PDA

View Full Version : Май ме взима за глупак



48700200
08-03-2011, 22:03
Здравейте,

така естествено става дума за момиче. Има едно момиче с която се разбирахме чудесно в началото споделяхме си всичко , по цял ден си говорихме а-у, излизахме.. И след време споделих ,че я харесвам , а до тогава тя повече ми се обаждаше, повече ми пишеше.. след това вече спря да ми отговаря на смс-те, спря да се държи както преди, сега аз и се обаждам и тя постоянно ми вика чакай обаждат се на другия телефон а-у и после не ми се обажда.. Говорим си по цяла вечер до 5-6 сутринта по скайп ,не си пишем говорим си и се гледаме.. Обаче от както и казах че я харесвам започна едни такива да ми се сърди постоянно за малки неща.. Започна да ме дразни някак си.. Последното нещо за което се сърди беше, влезнала в фейсбук от моя профил и видяла,че съм харесал няква снимка на момиче преди 2 месеца и спря да говори .. Обаждах и са 2-3 дена не ми дигаше, тая вечер ми дигна и ми вика познаваме ли се ? викам да много добре даже.. почна да ме нарежда , бил съм лицемер , имал съм си приятели да съм пишел на това момиче ,не разговораля с непознати а-у ей такива.. казах и да влезни в скайп да говорим каза,добре , а не е влизала.. Има 3-4 скайпа и на единия от тях съм блокиран и момента съм сигурен ,че ползва този скайп , писах смс да влезни ,а тя цент отговор.. Не разбирам на какво се сърди , като да кажеш ,че ме харесва не е показвала по никакъв начин .. трудно е да разбирам жените какво искат.. Ако не иска да каже повече не ме търси , не искам да те виждам ще спра.. ама няма такива.. Кара ме да се чуствам всякаш съм виновен за нещо,а знам че не съм..

h47
08-03-2011, 22:10
К'ва е тая използвачка? Не ходиш с нея, обаче ти държи сметка какво правиш. И ти прави кавги заради смотания facebook. :lol: По-добре не я търси, само ще съжаляваш после. ТЯ не те заслужава.

radeberger
08-03-2011, 22:20
Голяма грешка е да си признаеш, че я харесваш. Вероятно сега си мисли, че ще вървиш постоянно по нея.

Спри да я търсиш за известно време.

autumn666
08-03-2011, 22:33
Може би и тя те харесва и ревнува, че харесваш снимки на други момичета... може и да си въобразява, че я лъжеш че имаш чувства към нея, абе не знам. Въпреки това е супер тъпо от нейна страна да ти държи сметка за това, което правиш, без дори да ти е гадже. Както казаха и преди мене, спри да я търсиш известно време...

Chriiss
08-03-2011, 22:36
Attention Whore .. не и се връзвай .. ти защо и ходиш по задника като си направил грешката да и кажеш директно, че я харесваш.

wonderwall
08-03-2011, 22:37
Има вероятност да изпитва и тя чувства към теб,и фактът че си харесал снимката на друго момиче да е накърнило,или пък иска да ти покаже,че няма чувства към теб и гледа всячески да те отблъсне с действията си.
Не й звъни и пиши известно време,сам ще разбереш кое от двете е.

someonerandom
08-04-2011, 02:33
Има вероятност да изпитва и тя чувства към теб,и фактът че си харесал снимката на друго момиче да е накърнило,или пък иска да ти покаже,че няма чувства към теб и гледа всячески да те отблъсне с действията си.
Не й звъни и пиши известно време,сам ще разбереш кое от двете е.
Или това,или като и е признал,че я харесва,самочуствието и е скочило до Марс и сега едновременно си вярва,че може да го мотае и се вбесява,че той забелязва други момичета по какъвто и да било начин...

Cellmate
08-04-2011, 04:53
Не те взема за глупак. Ти сам си се направил на глупак. Играеш й по свирката, търсиш я, извиняваш й се едва ли не че си харесал снимка на друго момиче. Стегни се малко и се дръж на положение, иначе ще те има за подлога.

elysunny
08-04-2011, 06:19
ще го кажа за десетен път сигурно, хора пазете си достойнството !

nin0o0
08-04-2011, 07:52
Една дума. ИЗПОЛЗВАЧКА. Биеш и шута и изобщо не се занимаваш с нея. Това ми напомня на една която и бих шута още на 3-тия ден вярно че беше много красива обаче такива просто не мога да ги търпя.

ivcheto0o
08-04-2011, 08:40
Тя на колко години е ? Според мен не знае какво иска и просто и харесва някой да тича след нея и да си го използва,ако това те удовлетворява продължавай в същия дух.

XcwetiX
08-04-2011, 09:12
Имам една такава позната.Може да не харесва даденото момче,но той няма право да се заглежда по други.. :D Луда работа!

anonymous708973
08-04-2011, 09:43
Чакай.
Влязла е във фейсбуук от ТВОЯ профил и се сърди на ТЕБ?

