PDA

View Full Version : Кола маска



mafani
08-03-2011, 11:52
Преди няколко дена реших да си направя кола маска на х*я, където се бях бръснал доста време. Залепих кола маската изчаках малко, и като дръпнах нито един косъм не беше паднал. Мисля, че проблема е в това, че са ми много твърди космите. Какво е вашето мнение?

Dollystar
08-03-2011, 12:19
Каква кола маска си си правил? Според мен просто не си натиснал отгоре или си издърпал в неправилната посока лентичката! Най-добрата кола маска според мен е топлата, има на Джанкар и е 2-3 лева, а и някои козметички работят с такава.(въпреки, че е забранена от "хеи")

Colombia
08-03-2011, 12:46
А защо е забранена? :-o

Dollystar
08-03-2011, 12:48
Защото се използва многократно и не може да се пречисти, само се преварява, което не е достатъчно и ако козметичката е имала клиент/ка преди теб с някакво кожно заболяване може да ти го пренесе, но това е най-ефективната кола маска и в домашни условия като си я ползваш само ти няма проблем :)

Pamaa
08-03-2011, 12:58
Според мен космите не са били достатъчно дълги :? .

Иначе си представям как си залепил лентата, мижиш и си мислиш колко ще боли, изведнъж дръпваш и не усещаш нищо :razz: :razz: :lol: :lol: .

lqlq89
08-03-2011, 13:09
Или пък не си дръпнал както трябва.

peace95
08-03-2011, 13:21
Каква кола маска си си правил? Според мен просто не си натиснал отгоре или си издърпал в неправилната посока лентичката! Най-добрата кола маска според мен е топлата, има на Джанкар и е 2-3 лева, а и някои козметички работят с такава.(въпреки, че е забранена от "хеи")
От къде мога да си я купя ?

pressiana
08-03-2011, 14:06
^В аптеките я има, даже и в хранителните магазини.

И аз съм доволна от нея, мен ме боли много, ама стискам зъби и дърпам. 8-)

littlewhitedress
08-03-2011, 14:17
мнението ми е ,че си тъп 8-)

Colombia
08-03-2011, 15:36
Dollystar БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА :)

PullMeCloser
08-03-2011, 17:17
Момичета, а за тази кола маска не мога да намеря никъде лентички!!! Можете ли да ми кажете от къде да си купя?

DesireToFire
08-03-2011, 18:54
Не мисля че трябва да чакаш. Залепваш, притискаш и махаш. Раз, два, три.

zoreto
08-03-2011, 19:22
Момичета, а за тази кола маска не мога да намеря никъде лентички!!! Можете ли да ми кажете от къде да си купя?

за лентички не знам ,но обикновенни марлички от аптеката вършат чудеса =;

PullMeCloser
08-03-2011, 19:37
Момичета, а за тази кола маска не мога да намеря никъде лентички!!! Можете ли да ми кажете от къде да си купя?

за лентички не знам ,но обикновенни марлички от аптеката вършат чудеса =;

Сериозно ли? :shock: Трябва да пробвам. Ти с марли ли вършиш работата? 8-)

sugargirl94
08-03-2011, 19:58
и аз имам същия проблем :x правя всичко както трябва, но се отскубват само 3-4 косъма :?

YouAteMyHeart
08-04-2011, 10:11
@PullMeCloser http://kolamaska.com/ленти-за-кола-маска-нарязани-100-бр/ доставката е 5лв,но според мен си заслужава,защото лентите са големи и са 100 бр.

@sugargirl94 Космите трябва да са по-дълги отколкото за епилатор,защото иначе кола маската няма да ги хване.Кола маската се маже ПО посока на косъма,но се дурпа с-у косъма.

Rebirthing
08-04-2011, 11:45
Дръпнал си в грешната посока или космите не са били достатъчно дълги.

08-04-2011, 15:38
лелелелее :razz:

ledenakrasota
08-04-2011, 16:51
Няма как да си направиш кола маска сам, защото въобще не знаеш как се дърпа! :D :D :D :D Отиди поне първия път при козметик да видиш как , с дължина поне 1 см на косъма.

И не си махай космите ! Това по-добре само ние да го правим :( Не останаха мъже, а е пълно с голи охлюви :shock: :shock:

anonymous708973
08-04-2011, 17:35
Момичета, а за тази кола маска не мога да намеря никъде лентички!!! Можете ли да ми кажете от къде да си купя?

Един стар чаршаф взимаш, режеш го на парчета. Стават поне 50 бройки, може и 100, зависи колко големи ти трябват. Като приключиш, ги накисваш във вряла вода без препарат, след 2-3 часа ги вадиш и ги оставяш да съхнат. Многократни лентички :)

Пич, евала, че си се престрашил. Аз никога няма да мога да си правя триъгълника сама.

LadyV, защо да не си маха космите там?

Minerva
08-04-2011, 17:55
Може и защото са много дебели космите.
Олеле! Коя козметичка ще работи с такава кола маска?! Ужас :shock: :shock: :shock: И има луди, които ходят при нея...

ledenakrasota
08-04-2011, 17:56
PinkPan7her, не за там. Момчета, които се обезкосмяват на всякъде са ми смешни. А като започнат с тънките вежди... :smt003 :smt082 8-[ :-k

anonymous708973
08-04-2011, 18:36
Може и защото са много дебели космите.
Олеле! Коя козметичка ще работи с такава кола маска?! Ужас :shock: :shock: :shock: И има луди, които ходят при нея...

