PDA

View Full Version : Review на филми и коментар от вас!



WesCraven
08-02-2011, 22:07
Така здравейте.След като нямах възможност по -рано ,преди 1 седмица изгледах и двата филма (Капитан Америка и Хари Потър и Даровете на смъртта част 2 ) .

В тази тема всички може да слагате последния филм ,който сте гледали или просто някой,който сте гледали и да го коментирате като изкажете мнение тук,разочаровани ли сте или не сте и така нататък.

Аз лично от Хари Потър бях очарован.Наистина,доста добър филм,бих казал,че от цялата поредица той е най-добър.Мен не ми беше много хубаво да го гледам,защото ми беше мъчно ,но да,беше супер добър..И от страна на актьорска игра и ефекти и сюжет и всичко..Имаше някои моменти ,които просто не ми харесаха.Те бяха свързани с края..След като "Този ,който не бива да се назовава" умира,всички сякаш бяха "супер,мъртав е " ,но не дадоха истински празненства и т.н,се пак НАЙ-НАКРАЯ Волдемор е мъртав,но не..Все тая де,друго ,което не ми хареса беше факта,че УЖ най-великата пръчка ,която няма втора такава и е просто най-могъщата беше просто..уоау..Хари я хвана и сякаш някакво клонче,просто я счупи и я захвърли.Е как я счупи,нали е най-великата пръчка в магическия свят?Не би трябвало.Но все пак,уникален филм.


Капитан Америка от друга страна ме разочарова страшно много..Може би,защото никога не съм чел комикси или гледал филми на Марвел,просто защото не си падам по такива неща.Но заради брат ми го изгледах и..Уоу..Разни лазерни стрелби и т.н стил Междузвездни войни през 1942..В смисъл,беше супер нереално..Имаше 1 момент в който самолета се врязва в някакъв самолет ,който си изглеждаше като космически кораб ,и след като се ВРЯЗА в него,нищо не стана,нито избухна нито нищо,нашия пич пък нищо му нямаше,отиде и почна да шляпа хора.Като цяло актьорската игра ми хареса доста,но самия филм за мен беше зле.Ефектите бяха доста зле като цяло,доста аматьорско направени.Всеки от вас може да направи същите с 2 седмици работа с Афтер Ефектс и малко туториали.Така че,де да знам.Може на вас да ви е харесало,но на мен не.

Ако искате може да споделите и ваши коментари относно нови филми ,които сте гледали ( може и по старички,все тая ) .