PDA

View Full Version : Флирт с момиче



boyan96
08-01-2011, 17:11
Значи въпроса ми е следния:Тази година като ходихме на море едни наши познати дойдоха а дъщеря им е много красива ..... та как да почна да флиртувам повече с нея тоест до сега се закачаме хващаме се ръце (за кратко) в басейна примерно и сега понеже по късно (след 3-4 седмици) пак ще ходим и като се видим как да продължа(нямам на предвид като се видим с нея и айде ми след 1-2 дена)Мислех примерно като застане някъде да мина зад нея и да е прегърна,но ми се вижда много прибързано.Дайте ако може идеи (като например да е хвана за ръката ли и аз незнам да видя как ще реагира)

turboPantofka
08-01-2011, 17:47
Ти ако си 96 тя вероятно ще е по-малка => има възможност да се притесни (или нещо от сорта), ако няма опит в това, че някой я сваля.
Та ако усетиш симпатии от нейна страна значи си на прав път, но за да и намекнеш (ако не ти се казва направо, че я харесваш) може да и правиш комплименти, че е красива, че тази дреха, която е облякла ти харесва, за 'здрасти' и 'чао' да се прегърнете. Хубаво е ако имаш чувство за хумор да го използваш, забавлявай я. И всякакви дребни закачки. Тя вероятно ще се досети какво имаш предвид и ще е по-податлива на намеците ти. Ако тя няма нищо против с това, което правиш може да и хванеш ръката и да я прегърнеш, е така без повод. Току виж дойде време за целувка. (ако не е от най-притеснителните), но зависи и с какво време разполагаш. Дано съм помогнала и късмет. ;)

boyan96
08-01-2011, 17:52
ми да правил съм и комплименти.Давам пример:пишем си по скупе сега като се върнахме и нещо какво стана дума за снимките и тя беше написала тази ми е най-грозната снимка и аз и направих слезния комплимент:Те красивите момичета както и да се снимат винаги са красиви

turboPantofka
08-01-2011, 18:03
Да, повечето момичета казват така за снимките си ,за да чуят коментар, че не е така и са красиви 8-) Ама щом подържате връзка, снимки-мимки и от нещата, които казваш, може и да имаш шанс за щастлив край

boyan96
08-01-2011, 18:16
ми сега като се прибрахме от морето си пишем всеки ден до към 12 часа, примерно ако вървим двама и аз я хвана за ръката и тя веднага си е дръпне това какво може да означава примерно, че се прави на недостъпна или

turboPantofka
08-01-2011, 18:20
Или не иска да сте повече от приятели, или може да иска да се получи нещо между вас, но да не е сигурна(може нещо да я притеснява) или ти избързваш

boyan96
08-01-2011, 18:27
а има ли начин как за разбера кое от двете е (че не иска са сме повече от приятели или че нещо избързвам)

DownloadVirus
08-01-2011, 18:37
Кажи й следното: "жено сакаш ли да бараш меча или още е рано" :smt023 :smt023

Me4encety
08-01-2011, 18:48
Може не да избързваш,а да не действаш правилно.Едва ли се прави на недостъпна,ако те харесва,де.Като седнете един до друг я прегърни например.Не бързай с целувките.Айде успех :wink:

turboPantofka
08-01-2011, 18:50
Разбира се, но си трябва време. Трябва много да общуваш с нея. По скайп нещата са едни на живо си е друго, просто тогава можеш по-лесно да разбереш това онова т.е. на живо. Ако й имаш телефона може да и звъниш вечер, през деня. Ако искаш най-бързо и точно да разбереш какво мисли за вашите отношения просто я попитай. Като цяло момичетата харесват искренни момчета. Може да си говорите за разни стари любови, гаджета, ако е имало такива, просто някакъв преходен разговор към същноста. Не знам и аз не мога да го обясня много като хората дано ме разбираш

boyan96
08-01-2011, 18:55
аз не бързам с целувките а примерно като седнем заед да гледам ли да сме сами или няма голямо значение

Phreak
08-02-2011, 08:38
Ти ако си 96 тя вероятно ще е по-малка => има възможност да се притесни (или нещо от сорта), ако няма опит в това, че някой я сваля.
Та ако усетиш симпатии от нейна страна значи си на прав път, но за да и намекнеш (ако не ти се казва направо, че я харесваш) може да и правиш комплименти, че е красива, че тази дреха, която е облякла ти харесва, за 'здрасти' и 'чао' да се прегърнете. Хубаво е ако имаш чувство за хумор да го използваш, забавлявай я. И всякакви дребни закачки. Тя вероятно ще се досети какво имаш предвид и ще е по-податлива на намеците ти. Ако тя няма нищо против с това, което правиш може да и хванеш ръката и да я прегърнеш, е така без повод. Току виж дойде време за целувка. (ако не е от най-притеснителните), но зависи и с какво време разполагаш. Дано съм помогнала и късмет. ;)
+1

boyan96
08-02-2011, 17:09
а има ли начин как за разбера кое от двете е (че не иска да сме повече от приятели или че нещо избързвам)

bub0linna
08-02-2011, 18:48
а има ли начин как за разбера кое от двете е (че не иска да сме повече от приятели или че нещо избързвам)

