PDA

View Full Version : [HELP!] Годишнина



kyon
08-03-2011, 21:16
Скоро с приятелят ми имаме годишнина. Той е доста романтичен тип, а аз точно обратното... Кажете нещо романтично за подарък? :|

MarkKnight
08-03-2011, 21:19
компот от сливи

elysunny
08-03-2011, 21:22
ами аз също не разбирам много от подаръци, но нещо малко и от сърце ми се вижда добре.. но тук вече момчетата да казват 8-)

kyon
08-03-2011, 21:32
Мерси за отговорите :-)
Още?

DragonLady
08-03-2011, 21:35
Красива рамка с ваша снимка?

Nadislawaa
08-03-2011, 21:56
^ от горния коментар се сетих.. може би чаша с ваша снимка :?

antifashionshit
08-04-2011, 06:49
нещо практично или сцепващо-уродско(евентуално и миличко).
обичам да ми подаряват неща, който ми вършат работа <3

Done
08-04-2011, 06:51
анти вирусна =>


http://www.mopo.ca/uploaded_images/Computer_Virus_Protection-740364.jpg

elysunny
08-04-2011, 10:31
анти вирусна =>


http://www.mopo.ca/uploaded_images/Computer_Virus_Protection-740364.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




а по темата, разясни ни малко момчето какво харесва, щото тва, че е романтичен тип помага ама не много :D

SmilezZz
08-04-2011, 10:43
Какви са му интересите ? Споделял ли ти е наскоро,че иска да си купи нещо ? Иначе,да. Нещо малко и от сърце - наистина е много добър подарък.

w0sh
08-04-2011, 10:45
книга.

sladkalady
08-04-2011, 11:07
Щом имате годишнина ,подаръкът трябва да е свързан с вашата връзка.Подаръкът може да бъде романтична вечеря,снимка в рамка,напиши някакво стихотворение,или пък купи една кошница и вътре сложи бутилка червено вино,кутия шоколадови бонбони,шоколад ,една картичка с романтично послание и една съвсем малка плюшена играчка :)

fenkaaa
08-04-2011, 12:13
Не знам какво да ти предложа и мен не ме бива по избора на подаръци :D При мен работата е още по зле,въпреки че приятеля ми има рожден ден след 2-3 месеца (което за мен не е много време) на 31 октомври има рожден ден,а само 3 дена след това на 3 ноември правим една година.. и се чудя да му подаря ли на 3-ти ноември подарък и за годишнина и за рожден ден,защото по смъртно няма да мога да измисля толкова подаръци,а и не знам с колко пари ще разполагам :?

sladkalady
08-04-2011, 12:27
Не знам какво да ти предложа и мен не ме бива по избора на подаръци :D При мен работата е още по зле,въпреки че приятеля ми има рожден ден след 2-3 месеца (което за мен не е много време) на 31 октомври има рожден ден,а само 3 дена след това на 3 ноември правим една година.. и се чудя да му подаря ли на 3-ти ноември подарък и за годишнина и за рожден ден,защото по смъртно няма да мога да измисля толкова подаръци,а и не знам с колко пари ще разполагам :?


Според мен един подарък е напълно достатъчен

Evterpa
08-04-2011, 12:44
Да бе, тяхна снимка в рамка ще му подарява?! Т'ва е тооолкова изтъркано и банално, че няма накъде. Чисто отбиване на номера. :?
Не проумявам що подаръкът непременно трябва да е материален?
Трябва да е нещо, което не би направило особено впечатление на друг, но за него би било специално.
Извади креативността от джоба и подготви всичко по твоя идея, глупаво е за подобно нещо да се допитваш до непознати.
:)

anonymous708973
08-04-2011, 12:47
Съгласна съм с горния коментар.

Аз за осмия месец направих списък с 21 причини, поради които го обичам.
Беше си нещо наше по толкова много причини - първо, аз обожавам да правя списъци за всичко и той го знае, а това си беше типичен списък с първо, второ, трето и прочее. Второ, 21 е датата, на която тръгнахме.
И трето, самите причини си бяха наши общи спомени, неща, които сме преживели заедно. Супер много се изкефи, чете си го няколко пъти и си го пази :)

BrainlessROCKBABY
08-04-2011, 13:50
ето една идея: подари му един дъълъг и разтоварващ масаж <3

dontcare
08-04-2011, 16:52
Имало е бая такива теми.
Аз примерно обичам ръчно правени нещица и с най-голямо удоволствие изработвам подаръчета(когато обаче креативността е налице).Доста сантиментален човек съм и ако и ти си такава,той би се изкефил на нещо,което ви носи даден хубав спомен(както момичето по-горе беше писала за списъка примерно).
Ето примери:
1.подарих на приятеля си касовите бележки от първите ни 2 срещи ,които по случайност бяха останали в мен.оттогава все си кътаме бележките от заведенията 8-)
2. подарих му малка кутийка със 80 листчета(защото ходехме от 80 седмици 8-) ) с най-различни споменчета,фразички и цитати от песни,които носят хубави спомени.

и т.н и т.н...Ако пък толкоз не можеш да направиш сама нещо,пак можеш да измислиш нещо оригинално,което да показва много.Например да щамповаш тениски,да му купиш албум на любим изпълнител(аз подарявам и аудиокасети и грамофонни плочи,а те се намират вече наистина рядко).


Не знам,просто се огледай.Излез някой път да речем с приятелка по магазините и като видиш подаръка или като ти дойде идеята ,от самосебе си ще си кажеш"Е тва е!" :)

RalittyYy
08-04-2011, 17:27
Аз на моя приятел му подарих едно преспапие с наша снимка под формата на сърце :)

http://www.phototreyman.com/photogifts/img/p/102-276-thickbox.jpg - ето такова същото, само че с наша снимка :) и той страшно много го хареса :smt007

Seductress
08-04-2011, 20:40
Като излезете за годишнината направи се, че не го познаваш и повторете първата си среща. За подарък- направи му нещо като книга-албум- снимки заедно, местата, на които сте ходили, къде сте се целунали за първи път и всякакви други неща, за които се сетиш.

bubblef93
08-04-2011, 23:25
Какви са му интересите ? Споделял ли ти е наскоро,че иска да си купи нещо ? Иначе,да. Нещо малко и от сърце - наистина е много добър подарък.
ами наистина ако ти е споменавал че иска да си купи нещо и ти е по джоба купи му го.а също е добра идея и нещо малко и от сърце като рамка със ваша снимка може и чаша така като си пие сутрин кафето ще се сеща за теб или като стане от сън и види снимката пак ще се сеща за теб ^.^

kalpazanka
08-20-2011, 21:03
По желание на автора.