PDA

View Full Version : Моля за помощ! За първи път ми е!



problemismyname
08-01-2011, 21:28
Здравейте! От известно време си пишем с едно момиче. Аз съм на 17 а тя на 14. Пишем си на всякакви теми. С времето започнах да се влюбвам в нея. Сега мисля постоянно за нея, дори по някакъв начин и намекнах, че я харесвам. Беше написала във ФБ нещо то сорта "Ще бъда откровенна! В следващите 2 дена може да ме питате всичко и ще ви отговоря напълно честно!" и реших да видя, какво мога да изкопча. Попитах я нещо, като: "Ако те поканя да излезем примерно на кафе или на басейн (обича да ходи на басейн) ще приемеш ли?", а отговора беше: "Ммм, на кафе - не, но за басейн съм винаги готова!".Нещо като закачка ни е това за басейна... Това нещо като знак, да я поканя да отидем на басейн заедно ли е? За първи път ми е да харесвам момиче по този начин, но не знам как да и го кажа! Не ми е проблем да говоря с нея, е поне по скайп и ФБ, но и навън няма да ми е трудно - общителен съм! Кажете, според вас какво да направя поне да разбера, дали и тя ме харесва?
:-k

SeXyMaCka
08-01-2011, 21:35
Покани я на басейн, щом и тя е навита. Говори с нея обграждай я с внимание. Пробвай във водата ( и не само ) да я хванеш за ръката, да я прегърнеш или нещо от сорта. Реакцията и ще ти подскаже нейните чувства към теб.

problemismyname
08-01-2011, 21:50
На няколко пъти като стане дума за басейн и тя все ми вика да отида с тяхната група (откъдето познавам само нея и може би още 1-2 момчета). Мисля да послушам съвета ти, пък да видим, какво ще стане :)

funkey
08-01-2011, 22:59
На няколко пъти като стане дума за басейн и тя все ми вика да отида с тяхната група (откъдето познавам само нея и може би още 1-2 момчета). Мисля да послушам съвета ти, пък да видим, какво ще стане :) Нененен недей по добре не отивай с нея на басейн и ЦЯЛАТА И НЕЙНА КОМПАНИя.Това ще е най големия срамен и позорен начин да я съблазниш.Гледай поне да има още 1-2 момичета и макс още 1-2 момчета щотот примерно е суупер тъпо някъв 17 годишен да се изсипи при 14 годишни други момченца и момиченца :)

Pamaa
08-01-2011, 23:26
^^ Напълно съгласна съм ;-) .
Покани я на басейн, но да сте по-малко хора и г/д да има равновесие, че наистина смешно :) .

KOIsumAZ
08-01-2011, 23:47
Пич не се притеснявай и аз бях така .. не, че все още не се ама смело напред! :)

Sh@d0w
08-02-2011, 05:32
Покани я,излезте пък каквото стане стане,не можем да гадаем.

А това с кафето е толкова изтъркано :lol:

eXxXciTeD
08-02-2011, 18:16
Не я питай, "Какво ще стане ако....", просто и предложи наистина.

FleurDeLys
08-02-2011, 19:50
Какъв е проблема просто да отидете 3-ма 4-ма.Много ама много е вероятно тя да знае,че едно 17 год момче няма друга работа при 14-годишните освен ако не си й хвърлил око.Така че давай по свободно,но недей и прекалява...малка е :)

marilyn
08-02-2011, 20:04
Еми покани я на басейн щом обича да ходи и ти е казала, че иска. Странно ми е само как си се влюбил в нея по скайп. :shock: :shock: :shock:

wonderwall
08-02-2011, 20:11
Покани я и недей да чакаш да си поства разни неща по стената,за да си дадеш повод да покажеш чувствата си - я по-мъжката! :D

problemismyname
08-03-2011, 14:53
Благодаря за съветите :)

sasha_90
08-03-2011, 15:25
Щом си е поставяла това на профила,значи очаква да я питаш нещо.Покани я на басейн,след като искаш.