Говори с нея по този въпрос... ако трябва й кажи че я харесваш. Наистина момичетата харесват искрени момчета, но ако тя е срамежлива изчакай я :)

norain
08-02-2011, 19:01
Бе те сега 96 са опасни! Аз не знам как може да пита нещо такова.
Прави каквото ти е на сърце, бъди себе си, бъди мил, бъди забавен. Другото е Божа работа. След няколко дена закачки я препитай дали има нещо и ще знаеш вече.

sokol02
08-02-2011, 19:06
Начи когато сте наплажа казваш "много сакам голата ти гръд" и палиш моторницата в банския и може даже и подводницата да и сложиш ама сложи един презерватив (естествено ако пускаш торпеда) ;)

norain
08-02-2011, 19:07
Начи когато сте наплажа казваш "много сакам голата ти гръд" и палиш моторницата в банския и може даже и подводницата да и сложиш ама сложи един презерватив (естествено ако пускаш торпеда) ;)


Ама много сте извратени :D

sokol02
08-02-2011, 19:42
Начи когато сте наплажа казваш "много сакам голата ти гръд" и палиш моторницата в банския и може даже и подводницата да и сложиш ама сложи един презерватив (естествено ако пускаш торпеда) ;)


Ама много сте извратени :D
Благодаря :)

Hukuu
08-03-2011, 07:22
Начи когато сте наплажа казваш "много сакам голата ти гръд" и палиш моторницата в банския и може даже и подводницата да и сложиш ама сложи един презерватив (естествено ако пускаш торпеда) ;)


Ама много сте извратени :D
Благодаря :)
:razz: :razz: :razz: :D ако пускаш торпеда :razz: :razz: :razz:

П.Т. пич бъди себе си не се прави на друг пред нея за да я впечатлиш тя ако ще те харесва най-добре е да те хареса такъв какъвто си.
Пък ако много се дърпа и неще е ПЪ кой губи освен тя?
ПП: и това да говориш пред момиче за предишните си връзки е.. е... мм..
НАЙ ГОЛЯМАТА ТЪПОТИЯ КОЯТО СЪМ ЧУВАЛ!!

sexobeaat
08-03-2011, 08:47
Кажи й следното: "жено сакаш ли да бараш меча или още е рано" :smt023 :smt023
:D :D :D тва ще го пробвам :razz: :razz: :razz:

mrfrzne
08-03-2011, 08:57
Парави и комплименти ... че има мн. хубави очи че тези дрехи и подхождат и така ... прегръщайте се за здрасти чао и то след време ще си покаже 8)

norain
08-03-2011, 11:21
Парави и комплименти ... че има мн. хубави очи че тези дрехи и подхождат и така ... прегръщайте се за здрасти чао и то след време ще си покаже 8)

... И дали се свалят лесно тия дрехи ?? нали така :booooomb: 8-)

w1f1
08-04-2011, 23:18
:D имаше нещо такова и при мен и изленахме на разходка вечерта касно на плажа и танта манта и има6е вашата позната песен Секс он да бии4 :grin: :D :D

lili12
08-05-2011, 15:56
Няма какво да мислиш, това не е задача по математика например.Действай според интуициата си :)

darinnkaa
08-08-2011, 14:07
kato minava6 zad nego leko prekarai raka prez krusta i,pozdravi q i podmini :)

Maaggiiee
08-08-2011, 16:59
Интересното е, че ти явно искаш не да и се харесаш а да правите секс щом си сложил темата в ''Секс'' :D

Evterpa
08-08-2011, 17:24
96 си и питаш как да флиртуваш, а темата ти е в "секс"?! :lol:

annonimnna
08-10-2011, 19:33
Ами гъделичкай я , закачай я... Аз също съм 96 и със всички момчета с които съм ходила (повечето са ми набори) флирта ни започва така (със закачки)... После идват прегръдките, дългите разговори по телефона или евентуално дискусии по Скайп, забавлявай я! Ииии накрая голямото признание :) Ще ти кажа и още едно нещо... Ако неможеш да и признаеш направо, и направи намек... Например моето сегашно гадже ме попита следното "А ти сега харесваш ли някого, как си в любовта?" ... Ако не иска да ти казва 99% е хлътнала по тебе и я е срам да си го признае... Успех, дано да ви се получат нещата :)