PDA

View Full Version : Първия учебен ден за 8 клас...



alia97
08-03-2011, 09:10
Далече сме от 15 септ., няма какво да се вълнувам - ЗНАМ, но все пак... споделете ни как е минало при тези от 9ти клас нагоре в новото училище и най-големите ви пречки??

Впрочем аз ще съм в ПМГ с Биология в Велико Търново

XaMcTePKa
08-03-2011, 09:22
Хаха честито и аз завърших същото училище.Нищо интересно не е...директорката ще си бръщолеви речите (които са едни и същи от доста години)...ще влезете за малко в стаите и това ;) Успех

ПС - Пази се от летящи моркови, че нас направо ни унищожиха :D

WesCraven
08-03-2011, 09:36
ОФ новите хора тук,не разбрахте ли,че щом искате да си трупате мнения не е нужно да отваряте теми или да пишете коментари без никакъв смисъл.Просто отиди във фън,фън и пак фън или кофата и си спами на воля..Ся от тая тема има ли някакъв смисъл?Има поне 10 подобни и 15 ,които са абсолютно същите.И не знам,но тази година кандидатстващите ( 7 клас ) се размазахте да пускате сякакви тъпи теми и постоянно да правите нови.Направо направихте една инвазия от седмокласници на тоя раздел и всяка тема е за вас.Ебати..Това е 7 клас стига сте се филмирали сякаш като идеш сега във Велико Търново или където си и всичко ще зависи от това ..Ако има нещо важно свързано с училище ,което си заслужава тоя спам това е тема за 12ти клас,защото до голяма степен това им определя бъдещето занапред.Така ,че спрете с тея глупости..Нито сте първите ,нито последните..Не сте толкова специални и кандидатстването след 7ми клас няма да промени целия ви живот..

ateto
08-03-2011, 09:51
ОФ новите хора тук,не разбрахте ли,че щом искате да си трупате мнения не е нужно да отваряте теми или да пишете коментари без никакъв смисъл.Просто отиди във фън,фън и пак фън или кофата и си спами на воля..Ся от тая тема има ли някакъв смисъл?Има поне 10 подобни и 15 ,които са абсолютно същите.И не знам,но тази година кандидатстващите ( 7 клас ) се размазахте да пускате сякакви тъпи теми и постоянно да правите нови.Направо направихте една инвазия от седмокласници на тоя раздел и всяка тема е за вас.Ебати..Това е 7 клас стига сте се филмирали сякаш като идеш сега във Велико Търново или където си и всичко ще зависи от това ..Ако има нещо важно свързано с училище ,което си заслужава тоя спам това е тема за 12ти клас,защото до голяма степен това им определя бъдещето занапред.Така ,че спрете с тея глупости..Нито сте първите ,нито последните..Не сте толкова специални и кандидатстването след 7ми клас няма да промени целия ви живот..
+1 :D

alia97
08-03-2011, 10:36
Хаха честито и аз завърших същото училище.Нищо интересно не е...директорката ще си бръщолеви речите (които са едни и същи от доста години)...ще влезете за малко в стаите и това ;) Успех

ПС - Пази се от летящи моркови, че нас направо ни унищожиха :D

Мерси ще ми е от полза! :-D :)

vakanciqta
08-03-2011, 11:19
Ми как да мине , бях с майка ми . Стояхме и чакахме да ми кажат буквата на класа и казаха ''8 д'' с Класна нз си кво и като се качвахме нагоре и веднага се запознах с едно момиче , което още ми е най-добра приятелка и така . Няма нищо страшно :)

alia97
08-03-2011, 11:31
Ми как да мине , бях с майка ми . Стояхме и чакахме да ми кажат буквата на класа и казаха ''8 д'' с Класна нз си кво и като се качвахме нагоре и веднага се запознах с едно момиче , което още ми е най-добра приятелка и така . Няма нищо страшно :)

