PDA

View Full Version : Невъзможна любов… Как да я забравя?!



lamer4e7o
08-03-2011, 10:23
Здравейте! Реших да не пиша тази тема, тъй като е ясно почти всички какво ще ми отговорите, но въпреки всичко имам малко време и сега ще се пробвам да ви ракажа за какво става на въпрос. Ще ви разкажа цялата история, за да добиете някаква представа.

Първо ще започна с това, че преди 3-4 дни се върнах от море. Бях там за 7 дни. На третия-четвъртия ден от нашият плаж (тъй като всеки ден бях на плаж, нормално е), забелязах едно момиче, което страшно ми хареса. Постоянно ме гледаше (както и аз нея), и правеше това, което аз правя — когато аз влизах в морето, тя влизаше след мен, когато аз излизах и тя след мен и така. Дори когато накрая отидох на барчето да пийна нещо, тя не дойде точно до мен, а си взе телефона и дойде да говори на 4-5 метра от мен, което отново не беше случайно според мен. Дори единия път, когато влязох в морето да плувам, тя също беше там, на 1-2 метра от мен стоеше и отново ме гледаше много хубаво. За жалост не можах да я заговоря, тъй като просто не знам в подобна ситуация (и то във водата) как да стане номерът. Така си мина и плажа без нищо особено, само погледи си хвърляхме, но вечерта след като излязох в града на центъра, отново я срещнах и се разминахме дори. В първия момент не я забелязах, защото имаше доста хора, но после след като се обърнах, наистина беше тя и отново ме гледаше. Отидох да си взема нещо от сергиите и после отново я видях, но тя беше със семейството си. Те заминаха на една страна, аз на друга и така си мина вечерта без повече да я видя… На следващия ден, аз отпътувах за дома и си останах само със спомените (поне аз…). Не знам тя какво е имала впредвид с това гледане, което беше непрестанно, може да си е мислила друго, но според мен ако бях действал на плажа или в морето, можеше да стане нещо, поне едно запознанство можехме да вържем както се казва. Сега ме е яд много, защото не направих първата стъпка, но и не мога да я забравя. Почти постоянно ми е в главата, въпреки че минаха няколко дни. Научих ѝ само името, тъй като малкият ѝ брат, когато беше с нея във водата ѝ го каза. Друго за нея не знам за жалост… А, да, може би разбрах, че е от моят край, тъй като ѝ чух гласчето, а тя говореше като мен, тоест не използваше Софийски диалект, а си говореше меко, така както говорим ние в този район.

Не мисля сега да започна да я издирвам като някой престъпник, а просто искам да ми дадете съвет как мога да я забравя по-бързо и как мога да заговоря момиче в подобни ситуации, за да не се налага отново да се повтаря същата история някой друг път. Ще ви бъда благодарен! Поздрави! :)

w0sh
08-03-2011, 10:39
След една седмица няма да се сещаш за нея.

простичко.

NightGuardian
08-03-2011, 10:50
След една седмица няма да се сещаш за нея.

простичко.

+1

навсякъде с всякой е било така. Не си първия , нито последния.

и "Ако чакаш удобния момент ........... вече го изпусна" :wink:

jumpin
08-03-2011, 11:06
Брат спри са с тея филми .. не се дръж като п*тка ..

lamer4e7o
08-03-2011, 11:12
Брат спри са с тея филми .. не се дръж като п*тка ..

Какви филми? Искам просто съвет.

LoveMnmL
08-03-2011, 11:17
Невъзможна любов...чак пък толкова.За 3 дена се влюби как става това ?
Като се има на предвид,че дори не сте си говорили,бързо ще я забравиш,не се притеснявай.

lamer4e7o
08-03-2011, 11:19
Дам, вярно, че не избрах подходящо заглавие… :D

А може ли да ми дадете някой съвет как в подобна обстановка да заговоря някое момиче?

h47
08-03-2011, 11:20
Ти не я познаваш дори, каква любов? :? Както казаха и по-горе, след седмица вече дори няма да помниш как изглежда.

LoveMnmL
08-03-2011, 11:25
Няма определена тактика.Щом забелязваш,че и момичето има интерес,просто трябва да намериш подходящия момент и да я заговориш.Ако наистина има интерес от нейна страна,няма да изгубиш.
Какво да й кажеш на момента ще ти дойде.

peace95
08-03-2011, 12:41
Голямо гледане е паднало.

Done
08-03-2011, 13:02
Тая за да те гледа така настоятелно, нещо ти е намислила ! Аз ако бях на твое място бих оставял лампата светната за през ноща... А, и задължително поне един телефон и ножката под възглавницата :idea:

lamer4e7o
08-03-2011, 13:13
Няма определена тактика.Щом забелязваш,че и момичето има интерес,просто трябва да намериш подходящия момент и да я заговориш.Ако наистина има интерес от нейна страна,няма да изгубиш.
Какво да й кажеш на момента ще ти дойде.

Ясно, мерси!

ShtrudeL
08-03-2011, 13:19
По желание на автора.