PDA

View Full Version : модератори? (machoka,ще е хубаво да отговориш)



nyancat
08-01-2011, 17:30
Някой може ли да ми обясни по какъв критерий се избират модераторите в този форум?Сегашните модератори са крайно неподходящи и некомпетентни(казвам го от опит).Модераторът трябва да се разбира с потребителите във форума.Да използва правата си по предназначение,а не в свой интерес,с което ги прекрачва.Също така мисля,че модераторите,които отговарят за кофата са избрани чрез конкурс за комплекс по малоценност,а не според индивидуалните им качества.Те не се опитват дори най-малко да направят форума едно по-приятно място,а обратното.Форумът беше станал пълна скука с тъпите си и еднообразни теми,кралствата поне малко го освежиха(нищо,че не бяха блестяща идея),но уви модераторският екип отново доказа,че освен да си направиш една злобарка на снимките им за друго не стават.Забелязал,че с времето модераторите стават все повече,а в същото време форума деградира с увеличаването на броят им.

Същата тема в кофата. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=419992

NightGuardian
08-01-2011, 17:32
отговора ще е един и същ. иначе подкрепям каузата.

xNymphetamineGirlx
08-01-2011, 17:38
Ще кажат, че не е наша работа.
Meh.

LadyDi
08-01-2011, 17:54
Каква е каузата?

NightGuardian
08-01-2011, 18:09
Каква е каузата?

one better place

LadyDi
08-01-2011, 18:27
^ Винаги ще има по-добро място от тук. Ако толкова не ви харесва, вероятно е време да потърсите призванието си другаде.

nyancat
08-01-2011, 18:28
Ще кажат, че не е наша работа.
Meh.
Не вярвам machoka да каже нещо подобно,помня го още преди от датата,кoгато беше модератор,като по-разумен човек.Но все пак,нищо не е сигурно.

NightGuardian
08-01-2011, 18:48
machoka като модератор , беше един от най-уважаваните.

sladkish_14
08-01-2011, 19:46
machoka като модератор , беше един от най-уважаваните.

Че той още си е!


По темата:Заради заключването на детинщините ви, вдигате целият форум?
Май забравихте кой командва тук и най-вече, че това не сте вие ;)

Queenie
08-01-2011, 20:37
Май забравихте кой командва тук и най-вече, че това не сте вие ;)

Не , че се меся в разговора ви , но мисля , че никой не командва тук ...
Нито ти , нито модераторите , нито админа , нито никой . Те не са НИТО МАЙКА НИТО БАЩА ( И ТЕ ДОРИ НЯМАТ ТАКОВА ПРАВО ) .Всеки решава за себе си как да постъпи. И за първи път чух за ВИРТУАЛНО КОМАНДВАНЕ.

Та както и да е , просто не можах да се стърпя от това изказване.
П.С - АКО ОБИЧАТЕ , НЕ ОБРЪЩАЙТЕ МНЕНИЕТО МИ В СКАНДАЛ .
:neutral:

StringTheoryPracticist
08-01-2011, 21:06
От личен опит го казвал... Представям си какви са твоите критерии за модератор.
Това не допринася за темата. А и аз съм съгласен с него, вероятно е неговите критерии да са по-добри от тези на мачока.


machoka като модератор , беше един от най-уважаваните.
Че той още си е!

По темата:Заради заключването на детинщините ви, вдигате целият форум?
Май забравихте кой командва тук и най-вече, че това не сте вие ;)
Не мисля, че е от най-уважаваните, поне не в Кофата. Не знам в другите раздели. А да си модератор не означава да командваш, а да следиш нещата да се вършат по правила, които са предварително определени.

Искам и да уведомя хората, които следят тази тема, за това:

мисля ,че е време да напусна ...

NightGuardian
08-01-2011, 21:18
Не мисля, че е от най-уважаваните, поне не в Кофата. Не знам в другите раздели. А да си модератор не означава да командваш, а да следиш нещата да се вършат по правила, които са предварително определени.


беше и то доста , но тогава беше друг , мисля (сега малко се лигави,бъзика , но това някои хора не го разбират ) :)

SmilezZz
08-03-2011, 17:37
Напълно съгласна съм. Подкрепям,авторе. ;-)