spas4ovoto
09-09-2011, 11:14
Колкото и да е странно, не съм много наясно с blogger, понеже никога не съм имал блог там. Но Wordpress позволява архивирането на постовете по категории или етикети. И така, ако някой иска да прочете нещо от категорията, да речем, "Таблети", избира от менюто в страни тази категория и чете. Това ще улесни потребителите, когато търсят конкретна информация. Освен това може да добавиш една страна с форма за контакт на нея, чрез която читателите ще могат да ти задават въпроси, ако имат някакъв проблем.

Пак казвам - не знам дали Blogger поддържа такива опции, но ако можеш да ги интегрираш, смятам, че това ще е плюс. Пък и можеш да направиш блога на Wordpress, ако ти се занимава. ;)

Edit: Сега видях, че всъщност имаш форма за контакт.

Junieee8
09-09-2011, 13:13
. Освен това може да добавиш една страна с форма за контакт на нея, чрез която читателите ще могат да ти задават въпроси, ако имат някакъв проблем.

много добра идея :grin: