PDA

View Full Version : Странен сън ?!



ninkaa
08-01-2011, 13:01
Надявам се, че темата за сънищата би трябвало да е в този отдел като част от "Философия" ..
Таа, сънувах как пътувам с градския транспорт и от една спирка се качва едно момиче (с което приятелят ми се е занимавал, флиртувал и т.н. с нея, защото на теория сме "скъсали"), седна точно зад мен и аз казах нещо от сорта "ООО, много добре" и се засмях, облегнах се назад и си метнах косата, за да я ударя с нея, след това тя нещо изпувтя или изцъка (както, когато дигнах телефона на приятеля си и чу моя глас) и аз се засмях и тя слезе на следващата спирка .. Таа, интересно ми е защо я сънувах (скоро не бях се сещала за нея) и какво значи изобщо съня ?!
Благодаря ви предварително :)

TheMightyNadenica
08-01-2011, 13:06
Аз пък сънувах как напъвах една от моя клас...но в действителност, ме съмнява доброволно да искам да я...цъкосам...

bubkaa93
08-02-2011, 00:47
чувала съм,че ако мислите много за даден човек след това го сънувате не знам до колко е вярно

Pa3yMeH
08-02-2011, 04:17
^^^^
Глупости...

Принципно не е задължително да сънуваш някого по определена причина, защото мозъка ти може да използва абсолютно всеки човек, който ти си видяла в сънищата ти (примерно този, който ви е налял газ преди 10 години). Но в този сън не е така, защото той се върти около това момиче. Може би то ти напомня на нещо или символизира нещо, което е било преди в живота и сега се връща (не е задължително да е материално, може да е някоя черта на характера примерно) ?

domain
08-02-2011, 22:05
"Много тълкувания може да са правилни, само твоето е истинно..."
Разкрива, че злобееш леко, филм ти е за мъжа, и ти не знаеш какво точно е станало, нито какво искаш.... това от "скромните" ми заложби по приложна психология.
От "скромните" ми пътувания из съновния свят - спокойно не е ИСТИНСКИ сън, само театро което си разиграваме, когато сме на толкова низко ниво... с повечето хора е така.

Съмнявам се, че ще се захванеш сериозно, но все пак - поразрови се например в "Хакери на сънища на Андрей Реутов"

reich
08-08-2011, 23:01
Какво ти е странното?Питаш ли ме мен като сънувам моменти от бъдещето.След време като го сънувам и се случи винаги имам чувството ,че ми се е случвало това...както и да е.

TheMightyNadenica
08-08-2011, 23:05
Какво ти е странното?Питаш ли ме мен като сънувам моменти от бъдещето.След време като го сънувам и се случи винаги имам чувството ,че ми се е случвало това...както и да е.

Това се нарича deja vu! То е в следствие на разместването на спицифичната "точка" на човека(най-просто казано)...

reich
08-08-2011, 23:14
Аха,спИцифичната точка ли?
Както и да е.Не знам почти нищо за дежа вю-то.Сефа ще разгледам в нета какво има.

TheMightyNadenica
08-08-2011, 23:21
Аха,спИцифичната точка ли?
Както и да е.Не знам почти нищо за дежа вю-то.Сефа ще разгледам в нета какво има.

Мхм...спИцифична точка...времето не е константа...