PDA

View Full Version : Най-добър приятел - момче



KniGhT
08-02-2011, 07:37
Не знам дали темата е в правилния раздел. Направих тази тема за да обсъдим какви са предимствата и недостатъците от това най-добрият ти приятел да е момче. Темата е за момичета но и момчетата могат да си кажат мнението... :)

ето и моето мнение за предимствата:

Винаги можеш да разчиташ на мъжката подкрепа, дори да нямаш гадже.


Можете да си говорите на различни теми и да си давате полезни съвети.
Например можеш да го попиташ "Какво най-много привлича мъжките погледи?" и т.н.

Ако много ти се ходи на купон, а нямаш гадже, най-добрият ти приятел винаги е насреща.

Ако е много готин, можеш да се изкефиш, като подразниш приятелките си с някой кофти номер.

Ако имаш много досадни ухажори винаги можеш да го помолиш да се представи за гаджето ти и да разкара натрапниците.

Ако е по-голям от теб и родителите ти го познават, ще те пускат навсякъде с него без да ги е страх.

Ако има готини приятели, винаги можеш да го накараш да те запознае с някой от тях.

Чувстваш се защитена и сигурна с него.

Няма да те е страх, че най-близкия до теб човек може да ти отмъкнe гаджето.


а за недостатъците...не съм мислил...понеже съм момче... :-P :P

SisiStrange
08-02-2011, 07:41
За мен предимствата са:

1. Може да пази тайни.

2. Не завижда на всяко хубаво нещо, което ти се случи, а искрено се радва за теб.

3. Пази те.

4. Можеш да го ползваш за диван. :D

5. Няма интриги и клюкарски изпълнения като при момичетата.

Впрочем, понякога (макар и много рядко) истински приятелства има и между 2 момичета. Аз имах този късмет цели 2 пъти. :)

KniGhT
08-02-2011, 07:45
и искам да ви питам: може ли момче и момиче да са само приятели ? ...от много хора съм чувал, че не може...все 1 от тях чувствал нещо повече от приятелство...и в редки случаи - и двамата...според вас това вярно ли е ?

SisiStrange
08-02-2011, 07:50
Не. Не е вярно. Поне за мен не е. Имам 2ма приятели, към които нито имам романтични чувства, нито те имат, нито някога ще се случи нещо между нас.

KniGhT
08-02-2011, 08:09
Не. Не е вярно. Поне за мен не е. Имам 2ма приятели, към които нито имам романтични чувства, нито те имат, нито някога ще се случи нещо между нас.

и аз мисля, че не е вярно..

antifashionshit
08-02-2011, 08:23
тва с може ли да има само приятелство м/у момиче и момче ми изглежда малко второстепенно. добрите отношения са много по-важни, независимо какво има между хората.

scandalousLady
08-02-2011, 08:37
За мен момчетата са по-добри приятели.Няма интриги,няма клюки,няма завист,няма сърдене за най-малкото.Пази те,можеш да седиш до по-късно навън защото знаеш,че има кой да те изпрати.

w0sh
08-02-2011, 09:03
sprite иска да ти каже нещо.

SmilezZz
08-02-2011, 09:11
и искам да ви питам: може ли момче и момиче да са само приятели ? ...от много хора съм чувал, че не може...все 1 от тях чувствал нещо повече от приятелство...и в редки случаи - и двамата...според вас това вярно ли е ? Естествено,че може да има такова приятелство. И честно казано - момчетата са по-добри приятели. Просто... винаги можеш да разчиташ на тях. При нас ,момичетата ,е различно. Винаги ще има за какво да се сърдим,завиждаме и подобни. Има изключения - да,но...

antifashionshit
08-02-2011, 09:33
sprite иска да ти каже нещо.
:razz:

elysunny
08-02-2011, 10:17
За мен момчетата са по-добри приятели.Няма интриги,няма клюки,няма завист,няма сърдене за най-малкото.Пази те,можеш да седиш до по-късно навън защото знаеш,че има кой да те изпрати.

