PDA

View Full Version : Незнам дали е бяло течение...



gabrielich
08-04-2011, 14:28
Много често на гащите имам бяло, засъхнало. А вчера беше прозрачно и си личеше, че е лепкаво. Майка ми каза, че е нормално по малко да има, така да се каже. :D Но в една книга четох, че по време на пубертета било възможно, да има слуз. Но тя не изцапвала гащите. Моля, помогнете!
ПС: Момиче съм, да не ми кажете: "Сигурно е сперма."! :D

kalpazanka
08-04-2011, 14:39
В овулация е възможно цервикалната слуз да ти мокри бельото. Постарай се да засечеш в кой период от цикъла се явява. ;)
Следи за промяна в цвета, консистенцията и мириса. ;)

dami666
08-04-2011, 14:39
Ако ти се струва по различно от нормалното- лекар!

ThisIsMe
08-04-2011, 17:04
Щом е толкова често ,навярно не става дума за цервикална слуз.Все пак ти ще потвърдиш това.Нормалното влагалищно течение е прозрачно на цвят и не цапа бельото.

gabrielich
08-04-2011, 17:19
НЯМАМ ЦИКЪЛ! :(
А и забравих да кажа, че ,незнам точно външаната или вътрешната, дясна срамна устна е по-голяма от другата с около 2мм.

fiama
08-06-2011, 12:36
Може би скоро цикълът ти ще дойде, щом още нямаш. Ако е в малки количества (нищо, че няколко дена от месеца може да ти се струва по-обилно - тогава е овулацията), без неприятна миризма, почти прозрачно и с консистенция на яйчен белтък - най-вероятно нямаш повод за притеснение. Ако смени цвета си, гъстотата, появи се неприятна миризма - това е сигурен признак за проблем.