Мрс много! И аз май ще съм в "д" клас :)

iPurple
08-03-2011, 11:34
Охх гледай си лятото!!! Като дойде 15ти ще го мислиш!
Голяма работа, че си в ново даскало, никой няма да те
изяде. ;)

08-03-2011, 11:54
ооо беше ужасно. В 8ми клас ме приеха в МГ и на първия учебен ден отидох Сама..без да познавам никой :? Чаках да влязат всички а аз последна защото ме беше срам :D :? докато чаках ..си изгубих класа :D качих се и намерих няква лелка и питах къде ми е...а тая ми се развика :shock: :oops: училището беше голямо и се губех из между етажите :razz: накрая намерих класа си и влизам уплашена и гледам 20 момичета насядали + двама идиота най отпред а класната ядосана :? няма по хубаво начало ..
мн срам ме беше :D

musicbaby97
08-03-2011, 13:29
ооо беше ужасно. В 8ми клас ме приеха в МГ и на първия учебен ден отидох Сама..без да познавам никой :? Чаках да влязат всички а аз последна защото ме беше срам :D :? докато чаках ..си изгубих класа :D качих се и намерих няква лелка и питах къде ми е...а тая ми се развика :shock: :oops: училището беше голямо и се губех из между етажите :razz: накрая намерих класа си и влизам уплашена и гледам 20 момичета насядали + двама идиота най отпред а класната ядосана :? няма по хубаво начало ..
мн срам ме беше :D :razz: :razz: :razz: :razz:

musicbaby97
08-03-2011, 13:34
И аз сега ще съм 8 клас :grin: В града ми има 3 гимназии но само в моята всяка година 8-мокласниците са обсипани от зелки и моркови :D миналата година директора беше забранил но на вратата им са подарявали на момичетата по едно морковче на момчетата по една зелка :lol: Ще видим тази година как ще е :lol: Но общо взето няма страшно както казаха по горе само0 се пази от морковите и зелките :lol: :D 8-)

Thrombocyte
08-03-2011, 14:14
С радост целихме зайците, с радост ги мерехме още на входа и като се подредиха пак.
Тая година пак.

SmilezZz
08-03-2011, 14:27
Аз се бях запознала с едно момиче от съседния клас и на 15 се разбрахме да се чакаме. След това тя ме запозна с нейните приятели и съученици,те ми показаха класа,запознахме се и чаках да свърши речта на господина.

След това ни наредиха двама по двама и така влязохме в класната стая. И там бла-бла-бла и си тръгнахме.

А и аз като съм от по-притеснителните,да не ти казвам какво ми беше. Голямо притеснение беше - кое как ще стане. И всякакви глупости. Ама всичко е наред. Естествено,няма как да си допаднете с абсолютно всички,но просто бъди спокойна и не се притеснявай.

Fiction7577
08-03-2011, 15:12
Абе, минавате под един венец, класната ви казва да я следвате и отивате в стаята. Проверява ви по имена дали всички сте там, дрънка ви врели некипели, след което ви пуска да си ходите.

На другия ден (както и в следващите 2-3 седмици) в стаята ще е тихо, все едно сте се събрали банда упоени деца, тъй като няма да се познавате, само тия, които се знаят от преди това, ще си говорят един на друг и всеки тях ще слуша.

После малко по малко леда ще се разчупи, в часовете по физическо като играете на отбори - волейбол, баскет, футбол и т.н., спомага за повечето разговори и сприятелявания.

Като направите и 2-3 простотии и избягате от час, съвсем ще се поотпуснете. 9 клас пък ще сте така сякаш се познавате от цяла вечност, никакви грижи.

От 10ти нагоре, сте си свои хора.

Това е в общи линии.

TVDQueen
08-03-2011, 16:19
Една стара позната, която е 10-ти клас в новото ми училище, беше така добра да ми обещае много моркови. :-P :lol: Иначе половината випуск от старото ми училище е там и хич не се притеснявам. 8)

YourInspiration
08-03-2011, 16:57
С радост целихме зайците, с радост ги мерехме още на входа и като се подредиха пак.
Тая година пак.