Така като ми го описвате... Кола маска, която тече от нещо като бойлерче и е една такава... кафеникава на цвят? Моята работи с такава, салонът е доста мизерен наистина, но ми взима 7 кинта и ме прави за 15 минути. Безмилостна е 8-) Никога не съм имала кожни проблеми...

Ама не звучи яко наистина.

DesireToFire
08-04-2011, 18:43
При моята е розова о.О :Д И пак за 15-20 минути :Д Но е по-добре да мине и да се свършва :Д

Minerva
08-04-2011, 18:46
Аз мисля, че точно такава, за каквато говорят не съм виждала наживо как се използва и не знам някой, който я ползва. Иначе тази, поне при моята козметичка е на едно като котлонче в купичка и там стои на топло. Маже с шпатула лепи едни меки хартийкии тва е. Всичко остава по тях и е невъзможно да се ползва втори път.
Как става тоя номер с тази за многократна употреба не мога да си представя. Иии....като се ползва пак в нея не са ли останали космите наа предишните хора?!?!? :shock:

SladkaZagadka
08-04-2011, 18:58
Добре де, като си правя аз домашна и в началото опищявам всичко като си я сложа, защото е гореща, ама страшно гореща, не ме боли от дърпането , а от изгарянето - при вас така ли е? Ако оставя да изстине малко, се втвърдява. И бтв как се процедира с тази на Джанкар?

anonymous708973
08-04-2011, 19:05
Аз мисля, че точно такава, за каквато говорят не съм виждала наживо как се използва и не знам някой, който я ползва. Иначе тази, поне при моята козметичка е на едно като котлонче в купичка и там стои на топло. Маже с шпатула лепи едни меки хартийкии тва е. Всичко остава по тях и е невъзможно да се ползва втори път.
Как става тоя номер с тази за многократна употреба не мога да си представя. Иии....като се ползва пак в нея не са ли останали космите наа предишните хора?!?!? :shock:

Моята с ръце я маха и я хвърля в кош, едва ли я вади, за да я прецежда. :lol:

Runaway11
08-04-2011, 19:09
Аз мисля, че точно такава, за каквато говорят не съм виждала наживо как се използва и не знам някой, който я ползва. Иначе тази, поне при моята козметичка е на едно като котлонче в купичка и там стои на топло. Маже с шпатула лепи едни меки хартийкии тва е. Всичко остава по тях и е невъзможно да се ползва втори път.
Как става тоя номер с тази за многократна употреба не мога да си представя. Иии....като се ползва пак в нея не са ли останали космите наа предишните хора?!?!? :shock:

Моята с ръце я маха и я хвърля в кош, едва ли я вади, за да я прецежда. :lol:

Може коша да е специален, да е такъв дето си събира лентичките там и после си ги прецежда :lol: :lol: :lol:

ПП И на мен ми стана любопитно как така се използва повторно?! :-o :-o

sladkish_14
08-04-2011, 21:32
Вие мъжете тотално перколясахте :neutral:
Но както и да е, обесниха ти вече възможностите и с коя маска да се обезкосмяваш. Така че успех по-нататък. ;)

08-05-2011, 11:02
Вие мъжете тотално перколясахте :neutral:
то тва е от мннн време :razz:

albi951
08-05-2011, 11:27
Аз мисля, че точно такава, за каквато говорят не съм виждала наживо как се използва и не знам някой, който я ползва. Иначе тази, поне при моята козметичка е на едно като котлонче в купичка и там стои на топло. Маже с шпатула лепи едни меки хартийкии тва е. Всичко остава по тях и е невъзможно да се ползва втори път.
Как става тоя номер с тази за многократна употреба не мога да си представя. Иии....като се ползва пак в нея не са ли останали космите наа предишните хора?!?!? :shock:

Моята с ръце я маха и я хвърля в кош, едва ли я вади, за да я прецежда. :lol:

Може коша да е специален, да е такъв дето си събира лентичките там и после си ги прецежда :lol: :lol: :lol:

ПП И на мен ми стана любопитно как така се използва повторно?! :-o :-o

нее :D :D използваните ленти си ги хвърля, нали кола маската я маже с нещо върху кожата например шпатула или нещо от тоя сорт и после като я върне тая шпатула в кутийката с кола маската ии така стават нещата 8-)

DesireToFire
08-05-2011, 13:02
При мен ползва нова :Д А и тя е обикновена дървена (май). Като по лекарските кабинети :Д Те би трябвало да се продават по много :Д

YouAteMyHeart
08-05-2011, 14:38
Вие мъжете тотално перколясахте :neutral:
то тва е от мннн време :razz:

Добре де,к'во да си ходи с храст около к*ра ли?!
И кат случайно ви се падне на вас да му духате или да правите секс с него ще има тема "Ама той не се бръсне/обезкосмява долуууу"
Не всички момичета знаете к'во искате! :?

titkos
08-06-2011, 06:11
Тази кола маска ли препоръчвате? :shock:

http://beautycosmetic.biz/images/jankarsra.jpg

Аз изобщо не съм доволна от нея. Не отскубва всички косъмчета и си играя буквално по 3-4 часа, за да ги премахна (почти) всички от интимната зона.


Знаете ли качествена кола маска с такъв ефект?
http://www.youtube.com/watch?v=lhHKGuZTaoY

syrena
08-13-2011, 17:10
Според мен,отиди на козметик за кола маската,ако имаш възможност.Много по-лесно е,ще си спестиш доста нерви 8-)

zlatit0o
08-13-2011, 21:39
titkos Аз пък съм много доволна от тази, само си спомням първият път каква болка беше :| Ама вече свикнах, де.