PDA

View Full Version : абее винаги закъснява тва момче...



snowbow
08-04-2011, 17:26
Приятелят ми звънна преди няколко часа и ми каза, че в 20часа ще дойде вкъщи. ОК аз реших да му сготвя любимото ядене, за да го изненадам :) Звънях му към 3 пъти и той най-накрая си вдигна телефона и ми каза "Ами аз ще дойда към 21" .
Случвало ли ви се е да ГО чакате 20-30 мин, защото може би 90% от случаите, в които се разбираме да се видим той закъснявяяяяяяя :x :booooomb: Говорили сме много по този въпрос и той казва "емии не мога да съм точен" и колкото да му повтарям да ми звънне и да ми каже той не ме разбира... пфф поне да не му бях правила с такова желание "изненадата" :?

SisiStrange
08-04-2011, 17:29
Много мразя да ми закъсняват. :-o Неточните хора въобще са ми като трън в очите. Щом аз мога да не закъснявам, значи и те могат. За мен е проява на неуважение.
Случва се да има нормална причина, тогава - ок. Но редовно... :?

elysunny
08-04-2011, 17:32
предполагам, че ще се почувства тъпо като си види изненадата

snowbow
08-04-2011, 17:36
Когато ми каза, че ще дойде към 21 му казах, че има изненада и въпреки това той пак твърдеше, че към 21 ще дойдее :? ии се ядосах и му казах да не идва по-добре :x

elysunny
08-04-2011, 17:44
щом се случва често, трябва да поговорите

snowbow
08-04-2011, 17:46
говорили смеее много пъти и той ми казва, че не може да е точенн!!!!!!! Даже миналия ден разбрахме се да се чакаме до утях е ок аз пристигнах точно, а него го нямашее..звъннах му и той ми каза, че още си е в тях и след малко ще дойде :booooomb:

elysunny
08-04-2011, 17:50
кажи му, че трябва да се научи да е точен.. дръж на своето

sladkish_14
08-04-2011, 17:50
Еми вземи си поука най-накрая и като ти каже друг път час си знай, че ще закъснее с поне 30 минути. Като си го знаеш, защо се ядосваш?

Иначе не ми се е случвало. Всичките ми гаджета са били точни. А и аз не го допускам. Не чакам никого. Най-тъпото, което може да се случи е момиче да виси сама някъде и да чака някого повече от 10 минути. Забавили ми се и 5 минути звъня, ако ще закъснява измислям какво да върша, докато стане време за срещата ни. Никога, никого не чакам. Това е работа на момчетата.

Sh@d0w
08-04-2011, 17:53
Като го знаеш какаъв е,другия път му кажи да дойде в 19 и ще дойде тамън на време в 20.

Problem solved.

ameli
08-04-2011, 17:54
Като знаеш, че закъснява.. просто му казвай 1 час по-рано, че ще е срещата и ще дойдеш ти със закъснение, той точно. А ако сте някъде навън - чакаш 5-10 мин, ако го няма заминаваш си и не даваш обяснение. Да се научи.

Unattainable
08-04-2011, 17:55
Изпробвай някой път да го заплашиш :D:D Кажи му ,ако ми закъснееш пак , няма да ме видиш 1 седмица (може и нещо по грубо ,но незнам кви са ви отношенията ) Ще видиш как ще направи всичко възможно и невъзможно и няма да има оправдания :D

snowbow
08-04-2011, 17:57
ей сега говорихме и каза, че цял ден НИЩО не съм правила и да съм спряла да го занимавам с ГЛУПОСТИ....ама иначе бил тръгнал към вкъщи... пфф къв човек е тва...

sladkish_14
08-04-2011, 17:59
ей сега говорихме и каза, че цял ден НИЩО не съм правила и да съм спряла да го занимавам с ГЛУПОСТИ....ама иначе бил тръгнал към вкъщи... пфф къв човек е тва...