Охх тази година с радост ще ги целяя :grin:

Concussion
08-03-2011, 18:46
Ужасно, бях сама, до последно не разбрах къде ми е класа и коя ми е класната, после не разбрах къде трябва да отида и влязох последна с един съученик от стария клас... :? УЖАСТ.

XaMcTePKa
08-03-2011, 19:58
Това е тръпката да си осмокласник ;) убиват те от бой с моркови и после цялото даскало се кефи на зайковците :D 8 клас е най-готината година от цялото даскало ;) особено като ще си сега в смяна с 11 и 12 клас...има да бройкаш батковците :lol: ...на моя 15-ти септември преди 5 годинки целия двор беше в моркови, които не бяха съвсем изчистени на следващия ден :lol:

alia97
08-04-2011, 10:04
Мерси много! ;) :smt023

Queenie
08-04-2011, 10:21
ЛОЛ , зависи в дали си в Гимназия или не.
Аз сега ще съм 9-ти клас.Поне в моето даскало "Езикова Гимназия Гео Милев" , ни даваха моркови пълни с лакомства и ни хранеха с моркови ( истински моркови ) тези които бяха 9-ти клас 2010/2011. Гадното на морковете беше , бяха хапани и от други хора , които бяха 8-сми клас. :D :-D . Та 8-ми клас е много готин.Даже исках пак да бъда 8-сми клас за да изживея забавните мигове.Беше уникално готино.Само дето ако си в Езикова Гимназия ще имаш много много много домашни за писане , 100 думи по 30 пъти , но нека това не те отчайва , всичко минава .. :D :shock: . Пожелавам ти да изживееш един много забавен и изпълнен с хубави мигове 8-сми клас. :razz: :smt059

Chacho
08-04-2011, 10:41
Нахапаните моркови не са нищо, по едно време ги препикаваха. Даже се сбихме с някво момче, като реши да носи в нашия клас. Ама тва в началото на 5 клас.


В 8ми и аз не познавах никой (поне от класа си). Строиха ни там, казаха кой, къде, що и така. На другия ден отивам на училище, влизам в стаята и вътре нямаше никой. Лутах се 5-10 минути по другите стаи, докато не разбрах, че сме имали физическо. Реших, че ще е тъпо да влеза посредата на часа и не влязох в първия ми изобщо час в гимназията. После седнах сам на чин, че всички се бяха разпределили вече и едно момче, което закъсня седна до мен, запознахме се, посмехме се и така. Междучасието счупихме един прозорец и всичко почна да придобива по-естествен вид. 1 месец по-късно вече правехме пълни глупости и се бяхме сближили. Яки времена.

alia97
08-04-2011, 11:24
Това е тръпката да си осмокласник ;) убиват те от бой с моркови и после цялото даскало се кефи на зайковците :D 8 клас е най-готината година от цялото даскало ;) особено като ще си сега в смяна с 11 и 12 клас...има да бройкаш батковците :lol: ...на моя 15-ти септември преди 5 годинки целия двор беше в моркови, които не бяха съвсем изчистени на следващия ден :lol:

Ще бъда с 11 и 12 клас!? :? :D Олеее... Сигурна ли си?

08-04-2011, 12:37
Гадното на морковете беше , бяха хапани и от други хора , които бяха 8-сми клас. :D :-D

:D :razz:

polssa
08-05-2011, 12:05
Хих, ще съм в най-яката гимназия :grin: :grin:

Изобщо не ми дреме за 15-ти...познавам около 40 човека, та и повече, като някои от които са ми много добри приятели ... :-) хич не ми е, почвам всичко наново :grin:

Colouring
08-05-2011, 12:23
Само на мен ли тая традиция с морковите,зелето и всякакви други зеленчуци ми е тъпа и безсмислена?При нас се мяркаха само 1-2 с моркови и толкова.. не знам,аз лично го смятам за ненужно и,кхъм,тъпичко.Съдете ме колкото искате..

