PDA

View Full Version : Някак си не успявам да го преживея



Zaharinka
08-01-2011, 21:59
С бившия ми приятел скъсахме преди доста време.Той беше така да се каже 1та ми любов.Година и няколко месеца бяхме заедно,но някак си не вървяха нещата и решихме да не сме повече заедно.Но аз не мога да спра да мисля за него.Имам друг мъж в живота си отскоро,но той не ме привлича с такава сила както бившия ми.Той е добър,мил,въобще страхотно момче,но не е момчето за мен.Знам,че бившият ми ме обича все още дори съм сигурна.Не мога да продължа някак си чувствам със сърчицето си,че този мъж,който би трябвало да е в миналото е моето бъдеще.Видяхме се днес съвсем случайно,той така се зарадва,че ме вижда,след това ми се обади и аз му казах,че съм с друг,веднага му се промени тонът на гласа,но ми каза,че се радвал и,че уж и той щял да бъде скоро с друго момиче,но ми и каза да му звънна тези дни да сме се чуели,че се бил затъжил.Страшно съм объркана....не знам,ако се видя с него пак тези чувства в мен..какво ще стане.Просто посъветвайте ме как да постъпя,кой да избера..?

Verminaard
08-01-2011, 22:04
Ени,можеш да направиш кучешки,пардон,женски номер и да зарежеш сегашното добро момче,според твоите описания,и да се върнеш при стария.Можеш да не късаш със сегашния а само да имате афера със стария.Може да ги отсвириш и двамата и да станеш лезбийка.Възможности много.
Въпросът беше че щом си скъсала със стария - едва ли е било безпричинно,рефлектирай върху това.

sladkish_14
08-01-2011, 22:29
Бившият. След всичко, което си написала е доста странно, че питаш кой да избереш. Нали чувстваш, че той е в бъдещето ти и че сегашният ти приятел просто не е за тебе. Щом бившият те обича още? Какъв е проблема? Миналото ли? Старите проблеми?

П.С - Мисля, че не си сигурна в чувствата си към двамата. Казваш едва ли не, че не изпитваш нищо към настоящия си приятел, а се колебаеш да го оставиш? Значи изпитваш чувства.

magita
08-01-2011, 22:30
защо веднага се захващаш с нова сериозна връзка... поиграй си, флиртувай. Нормално е да не можеш да изпиташ същите чувства към някой друг каквито си изпитвала с бившия, ако наистина ти е бил 1 любов. Та както вече казах, явно не си готова за друга сериозна връзка

Shia
08-01-2011, 22:38
Нищо не е същото след първата любов,НО тя не винаги е единствената и истинската.
Забравя,трябва време.

Zaharinka
08-01-2011, 22:47
защо веднага се захващаш с нова сериозна връзка... поиграй си, флиртувай. Нормално е да не можеш да изпиташ същите чувства към някой друг каквито си изпитвала с бившия, ако наистина ти е бил 1 любов. Та както вече казах, явно не си готова за друга сериозна връзка
Мина доста време,така мислех,че ще бъде по-лесно.Смисъл човекът,с когото съм сега бяхме приятели преди това,но нещата се случиха по друг начин.А иначе истинската любов не се забравя убедила съм се,говорих до преди малко с бившия ми(говорили сме си около 40 мин.и то отново той ми се обади).Понякога съдбата или там каквото е може да ти обърка по живота по начин,по който дори не си си и помислял...

magita
08-01-2011, 23:04
защо веднага се захващаш с нова сериозна връзка... поиграй си, флиртувай. Нормално е да не можеш да изпиташ същите чувства към някой друг каквито си изпитвала с бившия, ако наистина ти е бил 1 любов. Та както вече казах, явно не си готова за друга сериозна връзка
Мина доста време,така мислех,че ще бъде по-лесно.Смисъл човекът,с когото съм сега бяхме приятели преди това,но нещата се случиха по друг начин.А иначе истинската любов не се забравя убедила съм се,говорих до преди малко с бившия ми(говорили сме си около 40 мин.и то отново той ми се обади).Понякога съдбата или там каквото е може да ти обърка по живота по начин,по който дори не си си и помислял...

Еми 1-та любов не е единствена. Може би има още има чувства към теб, но те са повече приятелски и гледа да те защити. И разбира се, че ако те е обичал няма да му е приятно да те вижда с друг.

Ама всичко опира до гадния и болезнен разговор на тая тема с него.

VaMpiRKaTaaa
08-02-2011, 06:10
Стига да искаш,можеш да премахнеш бившият си,от животът си.
Освен това си имаш нов и сериозен приятел.
След като си сложила край не се обръщай повече назад.

SisiStrange
08-02-2011, 06:33
Недей да се връщаш при бивш. Дай шанс на новото момче. След дълга връзка, която е значела много за теб, е нормално в началото всеки нов да ти се струва не толкова прекрасен, колкото въпросната голяма любов. С времето обаче започваш да се привързваш и лека полека забравяш бившия.

SmilezZz
08-02-2011, 09:32
А ако се върнеш отново при него - дали ще вървят нещата или пак ще е същото ? Не знам,ти решавай. Седни ,помисли добре,защото на ръба си да нараниш сегашното момче. А той определено не го заслужава.