Проблема явно е в тебе :?

snowbow
08-04-2011, 18:00
ей сега говорихме и каза, че цял ден НИЩО не съм правила и да съм спряла да го занимавам с ГЛУПОСТИ....ама иначе бил тръгнал към вкъщи... пфф къв човек е тва...

Проблема явно е в тебе :?
защо така мислиш?

ivcheto0o
08-04-2011, 18:03
Най-добрата ми приятелка винаги закъснява,ама накрая свикнах и си предвиждам поне 30 мин. закъснение и просто и аз закъснявам и пристигаме д/г едновременно 8-) Може и ти просто да го имаш в предвид или и ти да закъсняваш или да му казваш по-ранен час нарочно.

Unattainable
08-04-2011, 18:04
По това което ти е казал последно незнам защо ,но мисля ,че проблема не е само до закъсненията :)

snowbow
08-04-2011, 18:07
По това което ти е казал последно незнам защо ,но мисля ,че проблема не е само до закъсненията :)

ако знаеш само колко си прав/а.... :(

Moderatorius
08-04-2011, 18:11
Ауу, тва най го мразя. Той пък е ебаси тутавия. :D Като моя ми каза, че ще се оправи за 10 мин, а се оправи за 20, му казах, че е като женичка. Той се засрами и сега е по-бърз :D

Unattainable
08-04-2011, 18:13
Мъжко съм :D и се опитвам да съм прав винаги ;) Един сериозен разговор може да ви помогне :) Но недей да го "занимаваш" с работи от сорта защо закъсняваш , колко време ще търпя това ,ами му кажи ако ме обичаш следващия път няма да закъснееш.

sladkish_14
08-04-2011, 18:14
ей сега говорихме и каза, че цял ден НИЩО не съм правила и да съм спряла да го занимавам с ГЛУПОСТИ....ама иначе бил тръгнал към вкъщи... пфф къв човек е тва...

Проблема явно е в тебе :?
защо така мислиш?

Ми сложи го място. Ти му позволяваш и той затова така прави. Като дойде сега у вас му кажи какво си му готвела и че не може така да продължава. Като мисли, че няма да се оправи на време да ти каже по-късен час. Кажи, че няма да се разсърдиш, ако се виждате не в 20, а в 21 часа, но просто да бъде искрен и точен. Следващия път, когато направи така ти му се обади! Как може да допускаш някой да закъснява и ти да чакаш да ти звънне. Като ти звънне следващия път да каже, че ще дойде след час, кажи че си уморена и няма да излезнеш и точка.

Hilary_
08-04-2011, 18:20
Обяснила си му .. не е разбрал!
В такъв случай следващия път като ти направи този номер му кажи "на мен вече не ми се излиза" и може и да се научи, а ако все пак и това не помогне вече от тебе зависи дали това можеш да го преглътнеш ..

Unattainable
08-04-2011, 18:21
sladkish_14 , би ли ми казала само на колко си години , защото тея твойте разсъждения са просто смешни :)

snowbow
08-04-2011, 18:24
аз му звънях, но той не ми вдигна, за да ми каже, че ще закъснее.
И в момента е вкъщи и като му повторих отново за изненадата каза "аз не искам нищо от теб уее" и в момента си гледа мачааа :booooomb: Питах го защо е дошъл вкъщи само да гледа мача ли и той каза, че ще гледа каквото си иска. :shock: :?
Простоо много сме говорили, много сме се карали, а той е такъв инат.
не че не съм свикнала да го чакам, а просто не искам да свиквам..всеки път се надявам да е точен....за 3 години почти никога не е идвал точен
ПП майка ми му "издаде" изненадата точно той като влезе вкъши :x

Hilary_
08-04-2011, 18:26
ако ме обичаш следващия път няма да закъснееш.

