PDA

View Full Version : Gta San Andreas скинове



NarutoShippuuden
08-02-2011, 22:32
Здравейте, може ли да ми дадете линк (или линкове) за Наруто. Все пак той е моят фаворит търся скинове за него. В youtube има много клипове, но аз нито знам подходящия мод нито как да си сложа скин, нито от къде да го изтегля. Ако може ми дайте линк за мода и да ми обясните как се слага скин. Моля без клипове :) (голям съм карък в клиповете и не разбирам почти нищо :D ) ... така, че ако може помощ. Ще съм ви много благодарен ако ми дадете линк и инфо. Довиждане ! :P[b]

NarutoShippuuden
08-02-2011, 22:33
[b]Здравейте, може ли да ми дадете линк (или линкове) за Наруто. Все пак той е моят фаворит търся скинове за него. В youtube има много клипове, но аз нито знам подходящия мод нито как да си сложа скин, нито от къде да го изтегля. Ако може ми дайте линк за мода и да ми обясните как се слага скин. Моля без клипове :) (голям съм карък в клиповете и не разбирам почти нищо :D ) ... така, че ако може помощ. Ще съм ви много благодарен ако ми дадете линк и инфо. Довиждане ! :P

П.С : Ако не съм се изказал добре ще го кажа накратко : Моля ви дайте ми скинове за Gta San Andreas на Наруто и инфо как се слагат! Благодаря предварително ! :)

NarutoShippuuden
08-03-2011, 07:23
Моля ви хора помогнете ми :)

Jus7DreamBoy
08-03-2011, 09:13
http://games.softpedia.com/get/Mods-Addons/GTA-San-Andreas-Naruto-Izumo-Kamizuki.shtml


http://gtaindonesia.blogspot.com/2010/06/gta-san-andreas-naruto-mod.html

А как се слагат си нямам и на идея никога не съм се занимавал да си модвам играта :)

NarutoShippuuden
08-03-2011, 09:27
Благодаря ти за скиновете. Сега ако може някои да ми обясни как се слагат :D

mrfrzne
08-03-2011, 09:47
Ако беше ме питал за цс щях да ти кажа но за Сан андреас незнам сиг от инсталационната папка .. нз :-o

Tobie
11-01-2011, 18:07
аре бе кажете как да си сложа скиновете :Д аре че много ми са цъка !! хД

metalboy
11-14-2011, 18:54
Слагат се с програмата imgtool . Oтваряш я и с нея отиваш в models/gta3.img . Отваряш и този файл и там са ти всички скинове . Търсиш името на скина ( примерно swet.txd & sweet.dff ) и ги заместваш с новите . Има много уроци в интернет..

Lucho
11-14-2011, 20:04
Я търси Ultimate Mod Magnum v.1 / v2

имаше доста фантасмагории в него...