PDA

View Full Version : Подкарване на TDU2



sexobeaat
08-03-2011, 13:04
Хора имам един проблем с тая шибана игра...значи торента е от арена...на скидроу..свалил съм и ъпдейта.
Та след като инстална играта копирам крака..инсталирах ъпдейта..пак копирах крак,направих регистрация в сайта на Атари...и като пусна играта от лънчера ми тегли некви простотии и после като дам ПЛЕЙ ми излиза тва.... http://prikachi.com/images.php?images/97/3644097Z.gif и http://prikachi.com/images.php?images/98/3644098d.gif
МОЛЯ ви са помогнете ми че по цял ден брат ми ма тормози..сякаш няма друга игра...бе лапе6ка работа :) :)

fatcat
08-03-2011, 15:02
картинките не се отварят

doomkillerr
08-03-2011, 17:57
Май не си инсталирал крака за играта и не си блокирал интернет връзката на играта, към интернет посредством Firewall-а!!! 8)

sexobeaat
08-03-2011, 20:15
Май не си инсталирал крака за играта и не си блокирал интернет връзката на играта, към интернет посредством Firewall-а!!! 8)
Крак не се инсталира а,се копира и заменя с съществуващия в папката на играта...а това че не съм блокирал,изобщо не знам за какво говориш :shock: :shock:
Би ли обяснил как да спра връзката :? :? :?

ThEKiNgG
08-03-2011, 20:19
Май не си инсталирал крака за играта и не си блокирал интернет връзката на играта, към интернет посредством Firewall-а!!! 8)
Крак не се инсталира а,се копира и заменя с съществуващия в папката на играта...а това че не съм блокирал,изобщо не знам за какво говориш :shock: :shock:
Би ли обяснил как да спра връзката :? :? :? Сигурен съм че той го знае не я пускай от иконата на декстопа а от крака който си заместил.

straus
08-03-2011, 20:39
Винаги като я пускаш прави проверка за ъпдейт и сваля наново exe файла, който ти заместваш с крак-а. За това сложи крак-а и като пускаш играта спри нета. Аз така я врътнах, друг начин няма...

doomkillerr
08-04-2011, 06:41
Крак не се инсталира а,се копира и заменя с съществуващия в папката на играта...

Я като толкова знаеш, се оправай сам... :?

sexobeaat
08-04-2011, 09:29
Крак не се инсталира а,се копира и заменя с съществуващия в папката на играта...

Я като толкова знаеш, се оправай сам... :?
Оправих са, :-x :-x :-x ти пък кат няма да отговарях зако ми пишеш...на важен ли ми се правиш :( :( тъп народ ей
Благодаря на пича над тебе...мс всичко стана както каза :oops:

straus
08-04-2011, 10:26
Пич аре без агресия, човека ти каза същото което и аз, просто аз ти го обясних по-просто за да ме разбереш.