PDA

View Full Version : За плюшените балезници.



peace95
08-01-2011, 19:33
Напоследък съм станала много изобретателна и ми се пробват различни , по - щури и необичайни неща , та с приятеля ми решихме да пробваме със секс играчки.Та да попитам някой да ли е бил закопчаван с плюшени белезници и към какво ? Мога да си представя какво е да си без ръце докато те любят , но на вас хареса ли ви , някак си чувствахте ли се по - безсилни или ви хареса всичко да зависи от него / нея ? А ако вие сте заключвали някой , харесва ли ви от вас да зависи всичко , вие да командвате и правите , каквото пожелаете ? Благодаря предварително :)

Done
08-01-2011, 19:39
Какво точно искаш да знаеш ? И плюшени и истински имам...
Ако си въобразяваш, че са някакъв магически атрибут пренасящ сека в друго измерение - грешиш... Много повече ми хареса когато импровизирайки ми завърза ръцете с колана на халата за баня...

sladkish_14
08-01-2011, 22:16
Държал ми е ръцете. Не ми харесва. Не бих пробвала с белезници. И не би ми харесало той да е с тях. За секса трябват двама, определено ако има бездействащо лице бих предпочела да съм аз. 8-)
Сама решаваш. ;)

ubuntureload
08-01-2011, 23:33
С най-голямо удоволствие бих заключил за парапета на терасата в разкрачен стоеж ... :D

anonymous708973
08-02-2011, 08:24
Ква безпомощност... супер паянтови са, дръпнеш ли ги, ще се счупят.

Phreak
08-02-2011, 08:27
обикновенно се заклу4ва за леглото има и други варианти а ина4е когато дава6 да те заулу4ат ти предава6 топката на партниора и тои води уато цяло

Done
08-02-2011, 08:30
Ква безпомощност... супер паянтови са, дръпнеш ли ги, ще се счупят.
да, чупят се. Аз прехвърлих пухкавите протектори на истински белезници и сега няма проблеми 8)

Me4encety
08-02-2011, 08:33
С най-голямо удоволствие бих заключил за парапета на терасата в разкрачен стоеж ... :D
Зимита при м инусови темпрератури :D А по темата:Откакто видях белезите на една позната точно от белезници не искам да пробвам. :?