PDA

View Full Version : Помощ!!!



nana1234
08-04-2011, 07:48
Здравейте имам нужда от огромна помощ С приятеля ми напражихме 1 година от както сме заедно преди няколко дни . Но вчера той скъса с мен , защото за една година не можахме да направим секс , аз изпитвах голяма болка и така и не ставаше . Бяхме се разбрали да ходим на море и заминаваме другата седмица с моите родители , но при това положение той явно няма да дойде , а родителите ми вече са платили и няма да им върнат парите ... Не мога да спря да се тормозя по цяла нощ .. обичам го , но той все ме наранява и проваля всичко .. постоянно си тръгва когато не направя това което иска .. исках на това море да сме заедно ужасно много, но явно няма да сме ... мислите ли , че аз го наранявам като не сме го направили чак толкова че да се държи по този начин с мен ... какво да направя .. помогнете ми :( :( :( :(

Done
08-04-2011, 07:56
щом са платили вземи някой друг, кво толко...

babity
08-04-2011, 08:06
щом са платили вземи някой друг, кво толко...

...например мен! Аз и без т'ва тая година нямам пари за море. :D

nana1234
08-04-2011, 08:07
няма кои в момента

SisiStrange
08-04-2011, 08:07
защото за една година не можахме да направим секс , аз изпитвах голяма болка и така и не ставаше
На колко сте години? :-o Защо не е ставало? Той, ако е някакъв некадърник, който се мъчи да те изклати без поне да те възбуди и отпусне хубаво преди първия път, не е голямата загуба.

Done
08-04-2011, 08:24
щом са платили вземи някой друг, кво толко...

...например мен! Аз и без т'ва тая година нямам пари за море. :D
естествено, че имах предвид себе си....

autumn666
08-04-2011, 08:44
Заеби го. Ако наистина те обичаше нямаше да те реже и да те наранява за щяло и нещяло. Той като не е внимателен като се опитвате да правите секс, много ясно че ще те боли. Така като гледам за него е важно само да му пуснеш и нищо друго, не му пука че изпитваш болка. И не стига че вашите вече всичко са платили за морето, пък той взе че се отказа от почивката в последния момент. Е кажи ми, такъв ли ти трябва? Ми зарязал те е, сега не му лази в краката, хвани някоя приятелка и ходете заедно на море. Може там да си намериш гадже... ;D И знам, че ще е трудно да го забравиш, но всеки е минавал през този път..

nymphadora
08-04-2011, 09:15
Той, ако е някакъв некадърник, който се мъчи да те изклати без поне да те възбуди и отпусне хубаво преди първия път, не е голямата загуба.

:lol: :lol: :lol:
+1

SmilezZz
08-04-2011, 10:46
Не трябва да ти пука за такъв като него. Прочети това,което си написала и сама ще намериш причината,за която не бива да страдаш за такъв като него. А как да няма ? Някоя роднина,приятелка. Не ми се вярва да няма един човек,който можете да вземете.

elysunny
08-04-2011, 10:54
НА МОРЕ С ГАДЖЕ НЕ СЕ ХОДИ, все едно да ходиш на море с морска вода в бутилка

sladkalady
08-04-2011, 10:57
Той не е за теб.Не смятам ,че това е основателна причина да скъса с теб,особено ако те обича.Плюс това причината да не сте правили секс най-вероятно е в него-не е успял да те предразположи или пък е бил прекалено невнимателен и груб....Не се чувствай виновна и не се тормози излишно.Относно морето -вземи някоя приятелка .

LambOfGod
08-04-2011, 11:03
НА МОРЕ С ГАДЖЕ НЕ СЕ ХОДИ, все едно да ходиш на море с морска вода в бутилка


Един разумен човек.

Заеби го тоя путьо. Обичаш ли, не обичаш ли няма значение. Този човек не те заслужава. Не го търси, не се занимавай с него, не му "пускай".
От къде на къде родителите ти са му плащали разходите? Аз съм момиче и не бих позволила някой, пък камо ли родителите му да ми плащат такива разходи. Вземи някоя приятелка/приятел/познат/позната и отиди на море, ако не намериш с кой отиди с родителите си и си изкарай добре. Запознай се с хора и се наслаждавай на почивката си и междувременно ще го забравиш.

mrazqkindergarten
08-04-2011, 11:09
Не смятам, че това, че не сте правили секс може да е основателна причина да те зареже.. Разбира се, има и такива плиткоумни лапенца. :D Може да има много причини, поради които да не ви се е получило.. Ако не си била готова, какво очаква той?Трябва да го искаш... Иначе няма да стане да се възбудиш, да се отпуснеш... Ходи на морето с някоя приятелка, този не те заслужава според мен. :)

elysunny
08-04-2011, 11:28
НА МОРЕ С ГАДЖЕ НЕ СЕ ХОДИ, все едно да ходиш на море с морска вода в бутилка


Един разумен човек.