ameli
08-02-2011, 10:45
Момчетата не са клюкари и интриганти :? Естествено, винаги има по някой друг такъв индивид, но той не попада в графата НАЙ-ДОБЪР ПРИЯТЕЛ. Момчетата не се чудят как да те прецакат, топлят те, като ти е студено :D изслушват те и ти помагат.. стоят с теб до късно и не се страхуваш, че трябва да се прибираш сама в тъмното.. Никога няма да се скараме заради момче, дрехи .. :D Запознава те с приятелите си, не ти се сърди, когато някое момче обръща повече внимание на мен, отколкото на него.. излиза винаги като му се обадя, а не казва 'излезе ми пъпка, следва една седмица вкъщи'.

Единствения минус е, че винаги са гладни, винаги искат от това, което аз ям, но никога не дават от тяхното 8-)

WhereIsTheLove
08-02-2011, 11:01
Наистина , както казват потребителите преди мен , момчетата са по-добри приятели .. и момиче с момче и момче с момче .. А ние момичетата все ще намерим за какво да се скараме .. завиждаме .. клюкарим .. е това са си чисто женски навици .. но по темата.. недостатъците понякога са че единия се влюбва в другия .. и после нещата се объркват .. от приятели .. непознати :C

KniGhT
08-02-2011, 12:09
недостатъците понякога са че единия се влюбва в другия .. и после нещата се объркват .. от приятели .. непознати :C


но понякога и 2-мата се обичат...и се получава страхотна връзка :P

vakanciqta
08-02-2011, 13:15
И на мен най-добрият ми приятел е момче . Не намирам нищо нередно , даже напротив . Винаги скача за мен ,защитата е на макс ! Пази тайни , знае всичко за мен и най-вече ме уважава както никой друг. :grin:

liliii
08-02-2011, 14:56
Много одобрявам такива приятелства.. но при повечето хора се появяват чувства и почти винаги несподелени...

magita
08-02-2011, 15:06
Най-близките ми приятели са момчета. Като цяло компанията ни е само мъжка и аз момиче - супер е.

Предимствата за мене са, че:
1-Искрен е с тебе, а не прави някви интриги
2-Винаги те пази
3-много по-забавно е с тях
4-знаеш какво имат предвид другите момчета, защото говориш с момче на тая тема
5-няма истинско женско приятелство. Мъжкото е доста по-силно >> щом си приятел с момче имаш приятелство
6-ако възникнат чувства различни от приятелските (но и от двете страни) за мене тва е перфектната двойка

CR0W
08-02-2011, 16:07
6-ако възникнат чувства различни от приятелските (но и от двете страни) за мене тва е перфектната двойка

+1

gummybear
08-02-2011, 16:09
Момчетата са много добри приятели .. както се каза пазят тайни и те подкрепят ,което е много важно ..

Nappii
08-02-2011, 16:35
Oo, момчетата са страхотни приятели. Няма нищо общо с приятелството между две момичета. Там има интриги, завист .. тежко е :D

elii94
08-02-2011, 16:57
И моя най-добър приятел е момче и ми е по-забавно някак си.. :D

AnXelika
08-02-2011, 17:05
Предимствата за мене са, че:
1-Искрен е с тебе, а не прави някви интриги
2-Винаги те пази
3-много по-забавно е с тях
4-знаеш какво имат предвид другите момчета, защото говориш с момче на тая тема
5-няма истинско женско приятелство. Мъжкото е доста по-силно >> щом си приятел с момче имаш приятелство
6-ако възникнат чувства различни от приятелските (но и от двете страни) за мене тва е перфектната двойка

