PDA

View Full Version : хората



macia
08-03-2011, 13:30
В тази тема всеки който иска ще сподели какво най- много харесва / не харесва в себе си ( спрямо външен вид, характер, държание / . Темата е за развлечение. Който смята че е тъпа или безмислена, по-добре да не си губи времето да пише негативни коментари :) И така..

choparkopar
08-03-2011, 13:38
Аз най-много си харесвам очите, не ми харесва структурата на тялото, колкото и да ми обясняват, че е женствена предпочитам да имам момчешки тип тяло. Харесва ми това, че съм много наблюдателна, злопаметна, самовглъбена, голям инат, че не съм "кон с капаци", както казвам за хората, които се интересуват само от едно нещо и нямат мироглед.
Интересна е темата, не виждам причина някой да каже, че е безсмислена, при положение, че е пълно с наистина тъпи теми. :)

Yankee
08-03-2011, 14:01
Някъде тук вече имаше такава тема :)

wizzybizzy123
08-03-2011, 14:05
и на мен ми харесва...
Мм.. хората около мен казват, че имам много готин характер... и аз мисля, че в приятелските отношения бе бива.. Държа се така, както бих искала да се държат с мен - добронамерена съм, отговорна за действията си, добър слушател, нося на ебавки, не се цупя.. Лошото е, че на моменти съм доста голям инат, никой не може да ме убеди в противното на моето мнение и без да искам понякога преднебрегвам семейството си заради приятелите...
За външния вид.. какво да кажа.. с времето се научавам да харесвам себе си (оо, изпуснах, че имам супер ниско самочувствие) , иначе съм на ясно с това, че имам хубаво и стегнато тяло, но просто не мога да приемам комплименти... харесвам устните си и очите..
Всестранно развита личност съм, умея да се забавлявам.. и мисля да спра, стана супер тъп роман.. :D

beb0ranka
08-03-2011, 14:09
Ами аз харесвам очите си,косата си,тялото си горе долу(има някои детайли,които бих искала да попроменя) :) не си харесвам кожата в момента,защото бях много много гадно изгоряла ии сега се беля и е ужасно гадно :( В характера си харесвам чувството си за хумор(поне така са ми казвали,че съм забавна) :D също м кефи това,че съм инат голям при това :D ,винаги държа на своето и не се влиая от чуждото мнение и мислене, не харесвам това,че понякога съм доверчива повече от нужното,защото накрая все удрям на греда 8-) също не харесвам това,че понякога съм много голям шемет много отнесена от вятъра ии не слушам какво ми се приказва и вечно съм неразбрала после :D :P ,но имам способността да изслушвам винаги хората ии с каквото мога да съм полезна помагам,чувствителна съм и едновременно с това непукист :lol: странно е да го обясня,с някои неща,хора близки за мен наистина много силно могат да ме наранят,но пък от друга страна има неща за които грам не ми пука,като например хорското негатовно мнение и злоба :-D И това е общо взето какво мисля за себе си :) като цяло аз лично се харесвам такава каквато съм и каквато близките ми казват,че съм-земна,контактна личност,забавна,симпатяга човек :D :P Хайде ваш ред е :-)

malka_sladkka
08-03-2011, 14:15
Ами аз харесвам очите си,косата си,тялото си горе долу(има някои детайли,които бих искала да попроменя) :) не си харесвам кожата в момента,защото бях много много гадно изгоряла ии сега се беля и е ужасно гадно :( В характера си харесвам чувството си за хумор(поне така са ми казвали,че съм забавна) :D също м кефи това,че съм инат голям при това :D ,винаги държа на своето и не се влиая от чуждото мнение и мислене, не харесвам това,че понякога съм доверчива повече от нужното,защото накрая все удрям на греда 8-) също не харесвам това,че понякога съм много голям шемет много отнесена от вятъра ии не слушам какво ми се приказва и вечно съм неразбрала после :D :P ,но имам способността да изслушвам винаги хората ии с каквото мога да съм полезна помагам,чувствителна съм и едновременно с това непукист :lol: странно е да го обясня,с някои неща,хора близки за мен наистина много силно могат да ме наранят,но пък от друга страна има неща за които грам не ми пука,като например хорското негатовно мнение и злоба :-D И това е общо взето какво мисля за себе си :) като цяло аз лично се харесвам такава каквато съм и каквато близките ми казват,че съм-земна,контактна личност,забавна,симпатяга човек :D :P Хайде ваш ред е :-)