LeprikonA
08-06-2011, 12:45
добре дошла в нашето училище тогава! :D най-важното е да отидеш на задния двор и без да закъсняваш да се наредиш при класа и да следваш стадото, защото след двора следва ходене вътре с класния/класната в самото училище, малко е неловко, но после всичко си идва на мястото = )

LeprikonA
08-06-2011, 12:47
П.С
1. приготви се за моркови, никога не пропускаме тази традиция :D
2. смяната е с 11 и 12 клас и е много забавно (за нас де :D :D )

smilelady
08-06-2011, 16:07
Много ли тормозите зайците :D :D :D ох...дано мине добре на 15-ти

CityLightsxx
08-06-2011, 16:09
Само на мен ли тая традиция с морковите,зелето и всякакви други зеленчуци ми е тъпа и безсмислена?При нас се мяркаха само 1-2 с моркови и толкова.. не знам,аз лично го смятам за ненужно и,кхъм,тъпичко.Съдете ме колкото искате..
+1 айде за морковите става, но да ме замерят със зеле.. :lol: :razz: не го разбирам въобще!! А някой ми каза,че в моето даскало ще ни замерят и с яйца! :shock: :shock: Е тва вече ще е върха ( не мисля, че ще им позволят, но все пак не се знае! :-D ) Иначе и аз се тревожа, но ще мине ще е малко неловко, но преполагам, че с времето нещата ще се оправят!! :)

Runaway11
08-06-2011, 17:10
Само на мен ли тая традиция с морковите,зелето и всякакви други зеленчуци ми е тъпа и безсмислена?При нас се мяркаха само 1-2 с моркови и толкова.. не знам,аз лично го смятам за ненужно и,кхъм,тъпичко.Съдете ме колкото искате..
+1 айде за морковите става, но да ме замерят със зеле.. :lol: :razz: не го разбирам въобще!! А някой ми каза,че в моето даскало ще ни замерят и с яйца! :shock: :shock: Е тва вече ще е върха ( не мисля, че ще им позволят, но все пак не се знае! :-D ) Иначе и аз се тревожа, но ще мине ще е малко неловко, но преполагам, че с времето нещата ще се оправят!! :)

Да бе...аз като си представя тая зелка как ме удря точно в главата хДДД

Иначе в моето сестрата каза, че имало само моркови...и това е :oops: :lol: :lol: :lol:

Wanderer1
08-06-2011, 20:55
Само на мен ли тая традиция с морковите,зелето и всякакви други зеленчуци ми е тъпа и безсмислена?При нас се мяркаха само 1-2 с моркови и толкова.. не знам,аз лично го смятам за ненужно и,кхъм,тъпичко.Съдете ме колкото искате..
+1 айде за морковите става, но да ме замерят със зеле.. :lol: :razz: не го разбирам въобще!! А някой ми каза,че в моето даскало ще ни замерят и с яйца! :shock: :shock: Е тва вече ще е върха ( не мисля, че ще им позволят, но все пак не се знае! :-D ) Иначе и аз се тревожа, но ще мине ще е малко неловко, но преполагам, че с времето нещата ще се оправят!! :)

Да бе...аз като си представя тая зелка как ме удря точно в главата хДДД

Иначе в моето сестрата каза, че имало само моркови...и това е :oops: :lol: :lol: :lol:

И аз това си представям 8-)
То остана 40 класа да ни замерват със зеле и моркови :lol: :lol: :lol:
Така де, дано не ни тормозят много :-D

LoveChocolate
08-07-2011, 02:51
еми как беше .. ново училище , нови приятели , нови неприятели :D

Zarity
08-07-2011, 05:34
Ех,преди 3 години беше моето навлизане в гимназията.Идялка беше.На много готин клас попаднах,дано и вие като мене.Недейте са спича 8-)

alia97
08-07-2011, 15:02
[quote="LeprikonA"]добре дошла в нашето училище тогава!