Напълно съм съгласна с всичко

peace95
08-02-2011, 17:37
И моят най - добър приятел е момче. Плюсовете са много. Чувства по - силни от приятелски не сме имали едни към друг. Няма да повтарям причини , понеже горе казаха почти всички , винаги ме е разбирал и относно въпросите и проблемите ми с момчета , винаги ме е съветвал искрено и само с добри мисли , за разлика от някой момичета. Благодаря му за всичко :)

h47
08-02-2011, 18:03
Аз, като момче, мога да ви кажа, че зависи от самия човек, а не от пола. Както има интригантки и клюкарки, така има интриганти и клюкари, просто вие може би не сте срещали такива.

horacio
08-02-2011, 18:12
Има приятелство между момче и момиче. А тук гледам, че сте писали, че няма най-добро приятелство между 2 момичета. Е и това не е вярно. Имам най-добър приятел момче от.... 3 години вече. Имам 2 най-добри приятелки едната от 6 години, другата от 4 и трите си споделяме всичко и винаги сме били заедно, във всеки момент - независимо дали труден, тъжен или щастлив. А с момчето колкото и да се караме, колкото и да ме дразни някой път, някак си с него ги няма тези драми и т.н. Само една прегръдка е достатъчна вместо "извинявай" и за миг всичко става точно както преди... не знам как го прави. 8-)

musicinmyveins
08-02-2011, 19:45
Ми може да има.Даже е доста весело.Обаче 70% от случайте се появяват чувства и тогава ;с

marilyn
08-02-2011, 19:53
Аз като голяма късметлийка имам най-добра приятелка момиче и най-добър приятел момче. Обичам си ги и двамата еднакво и съм много близка с тях. Готино е да си имаш най-добър приятел, защото усещаш мъжката подкрепа и без да имаш гадже (особено аз както мразя сериозните връзки, винаги съм се чувствала подкрепяна от него.) Знаеш, че никога няма да ти завиди за някоя глупост, да ти открадне гадже или нещо подобно. И мога да кажа, че приятелство между момче и момиче СЪЩЕСТВУВА наистина, каквото и да казват хората. :)

c14m
08-03-2011, 06:10
Това е, може би едно от най-хубавите неща при момчетата - Умеят да бъдат истински приятели! :)

SuperBadSuperFresh
08-03-2011, 11:40
Предимства:

1.Говорите на теми,по които 2 момичета просто няма да се разберат :D
2.Винаги можеш да си намериш кавалер за някъде
3.Ако е като моя най-добър приятел,не ти отказва да те закара никъде :D
4.Слушаш какво харесват момчетата и какво не.Онези малки детайли,които може и да не знаеш.
Като се замисля има невероятно много предимства,мога да си пиша цял ден...

Недостатъци:

1.Всеки те пита (особено като си нямаш гадже) дали той не ти е гадже и като кажеш "не",никой не вярва.Особено ако сте били гушнати :D
2.Понякога са ми твърде цинични момчетата.
Има си и недостатъци,но всеки един истински приятел е ценен,независимо дали момиче или момче

magita
08-03-2011, 19:28
недостатъци:
1.Всеки те пита (особено като си нямаш гадже) дали той не ти е гадже

понякога и тва е предимство да ти кажа... ;дд

KniGhT
08-04-2011, 07:36
недостатъци:
1.Всеки те пита (особено като си нямаш гадже) дали той не ти е гадже

понякога и тва е предимство да ти кажа... ;дд

+1 :D

mrazqkindergarten
08-04-2011, 08:30
sprite иска да ти каже нещо.

:razz:

sarah
08-08-2011, 19:05
Ами като цяло е много хубаво нещо приятелството между момче и момиче. Лично аз намирам мъжката компания за много по-забавна в много отношения, много е едно такова неангажиращо и приятно и както казахте е и практично, защото само момчетата могат да ти кажат какво им е в главите :D За жалост обаче не съм сигурна до колко една такава връзка може да продължи само като приятелство без да има чувства от някоя от страните. До скоро и аз не го вярвах това, обаче сега като ми дойде до главата...то не са драми и сърдене, то не е ревност от всяко друго същество от мъжки пол...а за запознаване с готините приятели изобщо и дума не може да става. Лично аз в момента много си патя от такова приятелство, защото ми пука много за човека, за да му кажа да престане и той направо ми се качва на главата.... :D Но предполагам, че това си е и до самия човек. :)