Ако това е зряло .. лошо за тебе .. :lol: :razz: :razz:

Това, че днес си се регнал не ти дава право да си даваш мнението, за който и да е потребител от форума!! ;)

Hilary_
08-04-2011, 18:28
Авторке, на колко години сте? :-o

snowbow
08-04-2011, 18:28
аз съм на почти 18 той ще става на 22

Hilary_
08-04-2011, 18:35
аз съм на почти 18 той ще става на 22

Понеже не го познавам, като страничен човек ти казвам, че за мен това е недорасло дете .. :?
Как си позволява да ти закъснява всеки път, да те омаловажава заради някакъв мач .. извинявай ама това е твърде показателно за това колко държи на теб!! (МОЕ МНЕНИЕ)
Ясно ми е, че явно много държиш на него, но съм изпадала в ситуацията да му прощавам всички простотии само, защото го обичах и повярвай ми до никъде не доведе това, освен до рев и нерви от моя страна ..
Помисли си хубаво дали това е човека за теб .. :?
Такива неблагодарници НЕ се променят .. ;)

Unattainable
08-04-2011, 18:36
Hilary_ нито съм обидил някой , нито съм казал нещо тъпо , незнам за кво се драпаш , нямам намерения да споря с тебе :D И не , не е зряло , просто беше поредната лигавня :)

mArMaLaDkA
08-04-2011, 18:39
И в момента е вкъщи и като му повторих отново за изненадата каза "аз не искам нищо от теб уее" и в момента си гледа мачааа :booooomb: Питах го защо е дошъл вкъщи само да гледа мача ли и той каза, че ще гледа каквото си иска. :shock: :?


Ама възможно ли е да е толкова прост тоя? То поне закъсненията му да компенсират с отношение, пък то... За чий го търпиш още? :shock:

Hilary_
08-04-2011, 18:42
Unattainable - Никой не е споменавал обиди! Прибързаното ти изказване за човек, който НЕ познаваш е изключително повърхностно и просто ме подразни .. ;)
Аз още по - малко имам намерение да се занимавам с тебе .. точка.

Unattainable
08-04-2011, 18:47
И си мислиш ,че като кажеш накрая "точка" ти си правата и невинната .. хаха.. смешна работа :)

valdesbg
08-04-2011, 19:04
Абе...закъсненията са ви последния прожблем на вас. Ама... това влияе негативно на теб. Знаеш приказката за пуяка и горските певци нали?

По принцип аз не бих търпял подобно поведение. Един път ще ми закъснее някой, и ще бъде предупреден. Втория път като заксънее пак, трети път няма и да има.

Не знам защо го търпиш, ти знаеш ли?

Hint: "Обичам го" е неоснователна причина в случая.

snowbow
08-04-2011, 19:08
хах ами имаме си доста проблеми не е само този, но днес той прекали и реших да споделя с някого.
Много добър човек е, но наистина се държи като малко дете!!!!!
И да обичаме се, заедно сме от много време, отначало ни беше много трудно заедно (от моя град е, но учи висше в друг град)..идва си всяка седмица, за да сме заедно, а през лятото си е тук и се виждаме по-често.

Hilary_
08-04-2011, 19:19
И въпреки тези неща, които прави за теб пак не го оправдават постъпките му .. за какво е дошъл сега при теб? За мача .. :?
Обичайте си се, но по начин който не вреди на единия от вас .. :?

valdesbg
08-04-2011, 19:27
но наистина се държи като малко дете!!!!!
(от моя град е, но учи висше в друг град)

Наистина... не те разбирам. Ако ти е приятно такова отношение - стой си така. Ако ли не - вземи мерки.

fUcKsMiLe
08-04-2011, 20:59
там тарарам тарарарам..

Shia
08-04-2011, 21:06
Обаждай му се 3 часа предварително да успее да се подготви.