Ти си перфектното момиче :smt007

Най-много харесвам очите си, тялото, лицето и всичко в характера ми... Само не ми харесва това, че мразя споделям и предпочитам за слушам, отколкото да говоря :?

littlewhitedress
08-03-2011, 14:17
харесвам се като цяло ; ]

LoveChocolate
08-03-2011, 14:59
не си харесвам дължината на косата .. малко под раменете е ... не трябваше да я постригвам :-x

JustForFun
08-03-2011, 15:07
Харесвам в характера си това, че съм забавна (така казват приятелите ми), много съм позитивна, дори и в най-лошата ситуация намирам нещо хубаво. Добър приятел съм, с момчета и с момичета. Мога да пазя тайни и винаги помагам на хората. Интересувам се от мнението на моите приятели и близки. Чувствителна съм.. Мога да рисувам много добре, голяма актриса съм понякога и правя драми, ако нещо, което много искам да се случи, не стане. :-D Като цяло съм артистична натура, и има хора,които просто не ме разбират. Обичам да подарявам (и получавам) подаръци. Винаги започвам да събирам пари за подарък месец преди празника. Просто ми става едно такова приятно, като видя изражението на любимия човек, когато получи подаръка си. Не мога да се сърдя дълго... Обичам да се бъзикам с хората, но не прекрачвам границата.Лошото в мен е, че понякога съм голям инат. А иначе от външния вид.. само краката си не харесвам много много, но вече отслабнах, така че няма нещо,което не харесвам (може да ви се струвам самохвалка ама си е така :-D ) Обичам много животни, малки животинки и бебенца (общо взето, всичко което е малко и сладко) Не съм злобарка и никога не съм правила гадни номера на някого от ревност, завист или просто защото не ми е приятен даден човек. Защитавам слабите.. Земен човек съм. Това е май , дано не съм забравила нещо :D

SmilezZz
08-03-2011, 15:28
Харесвам: Очите си и миглите си. Големи очи и дълги мигли. Просто.. откакто се знам,си ги харесвам.Обожавам почерка си - ако се брои това ;dd Не мога да се сърдя,колкото понякога да ми се иска - не успявам. Но това не ми пречи,даже понякога ми е + .
Много хора са ми казвали,че съм страхотен човек. Винаги се опитвам да помогна,с каквото мога. Винаги изслушвам хората.
Мразя: Това ,че съм срамежлива. Естествено,че не съм чак толкова срамежлива,но не мога да се отпусна пред всички. Или пък ,че обичам повече да слушам,отколкото да говоря. И луничките: повечето хора са ми казвали,че са адски чаровни и много си ми "ходят",но просто в последно време чух коментари относно това,което страшно много ми свали самочувствието,което и без това го нямах. Засега това се сещам. 8-)

Yankee
08-03-2011, 15:32
Харесвам: Очите си и миглите си. Големи очи и дълги мигли. Просто.. откакто се знам,си ги харесвам.Обожавам почерка си - ако се брои това ;dd Не мога да се сърдя,колкото понякога да ми се иска - не успявам. Но това не ми пречи,даже понякога ми е + .
Много хора са ми казвали,че съм страхотен човек. Винаги се опитвам да помогна,с каквото мога. Винаги изслушвам хората.
Мразя: Това ,че съм срамежлива. Естествено,че не съм чак толкова срамежлива,но не мога да се отпусна пред всички. Или пък ,че обичам повече да слушам,отколкото да говоря. И луничките: повечето хора са ми казвали,че са адски чаровни и много си ми "ходят",но просто в последно време чух коментари относно това,което страшно много ми свали самочувствието,което и без това го нямах. Засега това се сещам. 8-)

Напълно същото! :-) :-)
+Понякога харесвам косата си,инатът ми също,амбицията страшно много си я уважавам :D