Missmarch
08-09-2011, 06:01
Е ъм добре де, кво? Само единия ли се влюбва в другия? Не се ли получава после така, че и двамата да са влюбени един в друг, е :(

sarah
08-09-2011, 08:24
Честно според мен шанса е доста малък, като пак казвам - съдя по себе си. Аз момчетата или ги възприемам като момчета (в смисъл харесвам ги като момчета) или като приятели. Просто в момента,в който станем много добри приятели, аз вече не мога да мисля за тях по този начин :D Въпреки че никога човек не може да е сигурен, може би е защото се е случвало с хора, към които никога не е имало каквото и да е физическо привличане.

Missmarch
08-09-2011, 10:05
Добре де за ПРИЯТЕЛСТВО са нужни 0% физическо привличане. Ама след тва се намесват чувства и привличане и т.н. И единия се влюбва... Другия разбира и си остават просто приятели. Е има ли възможност онзи ~не~влюбения, да се влюби в другарчето му, което вече има чувства :(

marinka9801
08-09-2011, 10:39
Предимствата са , че пази тайни и може да те развесели когато ти е тъжно ...Малко трудно се говори с него за женски работи и му е досадно да обикаля по магазините , но те разбира и е готов да ти помогне . :)

Rebirthing
08-09-2011, 11:23
Ако е момче и е гей, идеално :D ! Аз имам такъв приятел и предимства мога да изброявам с дни...няма интриги и злоба, има само хубава обиколка по магазините 8-) .

TheNewReligion
08-09-2011, 12:23
Ако много ти се ходи на купон, а нямаш гадже, най-добрият ти приятел винаги е насреща.

Ако е много готин, можеш да се изкефиш, като подразниш приятелките си с някой кофти номер.

Няма да те е страх, че най-близкия до теб човек може да ти отмъкнe гаджето.


](*,)
1.Братле, ти сериозно ли?
2.Знаеш ли какво значи думата "приятел"?
3.Значи можеш да ходиш на купон само с "гадже", иначе е неприемливо..Ауу, ама какво ще си помислят хората! Леле- мале, ще си помислят, че си самотна/ен. Тц тц тц тц...

Аз нямам особено мнение по въпроса, ама тея твойте простотии ме хвърлиха в джаза.

umri
08-09-2011, 13:25
недостатъците понякога са че единия се влюбва в другия .. и после нещата се объркват .. от приятели .. непознати :C


еми...и аз преди мислех, че съм влюбен в най-добрата си приятелка...но разбрах, че не е така...вече почти не си спомням, че някога съм чувствал нещо повече от приятелство... :P :-P
Ама, ако ти се съблече и те хване за хуя през дънките няма да я върнеш, нали?

KniGhT
08-11-2011, 09:02
мерси на всички които са гледали темата :P

xoxi
08-11-2011, 10:01
Аз като цяло предпочитам мъжката компания.
В момента се сещам само за 3 момичета, с които общувам малко повече. Като само 1 от тях я приемам за истинска приятелка, защото е пич и се държи като такъв. 8-)
Когато се събера с момиче(та), темите на разговор са само "Харесвам го", "Харесва ли ме?", "Ако знаеш какъв пич видях..", "Тая/тоя толкова ме дразни!" и т.н. и т.н.
С момчетата пък винаги говоря по теми, които ме интересуват и са ми интересни.
Направило ми е впечатление, че когато съм в лошо настроение (ама наистина много лошо), момичетата се отдръпват и ако съм казала нещо по-така и те веднага започват да злословят по мой адрес.
Момчетата, каквото и да съм казала се натискат да помагат. В очите на най-добрият ми приятел съм виждала такава загриженост, сякаш гледам в очите на баща си.
Има още милиони предимства, но не ми се пише повече..