Коя паралелка си?? ;? :D :)

Requisition
08-07-2011, 20:20
И аз съм нетърпелив да си видя класа, ама притеснен - НЕ! Познавам само 1 човек с който още не е сигурно дали ще сме в клас, но честно казано не ме бърка, не е задължително приятелите ми да са само от класа.

Milly4
08-07-2011, 23:27
Предполагам, че морковите и зелките няма да ги има в СОУ-тата, нали? :)

Chacho
08-07-2011, 23:31
Предполагам, че морковите и зелките няма да ги има в СОУ-тата, нали? :)

След 8 клас - най-вероятно не. То и по гимназиите не винаги има.

SmilezZz
08-08-2011, 10:02
Предполагам, че морковите и зелките няма да ги има в СОУ-тата, нали? :) При мен нямаше. То целия клас бяха ученици,които са учили в това даскало. Само две нови ученички бяхме и точно за това притеснението ми беше повече. Тъй като се познават,ала - бала.

TheNewReligion
08-08-2011, 11:11
Тука прочетох, че двама- трима не били разбрали от кой клас са, в коя стая, кога да отидат...и аз съм от залухавите принципно, но предварително бяха съобщили на родителската среща кога, къде и защо трябва да отидем, та затова се ориентирах. 8-)

Аз лично бях стресирана по време на целия първи срок, защото съм много
чувствителна към промените, при все, че имах приятели от старото училище, с които постепенно се отчуждихме.

По начина, по който се ръкуват новите ви съученици, ще разберете кой е по-стеснителен, кой е общителен, кой е нагъл и тн. Ще има и хора от собствения ви клас, с които въобще няма да се запознавате официално, а в течение ще си научите имената. 8-) Поне при мене беше така, де.

LeprikonA
08-09-2011, 09:58
[quote=LeprikonA]добре дошла в нашето училище тогава!

Коя паралелка си?? ;? :D :)

е информатика 8-) :D

Uncontrollable
08-09-2011, 10:02
Сега 8-ми клас ще си уча в старото у-ще а в 9 ще кандидатствам за ПМГ английски, информатика... ама няма страшно... ;дд

mimimimi123
08-13-2011, 13:04
Сега 8-ми клас ще си уча в старото у-ще а в 9 ще кандидатствам за ПМГ английски, информатика... ама няма страшно... ;дд

от къде си? :)

iiordanova
08-13-2011, 15:12
Хах,аз уча в ПМГ-то . 8-) Не се плаши,няма нищо особено. Изнасят речи,замярват мноооого с моркови и после си отивате в класната стая. Класната ви говори и това е. Ако имаш въпроси ме питай.

shakira96
08-13-2011, 15:40
При мен нищо фрапиращо. Почти не познавах никого. Само 2 момичета от класа ми и отделни хора от другите класове. Целиха ни с моркови (тая година ще си го върнем с морковите! 8-) ). Влязохме си в стаята и се запознахме с класната. После цял месец не можах да науча имената на съучениците. Мъка... 8-)

mlakniwe2
08-13-2011, 15:42
Като почвах 8-ми клас/2007/ отидох с майка си 8-) не знаех абсолютно нищо-нито кой ми е класен, нито кои ще са от класа ми-но започна там концерта и после влязохме всички при някъв господин по ФВС, който уж тряяше да ни бъде класен, но каза, че заминавал и класна ни стана госпожата по химия/най-добрата класна/-всички се гледахме странно, отначало е много кофти имаше и дето се познават, после постепенно се сплотихме, но началото на 9-ти клса се разделихме вече на групичкиq mfie. 10-ти клас същата работа, дори тогава бяхме големи лигавета и са прайхме на много важни и много големи, после в 11 клас бяхме супер мързеливи и вече по-сплотени, но много лежерно мина 11-ти клас, ся ще съм 12-ти клас

LeprikonA
08-14-2011, 10:42
Хах,аз уча в ПМГ-то . 8-) Не се плаши,няма нищо особено. Изнасят речи,замярват мноооого с моркови и после си отивате в класната стая. Класната ви говори и това е. Ако имаш въпроси ме питай.

