PDA

View Full Version : Масло против затлъстяване ''Икаров''



MorningSunlight
08-03-2011, 18:53
Какво мислите за това масло, използвали ли сте го и имало ли е ефект? Мислите ли, че заедно със здравословно хранене и спорт ще има по-голям ефект? Има ли смисъл от него?

Масажното масло против затлъстяване е едно допълнително средство в борбата с излишните килограми. Неговото действие се основава на включените в състава му етерични масла. От индийска билка се получава маслото "пачули". То е предпочитано в борбата против затлъстяването - стимулира организма да отдели излишните мазнини. Останалите масла - лавандулово, лимоново и от хвойнови плодове, са типична антицелулитна формула и помагат на мастните клетки да се "отърват" от излишната задържана вода.

Е, изкажете мнение. :-D

PullMeCloser
08-03-2011, 19:14
Да бе, мажи се с това масло, тъпчи се и не спортувай нищо и гледай кога ще отслабнеш. 8-) Пълна глупост е според мен, но не мога да изкажа мнение от опит.

DownloadVirus
08-03-2011, 19:16
Тъпотия :)

sladkish_14
08-03-2011, 19:19
"Против затлъстяване" :shock: , как звучи само това 'затлъстяване'.
А колко до това, което питаш според мене няма ефект, както казаха не може да се тъпчете с храна, да не спортувате и да чакате да бъдете слаби и стройни с някакви мазила и лекарства. Просто тези неща са създадени един вид, като да подпомогнат отслабването след като вече вие полагате достатъчно много усилия. А щом това е против затлъстяване значи ефекта му е по-скоро да не ти дава да надебелееш, не да отслабнеш. Има разлика. Чети през редовете на опаковката ;)

MorningSunlight
08-03-2011, 19:21
Да бе, мажи се с това масло, тъпчи се и не спортувай нищо и гледай кога ще отслабнеш. 8-) Пълна глупост е според мен, но не мога да изкажа мнение от опит.
Напълно ясно ми е,че ако стоя пред телевизора с купа пуканки пред мен и се мажа с маслото няма да има никакъв ефект, но знам ли, ако го добавя към режима си може да помогне..

DownloadVirus
08-03-2011, 19:29
Да,точно..Еми то,ако е така и във вафлите дето купувате (мура/троя/морени и още кви ли не) има суроватъчен протеин на прах,дали пък трябва да го изпишат с огромни букви ,та да се вижда :D

Същото и тва,как точно отслабваш? Дай да видим..Щото нито тия масло,нито тия колани дето слагат правят нещо.. :)

PullMeCloser
08-03-2011, 19:30
Аз не визирах теб с предишното ми мнение. 8-)