Да отидеш на море с гаджето, това е същото като да отидеш в гората и да си носиш дърва!

п.с. малко спам

kriogenx
08-04-2011, 11:41
ми според мен е е доста тъп ако изпитва неще към тебе а в същото време се държи по този начин по който ти каза

fenkaaa
08-04-2011, 12:09
По темата.. глупава постъпка,, опитай се да го забравиш ;)

PS: Защо да не се ходи с гадже на море.. защото ако си момче не можеш да заглеждаш и да правиш,каквото си искаш или обратното? Ако е така.. много неправилно казано :) Много двойки,живеещи далеч от морските градове,мечтаят да отидат заедно на море.. както мен и приятеля ми,но въпреки всичко отидохме и ни беше много хубаво заедно :)

anonymous708973
08-04-2011, 12:50
НА МОРЕ С ГАДЖЕ НЕ СЕ ХОДИ, все едно да ходиш на море с морска вода в бутилка
Един разумен човек.



Зависи, има две гледни точки.

Ако чувстваш, че човекът те ограничава, да, направил си грешка. Примерно, ако ти искаш да ходиш по баровете, а той не обича, очевидно някой трябва да направи жертва.

Но ако с човека обичате да прекарвате времето си по един и същи начин, какво по-хубаво от това да си го замъкнеш във водата и да се пръскате или да му висиш на врата и да го целуваш и да сте мокрички и щастливи? Супер готино е.

elysunny
08-04-2011, 17:39
По темата.. глупава постъпка,, опитай се да го забравиш ;)

PS: Защо да не се ходи с гадже на море.. защото ако си момче не можеш да заглеждаш и да правиш,каквото си искаш или обратното? Ако е така.. много неправилно казано :) Много двойки,живеещи далеч от морските градове,мечтаят да отидат заедно на море.. както мен и приятеля ми,но въпреки всичко отидохме и ни беше много хубаво заедно :)

еми аз съммомиче и мисля, че не е странно да се загледам в някои просто защото ми е станал симпатичен, но пък аз самата съм ревнива личност и от там тръгва проблем, стават караници, той ревнува, аз ревнувам, нормално
затова ЗА МЕН с гадже на море не се ходи

autumn666
08-04-2011, 22:48
По темата.. глупава постъпка,, опитай се да го забравиш ;)

PS: Защо да не се ходи с гадже на море.. защото ако си момче не можеш да заглеждаш и да правиш,каквото си искаш или обратното? Ако е така.. много неправилно казано :) Много двойки,живеещи далеч от морските градове,мечтаят да отидат заедно на море.. както мен и приятеля ми,но въпреки всичко отидохме и ни беше много хубаво заедно :)

еми аз съммомиче и мисля, че не е странно да се загледам в някои просто защото ми е станал симпатичен, но пък аз самата съм ревнива личност и от там тръгва проблем, стават караници, той ревнува, аз ревнувам, нормално
затова ЗА МЕН с гадже на море не се ходи
Освен ако гаджето ти не е такъв тип, който не заглежда и не се забива с други, докато e обвързан. :)

kpackapgo
08-05-2011, 17:11
1 година връзка без секс си е основателна причина за скъсване въпреки че тука повечето са писали че не е. Но както и да е той явно има някакъв комплекс за величие щом все иска все да става по неговата.. Нормално е да има компромиси в една връзка. А щом ни питаш какво да правиш очевидно е че трябва да говориш с него да се изясните, да му кажеш как се държи и как те кара да се чувстваш и прочие ..... Пък той като не иска да се поправи значи не те заслужава и не иска да е с тебе.

tonito97
08-05-2011, 19:47
Заеби го. Ако наистина те обичаше нямаше да те реже и да те наранява за щяло и нещяло. Той като не е внимателен като се опитвате да правите секс, много ясно че ще те боли. Така като гледам за него е важно само да му пуснеш и нищо друго, не му пука че изпитваш болка. И не стига че вашите вече всичко са платили за морето, пък той взе че се отказа от почивката в последния момент. Е кажи ми, такъв ли ти трябва? Ми зарязал те е, сега не му лази в краката, хвани някоя приятелка и ходете заедно на море. Може там да си намериш гадже... ;D И знам, че ще е трудно да го забравиш, но всеки е минавал през този път..

И аз мисля по същия начин :) :)

Verminaard
08-06-2011, 07:17
Аз ще дойда вместо оня,сам си е виновен.
А и е прав да ти бие камшика,цяла година на сухо (едва ли,ама айде да ти вкарвам идеята че ти е изневерявал със всяка срещната,защото ти не била способна да го задоволиш,в главата) - и аз бих те разкарал.То,не е нормално.

magita
08-06-2011, 09:58
НА МОРЕ С ГАДЖЕ НЕ СЕ ХОДИ, все едно да ходиш на море с морска вода в бутилка

то като цяло за през лятото не ти трябва гадже