TVDQueen
08-04-2011, 21:25
Виждам че много го обичаш и държиш на него.Но това че закъснява почти всеки път за мен показва, че не е много съзрял за годините си.Аз винаги съм точна и просто много ме е яд като някой закъснява.За мен това е един вид неуважение.А тези мачове, пфуу.. :? От скоро се вързах да гледам футбол само заради едно момче..и какво да кажа..умирам си от скука :lol: Моя съвет е да му покажеш, че няма вечно да го чакаш.Да разбере малко кой командва парада. :lol: А и между другото това да му казваш един час предварително, също не е лоша идея. :)

SmilezZz
08-04-2011, 21:32
Седни и поговори с него сериозно. Обясни му,че не ти е приятно да се държи така. Да гледа да е точен. Просто му обясни всичко.

fenkaaa
08-04-2011, 21:36
А не си ли се замисляла,че причината в закъсненията може да се дължи на нещо друго?! .. Иначе като няма кой знае каква работа,защо ще закъснява толкова.. ?

snowbow
08-04-2011, 21:42
Всеки ден ходи на стаж в една банка, а специално днес имаше работа на село (помага на дядо си). Явно говориш за изневери, но не..почти съм сигурна 8-)
От вчера сме на нож с него. Преди да си тръгне ми каза, че ще ходи на рожден ден на едно момче във Варна (там където учи) и на др. ден щял да си подаде документи за общежитие.....е ок обаче на мен ми обеща да отидем заедно да подадем тези документи и ще се разходим. Сега това няма да стане... :( ии много ми е интересно на този рд къде ще спи след като се напие :? Говорих с нашите и те ми казаха да му кажа, че ще отида с него във Варна на рождения ден, обаче не съм поканена..абеее :-o

fenkaaa
08-04-2011, 22:07
Е,ти си му приятелка.. при нас с моя приятел пишат (обаждат се) или на мен или на него.. но си имат напредвид,че няма да отида сама ;) :D

sladkish_14
08-04-2011, 22:08
snowbow, тъжно е, но след толкова дълга връзка по всичко си личи, че те е приел за даденост. :?

Hilary_, искрено ти благодаря.


Unattainable - няма какво да ти се обеснявам на тебе, щом не ти харесва коментара ми - не го чети. ;)

elizabethg
08-04-2011, 22:14
Аз пък да ви кажа честно братя и сестри...изобщо не ми пречи. :lol: Чакала съм и момчета и момичета ;D Чакала съм много пъти доста,примерно говоря за нещо от рода на 15-20 мин. Ми седя си и си мисля мои неща и съм се загледала в една точка кат лудите и то времето си минава! :razz: :lol: :lol: :D

Zarity
08-04-2011, 22:37
Много мразя да ми закъсняват. :-o Неточните хора въобще са ми като трън в очите. Щом аз мога да не закъснявам, значи и те могат. За мен е проява на неуважение.
Случва се да има нормална причина, тогава - ок. Но редовно... :?

Anonimen05
08-04-2011, 22:50
Тука ми мирише на нещо друго. Нещо не ми харесва държанието му към теб. И се чудя как го търпиш? Ако на мен ми каже остави ме гледам си мача, ще му обърна чинията с храна на главата. :D И Довиждане. : :) Мисля, че сериозно трябва да поговорите.

Ashenvale
08-04-2011, 23:43
Ако винаги се държи така с тебе .... лошо

DontSpeak
08-05-2011, 06:04
бе кви са тези глпуости закъснява по 100 часа, идва гледа си мача, е*и го в г*за тоя нещастник, ти ще му готвиш той ще ти се прави, изобщо не се примирявай с положението и то явно не е и закъсненията само ами не си и изпълнява обещанията които ти е дал....той кво на акъл ли те пробва колко ти е търпението ли кво, изобщо не му позволявай да се държи така с теб, на 18 си, има още мн мъже не си пропилявай най-хубавите години с тоя мухъл да му търпиш настоенията...защото явно не го заслужава това са елементарни неща в една връзка...уважение му викаха май....

lipsvashh_mi
08-05-2011, 06:32
Това показва несериозно отношение към теб и към връзката ви....и че не му пука или поне си мисли,че всичко ще му се разминава ,защото го обичаш и нямаш против да го чакаш Х часове или минути...аз на твое място бих му дала урок.....дай му някой път да опита от собственото си лекарство -разберете се да се видите и го остави той да почака,а после му звънни след 1 час и му кажи,че не можеш и имаш среща с приятели- да видим дали отново ще си позволи да направи същият номер...
:) Но като цяло аз неточни хора не приемам....това е липса на уважение към човека,с който имаш среща :?

bubblef93
08-05-2011, 06:34
Пф мн мразя някой мъж така да се отнася с жена!!!!!!
Лично аз такива проблеми нямам и мн се радвам защото и аз мразя да ми закъсняват.Ако ще закъснява винаги ми звани че ще закъснее.

