PDA

View Full Version : ......



joemusiclove
08-03-2011, 13:33
Здравейте хора, нова съм тук и се регистрирах точно защото имам нужда от един съвет. Почти година съм с едно момче.... чувствата ми са истински въпреки че има малко проблеми в училище покрай нас. Например, че е малко по - нисък , че преди беше по - близък с едни по - известни момчета, че те ни правеха подигравки и т.н. Но на мен това не ми пречи. Наскоро се скарахме, защото напоследък се водеше по чуждото мнение. Скарахме се и ме накара да го оставя на мира. Не ми говори много време един ден просто събрах куража и му писах. Той започна с неща от рода "вече нямам нищо общо с теб" , "вече не те познавам" и още много неща. Започна да се събира със старите си приятели само за да ме дразни, каза че съм го скарала с тях, а наистина честно да ви кажа няма нищо такова просто той не ги харесваше и прекъснаха връзки. Апък и да ви кажа постоянно ми повтаряше че чувствата му са истински и реални. Все ми обещаваше, че ще се поправи когато допускаше грешки и честно въпреки че никога не си изпълняваше "обещанията" аз не обръщах внимание. Това лято заедно сме на тенис... едно здрасти не ми казва пък камоли чао. И не знам какво да правя той не беше само едно гадже мислех го за много добър приятел. Искам съвет от вас дали всичко е свършило или ако не какво да направя тогава.

ArrowsOfDeath
08-03-2011, 13:39
Редактирай си заглавието, за да е по-описателно.

joemusiclove
08-03-2011, 13:43
извинявам се пропуснах го

Sc0RcH
08-03-2011, 13:48
Малко се съмнявам да има чувства към теб...знаеш има много хора,за които едно "Обичам те" не означава нищо и си го казват без проблем...както и да е,щом не ти обръща внимание,единствено може или да спреш да мислиш за него,или да се опиташ да го заговориш...(не по скайп)! Според мен първото е по-добре,щом предпочита да е със приятелите,които УЖ не харесва, и да те дразни...

joemusiclove
08-03-2011, 13:52
мерси за мнението ;)) но не знам мисля че наистина е изпитвал нещо защото много пъти аз съм казвала край защото ми е писвало и той не се отказваше толкова лесно...но не знам може аз да греша и за си правя някакви илюзии

joemusiclove
08-03-2011, 13:54
Пиши на кирилица! Горе в дясно от поста ти има бутонче "edit/редакт."
ShtrudeL

Auriss
08-03-2011, 14:08
шанс. не винаги получаваш това ,което искаш или очакваш. само ще си изгубиш времето.

YyoOnNiItTyY
08-03-2011, 14:26
Може би иска да продължи нампред..

SmilezZz
08-03-2011, 14:53
Не си заслужава да страдаш за такъв като него. Държи по толкова детски начин,че просто нямам думи. Не му обръщай внимание. Не е нито първия,нито последния - знаеш го. Продължавай си смело живота и да не ти пука.

joemusiclove
08-03-2011, 15:02
мерси за подкрепата :)

sasha_90
08-03-2011, 15:20
Държанието му към теб е много лошо и от тук си правя изводите,че чувствата му са се изчерпали,ако изобщо ги е имало.Свързала си се с него,но си получила доста остър отговор,нищо.Запази си достойнството и не го търси повече.щом той е решил да се държи все едно не се познавате,добре и ти се дръж така.Жалко е,че след една връзка не можете да запазите добри отношения,но в този случай човекът не си заслужава,така че не съжалявай.

joemusiclove
08-03-2011, 17:55
Държанието му към теб е много лошо и от тук си правя изводите,че чувствата му са се изчерпали,ако изобщо ги е имало.Свързала си се с него,но си получила доста остър отговор,нищо.Запази си достойнството и не го търси повече.щом той е решил да се държи все едно не се познавате,добре и ти се дръж така.Жалко е,че след една връзка не можете да запазите добри отношения,но в този случай човекът не си заслужава,така че не съжалявай. благодаря за съветите и подкрепата :)

marilyn
08-03-2011, 18:02
За такъв човек не си струва и да мислиш даже. Не те заслужава, щом се държи по тоя начин явно не иска да си има вече общо с теб. Аз не ги разбирам тия хора-имали са си отношения с някого, защо после поне едно "Здрасти" не казват...

joemusiclove
08-03-2011, 18:26
аз също не го разбирам защо просто не може да си останем приятели и това да е

marilyn
08-03-2011, 18:28
аз също не го разбирам защо просто не може да си останем приятели и това да е

Макар че реално погледнато хора като тоя не ти трябват в живота ти. Щото е кретен. Аз гледам да си запазвам добри отношенията с бившите ми, ако ще на "здравей"-"здрасти" да сме, ама не да се псуваме ако се засечем на улицата...