Щом ти е бил първата любов - нормално е да си мислиш,че единствен за теб е той. Но трябва да помислиш добре. Попитай сърцето си. И направи това,което мислиш,че ще е добре за теб.

elysunny
08-02-2011, 10:22
внимавай кой от двамата ще избереш, защото наскоро бях в подобна ситуация, доброто момче, което ме обича и "лошото", което ме привлича.. аз направих грешния избор и от двата стола паднах на земята как се вика, затова внимавай.. аз бих ти казала да бъдеш с този, с който се чувстваш добре

п.с. късмет

Fiction7577
08-02-2011, 10:43
Не те знам какво ще правиш с бившия си, но остави сегашния си приятел, щото в бъдеще той може да се влюби в теб, а не трябва да го нараняваш само щото не знаеш кво искаш.

Zaharinka
08-02-2011, 11:32
внимавай кой от двамата ще избереш, защото наскоро бях в подобна ситуация, доброто момче, което ме обича и "лошото", което ме привлича.. аз направих грешния избор и от двата стола паднах на земята как се вика, затова внимавай.. аз бих ти казала да бъдеш с този, с който се чувстваш добре

п.с. късмет
Точно това не искам да се случва,да сгреша.Не знам как е било при теб,но не мислех,че на мен ще ми се случи нещо такова докато не ми се случи де.Всеки човек има нужда от шанс понякога затова дадох шанс на момчето,което е до мен.

elysunny
08-02-2011, 12:03
внимавай кой от двамата ще избереш, защото наскоро бях в подобна ситуация, доброто момче, което ме обича и "лошото", което ме привлича.. аз направих грешния избор и от двата стола паднах на земята как се вика, затова внимавай.. аз бих ти казала да бъдеш с този, с който се чувстваш добре

п.с. късмет
Точно това не искам да се случва,да сгреша.Не знам как е било при теб,но не мислех,че на мен ще ми се случи нещо такова докато не ми се случи де.Всеки човек има нужда от шанс понякога затова дадох шанс на момчето,което е до мен.

просто послушай сърцето си, каквото и да направиш ще сгрешиш, защото ще има наранени

NoMore
08-02-2011, 13:08
И аз бях като теб след първата любов после 2 години не можех да се оправя голяма обич голямо нещо :D . Нормално е да ти е гадно и да не е същото както преди няма как да бъде! Но дай шанс на момчето,с което си в момента :) Ако пък толкова обичаш бившия виж дали могат да се получат нещата и му дай шанс знам ли ако той те кара да си щастлива няма смисъл тогава да губиш времето на момчето, с което си в момента :)

vakanciqta
08-02-2011, 13:09
Тръгни с трети . Така и на двамата им разказваш играта , и после се самоубиваш . Happy end за всички :)

Zaharinka
08-02-2011, 13:22
Тръгни с трети . Така и на двамата им разказваш играта , и после се самоубиваш . Happy end за всички :)
Хаха никога не бих послегнала на живота си заради любов.
Може би сте прави,че съм заслепена от това,че ми е 1та любов.И определено може би трябва да чуя какво иска сърцето ми...

antifashionshit
08-02-2011, 13:29
според мен просто ти трябват повече момчета -> повече опит.
смятах да дописвам натам ама.. уф как ме мързи 8-)

Whathurtsthemost
08-02-2011, 13:34
И аз до скоро имах такъв проблем с бившия си. Продалжи си живота с новото момче. Както казват хората времето лекува колкото и изтъркано да е има истина в него. След време дори няма и да се сещаш за него. А за сега просто ограничи контактите с него. :) :-)

sasha_90
08-02-2011, 13:55
Много ми е интересно как си посмяла да се забъркаш с друг,след като още имаш чувства към бившия.Зарежи момчето и не си играй с него.Можеш да се пробваш отново с бившия,а в случай на неуспешно събиране,остани сама за известно време.

Zaharinka
08-02-2011, 14:28
Кой си играе,нищо подобно.Боже какви изводи...С него съм понеже ме подкрепяше през цялото време докато уж преживявах бившия ми.И в един момент се почувствах готова да съм с него,но онзи,който ми обръща сърцето се появи изведнъж и обърка всичко.Не съм скъсала с него преди седмица или две,а преди месеци както се казва...Явно съм се самозалъгвала за чувствата ми спрямо него..

Nappii
08-02-2011, 17:12
Ооо.. много е гадна тая твойта ситуация. Казвам го от опит. Ходех така с едно мом4е 6 месеца и нещо не се разбирахме и скъсахме. След време тръгнах с друго момче, което беше всичко каквото исках в едно момче. Ходехме известно време, супер сериозно всичко и в следващия момент *БААМ * - появи се бившия. От там едни драми, майка ми понеже много го харесваше бившия и ми казваше - "върни се при него" .. аз тъпачката я послушах, разбих сърцето на другото момче... а бившия пък .. ме нараняваше по супер гадните начини. Изминаха 5 месеца от както не съм с второто момче и мога да кажа, че съм голям идиот. Съжалявам супер много, че послушах другите, а не сърцето си.
Може би ситуацията ни не е еднаква, но те съветвам да послушаш съърцето си. Ние тук можем да ти кажем - тръгни с бившия отново, или дай шанс на другото момче .. Но може и да грешим, за това послушай сърцето си..