pressiana
08-03-2011, 16:14
Харесвам си краката, малките стъпала, скулите, долната челюст, устните, косата /цвета, формата/, пръстите на ръцете, усмивката.
Не си харесвам ноктите /малки са/, носа, веждите /трудно е да им придам що-годе прилична форма/, че съм прекалено кльощава, че имам леко крушовидна форма на тялото.. Също двата ми показалеца на краката лееко се различават, страшно е дразнещо! 8-) И бих искала да имам малко по-тъмна кожа - не съм бяла като сирене, но все пак..
В характера си харесвам това, че мога да помагам на хората и да съм добра, обаче да не ги оставям да ми се качват на главата. Допада ми и това, че имам чувство за хумор, хората се смеят на шегите ми и като че ли в повечето моменти нещата, които казвам, просто ми идват отвътре. Смятам също, че съм достатъчно зряла за възрастта си.
Лошото ми е, че съм срамежлива. Нямам смелост за доста неща и после съжалявам. :oops: Също понякога си "слагам маска", т.е. държа се привидно студено, не допускам хората до себе си, не им позволявам да разберат как се чувствам наистина. Освен това съм и от тези, които не си показват много-много чувствата, не прегръщат и целуват всеки срещнат познат. Малко по-сдържана съм, което ми е колкото плюс, толкова и минус. Падам си и егоист.
Въпреки това обаче винаги се раздавам за приятелите си, защитавам ги и т.н. и много се дразня, ако те не са склонни да го направят за мен това същото. Лесно се сърдя, обаче бързо ми минава. Реалист съм, обаче имам склонност да драматизирам /вече не толкова/, както и да изпадам в разни депресии /които за щастие са само в онова време от месеца/. Голяма уста имам, винаги си изразявам мнението, което на някои хора понякога не им харесва, но кво да се прави, не съм създадена да им угаждам.
НЕ ПОНАСЯМ лицемерие, нито пък някой да ми се прави на интересен. Първото ясно, не обичам да се говори зад гърба ми и после да ми се подмазват. Второто - не обичам хората да се надуват, хвалят и т.н., за да привлекат внимание. Общо взето, мразя изкуствено поведение. Предпочитам срамежливите хора пред надутите, ама и срамът си има граници. Мен примерно ме е срам в компания, където повечето хора са ми непознати, срам ме е и да направя първата крачка в отношенията ми с дадено момче. Обаче има хора, които ги е срам да излязат на дъската в училище и да разкажат нещо - е това според мен е прекалено.
Също не харесвам хора, които имат претенциите, че са нещо особено, а пък са кухи лейки..
За финал ще кажа, че първо съдя хората по външния вид /първото ми впечатление рядко е грешно/, но кажете, как да не се сдържа?
"По дрехите посрещат, по ума изпращат". Въпреки това не съм много критична - смятам, че всеки има право да носи каквото си иска, да изглежда както си иска и да прави/слуша/говори каквото си иска. Просто ако човекът не ми харесва, не се сближавам с него, това е.

kittenella
08-07-2011, 16:49
Харесвам си краката - дълги и нито дебели, нито слаби - също така си харесвам и косата, която е лъскава, мека и светло кафява на цвят, но леко златиста...И много си харесвам очите, големи и са уникален цвят - има тъмно зелено, но също така по-външната част е светло зелено и имам нещо като жълто-оранжеви черти и накрая са очертани отново с тъмно зелен цвят.Висока съм и това ми харесва, но бих предпочела и малко по-голям бюст

Rebirthing
08-07-2011, 19:11
Ех, че съм умна едно на ръка, но защо съм толкова красива ?! А, да, защото съм скромна, а скромността краси човека 8) !


С бъзика до тук ;д.
Като визия се харесвам, само в лицето ми се струва, че съм малко дебела :D .
Характера, оф, много съм буйна, псувам, чупя, крещя и т.н. Абе изключително агресивна съм, трябва да съм малко по-уравновесена. Като цяло обичам да се налагам и да философствам.

wiiwa
08-07-2011, 19:42
Мразя, не харесвам: Мразя това, че съм срамежлива, може би нямам достатъчно самочувствие .. глупости, нямам почти никакво :oops: . Не харесвам особено името си и това, че не излизам добре на снимки, или може би не знам как да заставам.Имам хубав стил на обличане, но не и кой знае колко дрехи и аксесоари.Не харесвам и, че имам малко дебели бузи и най-вече не харесвам косата си, иначе много я поддържам ... мисля, че е това, или поне за това се сещам, не, че е малко :-D

Харесвам: Харесвам, че се държа добре с хората, и имам добро чувство за хумор и имам добре телосложение, но напоследък малко напълнях ;д. Имам хубави очи, нокти, вежди и съм умна, а не уча много. Имам хубав цвят на косата и хубави устни, носът ми е хубав, но не чак толкова, но има време да се оправи ;д. Мога да лъжа много добре :D
и на преценявам хората още когато ги видя .. не се сещам за още, но сигурно има.
:-D