кой клас? :)

nikchity
08-14-2011, 11:20
ооо беше ужасно. В 8ми клас ме приеха в МГ и на първия учебен ден отидох Сама..без да познавам никой :? Чаках да влязат всички а аз последна защото ме беше срам :D :? докато чаках ..си изгубих класа :D качих се и намерих няква лелка и питах къде ми е...а тая ми се развика :shock: :oops: училището беше голямо и се губех из между етажите :razz: накрая намерих класа си и влизам уплашена и гледам 20 момичета насядали + двама идиота най отпред а класната ядосана :? няма по хубаво начало ..
мн срам ме беше :D

:D :D :D

а иначе за МГ-то в Плевен става дума, нали? Гледам, че пише, че си от Плевен.. а аз ще бъда сега 8ми клас там :D

nolovexxx
08-14-2011, 19:33
И аз ще съм в ПМГ .. още 1 месец.. :-P :-P :-P

jeezloxxy
08-14-2011, 20:07
При мен половината стар клас бе и новия,така че нямах проблеми с намиране на група,но със сигурност бе странно в началото.

Aysunxd
08-15-2011, 11:06
аз също ще учаа в ПМГ , Бургас. :-D

DirtySmile
08-15-2011, 15:21
Супер яка темичка^^ :grin: Аз също ще съм осми клас и ми е много притеснено :( :D

fenkaaa
08-15-2011, 16:58
Съгласна с WesCraven :)

blueberryyy
08-15-2011, 22:56
Понеже всички хора от старото ми училище бяха събрани в друг клас, на първия учебен ходих при тях, говорихме си и закъснях... Като влязох в моята класна, всички вече бяха насядали, аз се намъкнах "незабелязано" и седнах до едно момиче, което ме изгледа супер злобно, а в момента ми е една от най-добрите приятелки.
После класната започна да ни чете имената. Казва "Георги" и три момчета вдигат ръка, а ние в класа имахме само двама. Оказа се, че единият е сбъркал класната :-D
После слязохме на двора, тъпата ни директорка говори глупости и... си тръгнахме оО
През първия месец, сега като се замисля, е било странно... Това, което съм си мислела за повечето хора, изобщо не е било вярно. В началото всеки беше приятел с всеки, но след това си се разделихме на някакви групички, всеки си намери "своите" хора.
Абе не се притеснявай, няма да си само ти нов/ нова ;)

08-16-2011, 01:15
ооо беше ужасно. В 8ми клас ме приеха в МГ и на първия учебен ден отидох Сама..без да познавам никой :? Чаках да влязат всички а аз последна защото ме беше срам :D :? докато чаках ..си изгубих класа :D качих се и намерих няква лелка и питах къде ми е...а тая ми се развика :shock: :oops: училището беше голямо и се губех из между етажите :razz: накрая намерих класа си и влизам уплашена и гледам 20 момичета насядали + двама идиота най отпред а класната ядосана :? няма по хубаво начало ..
мн срам ме беше :D

:D :D :D

а иначе за МГ-то в Плевен става дума, нали? Гледам, че пише, че си от Плевен.. а аз ще бъда сега 8ми клас там :D

Да...аз сега ще бъда в 9ти там :D

reperw
08-16-2011, 10:26
МОРКОВИИИИИИ И ЗЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Е НАЙ ОБИЧАМ ЗАЙЦИ :D :D :D

И сега сериозно всички ще се нови споко не си сам сеш се ? И другите не се познават ще седнеш с някой който ти изглежда симпатяга и се започва
-Здравей
-Здравей
-Аз се казвам Гошо
-Аз съм Петър
-Каде си учил до сега ?
бла бла бл а бла бла дай си skype и готово трудо ли е ?

