PDA

View Full Version : Nutrim - ПРОТЕИН или БРАШНО ;d



DownloadVirus
08-03-2011, 12:50
http://www.nutrim.bg/bg/products/profile/2/

Прочетох някъде,че има изледвания,чрез които установяват,че нещо в качеството не е добро..Взимам от него и ми е интересно дали има някой информация ! :)

redbul2
08-03-2011, 14:29
Няма как да научиш истината,поне тук в бегето. Всички добавки, произведени или само опаковани тук са автоматично "лоши".Има многобройни търговци на вносни,"винаги добри" добавки.И съответно има конфликт на интереси. Много трудно можеш да разбереш истината освен, ако имаш своя лична лаборатория и изследваш проби.Което струва стотици и хиляди лева.Можеш да се ориентираш и по вътрешното си усещане как ти действат.Но трябва да са вземани бързо една след друга,за да се хване разликата.

Waterpolo1997
08-03-2011, 17:11
Това не са ли Nutrim дето ги продават в БИЛА за 20 лева?Не познавам някой, който да е пробвал.Ти щом го пиеш не усещаш ли някаква полза от него?

DownloadVirus
08-03-2011, 17:16
Трудно да усетиш ..

awerw
08-03-2011, 20:52
БРАШНО

Everytime
08-04-2011, 09:45
Всеки,който е ползвал протеина на Нутрим има критики към качеството на продукта.
Виж при теб може и да няма странични ефекти,но един съфорумник от бб-тиим каза,че е пърдял адски от протеина,пък друг намирал тиксо в него..абе кво да ти кажа .. не бих си взел на нутрим след всичко казано :D

redbul2
08-04-2011, 10:20
Трудно да усетиш ..

Ами затова си има шивашки метър,аршин.Мерят се обиколките и се следи ефекта от вземания суплемент. :) Кантарът също помага.

DownloadVirus
08-04-2011, 10:20
Е тиксо не съм намирал и не съм пърдял :D Тва с газовете става много гадно като ям по 10+ яйца на ден и .. :D

redbul2
08-04-2011, 10:23
О, боб! Защо те ядох снощи?!
Сега изпълнен съм със твоя газ
и той надува тялото ми в пристъп мощен
и не издържам вече аз...

Салют! Експлозия разцепи мрака.
Заря изригна в нощната тъма -
сякаш цистерна имах между двата крака,
избухнала със мощна миризма

Във този миг разтресе се земята;
стени и сгради падаха със вой;
прощална песен пееха стъклата
и сипеха се долу във порой...

О, ужас! Сякаш в Хирошима
попаднал бях незнайно откъде...
безсилна ще е даже мойта рима
да преразкаже що око виде...

Трагедията беше нечовешка -
децата плачат, майките пищят
В прегръдката си ледено-мъртвешка
за вечен сън притиска ги нощта.

Аз гледах вцепенен, недоумявах,
реалност ли е, сън ли е това?
Как цялата трагедия направих
с една-едничка... бобена пръдня...

Написано от The Next в bb-team :D

DownloadVirus
08-04-2011, 10:25
Брей,голем поет,евалата на пича :D xaxaaxax Ае стига смях в залата бе плс :D :D

Chacho
08-04-2011, 10:28
Аз четох статия, в която пишеше, че бактериите Е.coli в червата си взаимодействат с протеините, които са били в излишък и не са се усвоили в стомаха, и така се създавали най-свирепите газове.


Един приятел пи nutrim известно време и не беше мръднал на килограми. Не съм го разпитвал как, кога и колко тренира, нито пък кога и по колко е пил. Все пак не мисля, че са нещо особено.. не бих си взел.

SolomonIceberg
08-04-2011, 11:26
А ве то най-лесно е да отидеш в офиса им и да се срещнеш със собственика.Не връща посетители, отговаря обстойно на въпроси, дава отстъпки...

Naik1
08-04-2011, 12:14
брашно да беше, пак добре..

musicinmyveins
08-04-2011, 12:33
брашно да беше, пак добре..въпреки всичко което бях чувал преди време си бях купил...НЕ мисля да повторя някога....