PDA

View Full Version : дайте ми съвет



pink123
08-03-2011, 18:52
Когато бях на планина се запознах с едно момче,то беше от моя град и още от първият ми разговор с него разбрах,че имаме страшно много общи неща.Когато се прибрах се видяхме отново и той ме целуна.И така мислех,че ще започне нещо между нас и на следващият ден когато му казах да не ме залъгва,ако съм само бройка в списъка му той каза,че иска да ми каже,че си има приятелка.Въпреки това нас не ни спря и дори почнахме да си казваме,че сме си заедно само дето не искахме да се научава от хората.Днес обаче тя е разбрала и е заплашила,че ще се самоубие.Когато съм му била звъннала днес тя му е казала звънка повече.Сега не знам какво да правим той казва,че се е разделил с нея,но тя постоянно му звъни и казва,че ще се самоубие и нас ни е страх .. моля дайте съвет!!

DragonLady
08-03-2011, 18:58
Тая блъфира яко ... през живота ми са минали не един и двама уж самоубийци и а познай колко от тях наистина са посегнали на живота си - нито един. Просто прави жалки и отчаяни опити да си го върне. Колкото до момчето сигурна ли си, че чувствата му са истински, а не те будалка, само за да има заместничка, след като бившата му замине, колкото да не е сам? И такива ги има!

elysunny
08-03-2011, 18:58
на колко сте години?
ти няма кво да направиш, той е лайното, че не и е казал по-рано

ivcheto0o
08-03-2011, 19:02
И защо да чакате месец :? Той е виновен,трябвало е да прекрати отношенията си с нея отдавна.
Моя съвет е да я игнорирате и да си живеете живота.

pink123
08-03-2011, 19:06
Той на 18 аз на 16,а тя на 13 а и той знаеше каква ще и е реакцията зареди това не го правеше...Бихме я игнорира ли,разликата е аз живея на 20 минути път от него,а тя живее до края на лятото 2 преки по нагоре,даже докато бяхме заедно един негов приятел му звънна да му каже,че тя го търси като обезумяла,заканваща че ще се самоубие

DragonLady
08-03-2011, 19:09
Тя на е 13 :shock: :shock: :shock: Я да я зарязва тая пикла недорасла и да прекрати всякакви отношения с нея.
Хващай си го щом е сериозен и не го пускай. А тая верно я игнорирайте. А след като той вече не я обича, кво му пука за нея и какви глупости щяла уж да направи?

thegreenzombie
08-03-2011, 19:09
:shock: извини ме, но какво прави 18 годишен с момиче на 13 ?? егати драмите ;хх

ivcheto0o
08-03-2011, 19:13
И на 18 години се страхува от заплахите на 13 годишна пикла :lol:
Търсела го?? ми как няма тя живее с идеята че той още е с нея и за това е виновен той.Игнорирайте я,ще досажда и ще и писне накрая.

CR0W
08-03-2011, 19:23
Почти се просълзих....
Кво толкова се деформирате от 13 годишно мимиченце.
Ако ще се наранява....да се наранява.Няма да си проваляте кефа зааради нея.100% че ви прави сцени за да я забележи отново...Не и стиска да направи каквото и да било.
Да не ви пука. :shock: :shock: :shock: :shock:

pink123
08-03-2011, 19:26
Последният път си е издрала лицето си до кръв,а и много хора са му казвали,че това момиче не е добре с нервите.Да,аз на нейните години бях същата обаче,изобщо не знам какво ще прави.Вярно не съм кой знае колко по-голяма,обаче това е просто ужасно как ни манипулира и двамата

DragonLady
08-03-2011, 19:32
Манипулира ви защото се поддавате! Ако не и обръщате грам внимание, ще прави простотии 1 -2 седмици и като види, че няма ефект и, че не може да си върне момчето ще спре.

jeezloxxy
08-03-2011, 19:36
:razz: :razz:
Пубер на 13 и сериозни заплахи...Двете много-много не ми се връзват.

blaaablaaablaaa
08-03-2011, 20:11
Остави на него да се оправи с нея, ти не можеш да направиш нищо, освен да чакаш. Ако продължи прекалено дъллго, му постави ултиматум и ако почувсваш, че вече няма смисъл да го чакаш, почакай още малко и зарежи цялата история.

pink123
08-03-2011, 20:21
психопатката е тръгнала да си реже вените,ето това е станало не знам просто какво ще става

DragonLady
08-03-2011, 20:30
Тая е за освидетелстване бре! В Раднево сиг вече стая и пазят*. Кажи на твоя да каже на техните какво прави тая пикла и да вземат мерки!

* В Раднево има лудница.