PDA

View Full Version : Как да постъпя?



alia97
08-04-2011, 10:48
:-D Hola! Преди се движех с една, която вече е осми клас и срича /не е бавноразвиваща/ и е правила стриптиз 3 клас, аз бях една от отл.. Заприличах на нея. Учителите и приятелите ме намразиха и аз поговорих с нея за това и се отдалечихме. Поведох се с едни др., а едната от тях не обича да има по 3 момичета, а само по две, а др. ме лъжеше винаги за глупости /оценки, че имала кучета, че луди я преследвали с брадва/ . Трите /няма да ги наричам по имена/ отидоха на лагер и като се върнаха тази, която ме лъжеше, но ме харесваше като човек и другата ме зарязаха - глупавата сигурно ги е настроила с/у мен, а после и всички др. от класа ме отбягваха, при условие, че ми се писаха за фр, а някои дори за бфф! Онези трите ме блъскаха, псуваха, замярваха ме с шишета, пращаха ми заплашителни СМС, но аз не им обръщах внимание /бях им изтрила дори номерата/ и те ми разбиха ФЕЙСА. ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО. Преди, когато бях с тях цяло лято скучах, а сега съм в компания от 15 човека. Когато кандидатствахме едната отиде чак в Стара Загора, др отиде в ПМГ, но не я взеха в моята паралелка, а третата си е в добър и престижен клас. С една дума - Сега аз съм щастлива, а те не. -стана обратното. Те осъзнават, че сгрешиха и предполагам /двете в моето училище/ ще искат да се сдобрим, а аз вече си имам мног приятели и то истински. /няма да им е за първи път да искат прошка от мен - най-вече наа едната/

alia97
08-04-2011, 10:49
Сори за граматиката - не мислих много докато писах, а и бързах! :D

CrazyYy
08-04-2011, 11:08
и аз преди време имах "много добри приятелки", скарахме се и аз намерих друга компания и сега ми е много по добре от преди. моя съвет е да ги зарежеш тия, щом са се държали така с теб. пък и казваш, че ти е хубаво в новата компания. прецени коя среда ти влияе по-добре :)

Chacho
08-04-2011, 11:10
Ти си решаваш дали да им простиш.


А моето мнение (YES, ЩЕ МОГА ПАК ДА ГО ПУБЛИКУВАМ!) :
http://www.youtube.com/watch?v=n4vwxLGH43M

Pamaa
08-04-2011, 11:16
Наистина ти си решаваш, но мисля, че в новия ти клас ще има къде, къде по-свестни хора...


Ти си решаваш дали да им простиш.


А моето мнение (YES, ЩЕ МОГА ПАК ДА ГО ПУБЛИКУВАМ!) :
http://www.youtube.com/watch?v=n4vwxLGH43M
:lol: :lol:

alia97
08-04-2011, 11:17
и аз преди време имах "много добри приятелки", скарахме се и аз намерих друга компания и сега ми е много по добре от преди. моя съвет е да ги зарежеш тия, щом са се държали така с теб. пък и казваш, че ти е хубаво в новата компания. прецени коя среда ти влияе по-добре :)

И идея си нямаш колко си прав/а! :)

SmilezZz
08-04-2011, 13:54
Животът ти е както си го искаш,нали ? Тогава какъв е проблема ? Дали да им простиш или не ? Ти си решаваш. Помисли дали заслужават втори шанс или не.

CherryMe123
08-05-2011, 07:55
Наистина ти си решаваш, но мисля, че в новия ти клас ще има къде, къде по-свестни хора...


Ти си решаваш дали да им простиш.


А моето мнение (YES, ЩЕ МОГА ПАК ДА ГО ПУБЛИКУВАМ!) :
http://www.youtube.com/watch?v=n4vwxLGH43M
:lol: :lol:

Точно така и аз мисля че ще е така ! :D :grin: :) :-o

musicbaby
08-05-2011, 08:18
Зарежи ги

fenasf
08-05-2011, 10:04
Какъв е тоя филм :shock: :lol:

slicky
08-05-2011, 11:15
Какъв е тоя филм :shock: :lol: :lol: :razz: :razz:

vakanciqta
08-05-2011, 13:30
Ходи си купи едно овче сирене , нарежи си салата пийни си една ракийка и да не ти пука ;)

TVDQueen
08-05-2011, 15:41
Я..навремето и аз правих такива неща!Така супер детски..обаче разликата е че тогава аз бях трети клас :lol: . И все пак намерила си си нова компания, която ти влияе по-добре и ти е забавно с тях.На въпросните момичета тъпкано им се е върнало.Не разбирам изобщо за какво е темата и ако се чудиш да се връщаш ли при въпросните момиче.Ами недей о.о :-o