blueberryyy
08-16-2011, 11:55
ооо беше ужасно. В 8ми клас ме приеха в МГ и на първия учебен ден отидох Сама..без да познавам никой :? Чаках да влязат всички а аз последна защото ме беше срам :D :? докато чаках ..си изгубих класа :D качих се и намерих няква лелка и питах къде ми е...а тая ми се развика :shock: :oops: училището беше голямо и се губех из между етажите :razz: накрая намерих класа си и влизам уплашена и гледам 20 момичета насядали + двама идиота най отпред а класната ядосана :? няма по хубаво начало ..
мн срам ме беше :D

:D :D :D

а иначе за МГ-то в Плевен става дума, нали? Гледам, че пише, че си от Плевен.. а аз ще бъда сега 8ми клас там :D

Да...аз сега ще бъда в 9ти там :D


ахахах, сега ми се изясни всичко :razz:

JustForFun
08-16-2011, 12:06
Аз само се чудя как ще им запомня имената на всички .. :-D

08-16-2011, 15:13
ахахах, сега ми се изясни всичко :razz:
??

dessyfreak
09-01-2011, 14:18
и аз ще съм 8. клас и ми е много притеснено, щото по принцип съм много разсеяна и сигурно ще си объркам класа ;d добре че ше има родителска среща преди тва .. :D

IlovEmyPuffYToY
09-01-2011, 15:02
Сега 8-ми клас ще си уча в старото у-ще а в 9 ще кандидатствам за ПМГ английски, информатика... ама няма страшно... ;дд wow мноу си готин :oops: Амм ново училище-преживявала съм го :) При мен беше хубавото, че имах познати от Детската :lol: ии тя ме запозна... по-нататък се досещаш :) Най-важното за сега е да се сприятелиш дори само с 1 чоек по-нататък той сам ще ти доведе още пр. и готово! :)

KumchoValcho
09-01-2011, 15:10
Първия учебен ден в 8ми клас беше отврат.чувствах се много конфузно, намразих класа си щом го видях (това явно бе някаква защитна реакция), като се прибрах се чувствах ужасно, не ми се почваше училище. Беше ужасно общо взето.
цяла година не говорех с никой, чувствах се неловко, аутсайдер и т.н.

За щастие, в 9ти клас вече се отпуснах и всииичко се промени и общо взето обожавам класа си, макар и да има ест. няколко хора, които са способни да ме накарат да се чувствам гадно, но това е нормално.

Моите съвети : не си мислете, че първите впечатления са всичко, защото не са, в един момент избледняват. Не си правете заключения веднага. И не си мислете, че ако годината потръгне лошо значи ще е така до 12ти клас, постоянно се променяте, откривате нови неща един за друг впоследствие и т.н. и се променят нещата, стига да се отпуснете.

stteLii
09-01-2011, 15:35
Аз нямам търпение да започна даскало .. Искам да си видя новият клас, класната,стаята,да се запозная с нови хора 8)
А иначе по - големите са ни обещали летящи моркови :-D :-D

someonerandom
09-01-2011, 15:48
.И не знам,но тази година кандидатстващите ( 7 клас ) се размазахте да пускате сякакви тъпи теми и постоянно да правите нови.Направо направихте една инвазия от седмокласници на тоя раздел и всяка тема е за вас..
То всяка година е така 8-)

Aysunxd
09-01-2011, 16:04
Хах,аз уча в ПМГ-то . 8-) Не се плаши,няма нищо особено. Изнасят речи,замярват мноооого с моркови и после си отивате в класната стая. Класната ви говори и това е. Ако имаш въпроси ме питай.

А ти от къде си ?

IfeTyy
09-01-2011, 20:06
О и при мен беше ужасно... въпреки, че от 1ви септември ходехме на някакъв курс по английски класа и познавах всички от класа, и въобще имах страшно много познати в училището по пътя се разревах, че си искам стария клас, старите учители и училище... :razz: :razz: ужас! после пък.. 8 клас като бях хванахме голямата стачка и седяхме в двора сами като последните идиоти с 9 клас, защото само ние не знаехме къде са ни класните стаи и какво да правим.. после всичко беше наред

OMGOMG
09-14-2014, 10:54
Up :)