Заеби я за малко, да видиш как ще те гони после.

SmilezZz
08-04-2011, 10:40
Съгласна съм: не я търси,не й пиши. Възможности много:
- да те харесва и да те ревнува.
- Или просто е някаква лигла,която си мисли,че света се върти около нея.
Игнорирай я. :)

those3brokenwords
08-04-2011, 10:45
Не те взема за глупак. Ти сам си се направил на глупак. Играеш й по свирката, търсиш я, извиняваш й се едва ли не че си харесал снимка на друго момиче. Стегни се малко и се дръж на положение, иначе ще те има за подлога.

Спри да търсиш, сама ще се върне тичайки ...

mrazqkindergarten
08-04-2011, 10:59
Ебати кифлата.... :lol:

liliii
08-04-2011, 14:02
Като е разбрала, че я харесваш и е започнала да се държи по- гадно с теб т. е. не те харесва и се чуди за какво да се скарате... след като си и признал, ако имаше някакви чувства нямаше да ги прави тези смешни неща. Съвет- остави я на мира :)

wizzybizzy123
08-04-2011, 18:13
остави я, явно и тя не знае какво иска или просто си е въобразила, че като я харесваш ще и тичаш след *дупето* постоянно и ще и угаждаш на глупостите.. не мисля, че си заслужава да позволиш да те правят на идиот..

48700200
08-04-2011, 21:00
Наистина вече взе да ми писва щото много взе да и се дига самочуствието... незнам за каква почна да се мисли.. няма да я търся,но да и пиша ли един последен смс като и кажа че повече няма да я търся или изобщо да не правя нищо и да не се занимавам..

TVDQueen
08-04-2011, 21:33
Честно казано т'ва момиче се държи супер детски.Вероятностите са две както ти ги посочиха вече.Спри да я търсиш и т.н.По реакцията и ще разбереш какво иска от теб.Няма да й играеш по свирката,я! :? Не, не й пращай никакви последни смс-и.Не мисля че ги заслужава.Продължавай напред!И по-добре се радвай, че нещата не са станали, като я виждам, нейните връзки сигурно са дълготрайни по една седмица максимум.Ще намериш подходящото момиче. :)

someonerandom
08-05-2011, 08:48
Наистина вече взе да ми писва щото много взе да и се дига самочуствието... незнам за каква почна да се мисли.. няма да я търся,но да и пиша ли един последен смс като и кажа че повече няма да я търся или изобщо да не правя нищо и да не се занимавам..
Без последни sms-и.Просто спри контакт с нея.Има 2 варианта-или тя ще те потърси,или ти ще я забравиш.

wizzybizzy123
08-05-2011, 09:53
Наистина вече взе да ми писва щото много взе да и се дига самочуствието... незнам за каква почна да се мисли.. няма да я търся,но да и пиша ли един последен смс като и кажа че повече няма да я търся или изобщо да не правя нищо и да не се занимавам..
Без последни sms-и.Просто спри контакт с нея.Има 2 варианта-или тя ще те потърси,или ти ще я забравиш.

Определено БЕЗ последни смс-и...

mrfrzne
08-05-2011, 13:22
закфо и казваш директно .....

smokeit9
08-05-2011, 13:44
Това момиче те харесва ... поне според мене :-D

fenkaaa
08-05-2011, 16:15
К'ва е тая използвачка? Не ходиш с нея, обаче ти държи сметка какво правиш. И ти прави кавги заради смотания facebook. :lol: По-добре не я търси, само ще съжаляваш после. ТЯ не те заслужава.

kpackapgo
08-05-2011, 16:33
Най-добре спри контактите с нея очевидно не е пораснала още :)

48700200
08-06-2011, 21:56
Не издържах и не ви послушах , писах един смс ,че повече няма да я търся.. нямаше никакъв отговор ... не съм я търсил 2 дена и преди малко тя ми писа -- ко праиш и аз едно студено слушам музика и тя гледала снимки и аз просто супер.. и това беше.. ю

Zarity
08-06-2011, 22:32
Момичето те харесва и тя.Самоче явно е лигла и след като си й казал,че и ти я харесваш и тя те е приела за даденост.Не я търси отново,почти сигорно е,че тя ще го направи първа.

48700200
08-07-2011, 15:55
другите какво мислят?

someonerandom
08-07-2011, 16:38
Аз се придържам към мнението си- или те харесва, или иска да те държи наблизо да и вдигаш самочуствието.

NightGuardian
08-07-2011, 16:44
не я търси малко и после сама ще те потърси , както й казаха преди мен :)

kristal3
08-07-2011, 17:30
Може би и тя те харесва и просто ревнува. Както казаха и много други спри за малко да я търсиш, макар и трудно! Ако те харесва ти ще го разбереш. Ако не - значи просто иска вниманието ти да е единствено към нея и то ей така, без причина. Но я остави за малко.. Ако не те потърси значи просто не си струва.