Това че ти си му приготвила изненада и той така ти се репчи и сте от 3 години заедно не знам изобщо как го тъпиш сериозно.На мене не ми биха издържали нервичките.
Преди ходех с един подобен идиот.Закъсня,прибра се бяха го ядосали сипах му да яде и той ми се развика само това ли.Разбира се аз откачих щото цял ден се въртя около печката чистя и некви такива и той само това ли! Хванах чинията и дирекно както е с яденето я хвърлих по него(знам че е детинско,но и той не оцени жеста който направих с това че се прибира уморен и има сложена топла вечеря на масата и то поднесена с любов)

Hukuu
08-05-2011, 07:34
Божее само аз ли обичам да ми закъсняват, че да мога да им го изкарам през носа после?

И като си мислиш,че закъснява за всичко защо не го пробваш?
Обади му се и му кажи в нас съм си няма никой и съм само по халат (примерно) да видим дали ще закъснее? :razz:

Не знам аз съм си ял шамари за това, че съм закъснявал без причина повече време.. 8)

А един приятел беше ми казал как една от бившите му го чакала 4
часа в един парк, той просто бил задържан в работата ии като се видели тя му врътнала един шамар с пръстените и му заявила, че се прибира...
Та така като го зашливиш няколко пъти и ще си седни на г*за (освен ако не е мазохист :razz: )

snowbow
08-05-2011, 09:07
Пф мн мразя някой мъж така да се отнася с жена!!!!!!
Лично аз такива проблеми нямам и мн се радвам защото и аз мразя да ми закъсняват.Ако ще закъснява винаги ми звани че ще закъснее.

Това че ти си му приготвила изненада и той така ти се репчи и сте от 3 години заедно не знам изобщо как го тъпиш сериозно.На мене не ми биха издържали нервичките.
Преди ходех с един подобен идиот.Закъсня,прибра се бяха го ядосали сипах му да яде и той ми се развика само това ли.Разбира се аз откачих щото цял ден се въртя около печката чистя и некви такива и той само това ли! Хванах чинията и дирекно както е с яденето я хвърлих по него(знам че е детинско,но и той не оцени жеста който направих с това че се прибира уморен и има сложена топла вечеря на масата и то поднесена с любов)

ахх ами на мен ми каза "от теб нищо не искам" :-o
ОК а за Варна пак остава проблем. Обеща ми, че заедно ще отидем, а сега няма да стане, защото ще ходи на рд. Проблем ли е ако му кажа, че искам да отида с него на рождения ден. Да, не съм поканена, обачее ми е обещал да съм с него докато си подава документите. Не мисля, че ще е проблем да поговори с рожденика :o

scandalousLady
08-05-2011, 09:11
И аз не мисля,че ще е проблем да поговори с рожденика. Ще му каже,че ще дойде с приятелката си, не мисля,че ще е проблем

mrazqkindergarten
08-05-2011, 09:12
Абе тоя въобще за кво си е хванал гадже? И тва ми било момче на 22 ... :? Не заради закъсненията го казвам, а заради цялостното му държание, струва ми се, че не му пука особено за теб.Бахти неблагодарния. :?

snowbow
08-05-2011, 09:16
хах и в двамата е проблема той закъснява, аз му викам и се ядосвам..
Не е ли някак..нахално :D за рождения ден?
Аз говорих с моя приятел и той каза, че не съм била поканена и нямало къде да спя :?

AnzaRe
08-05-2011, 09:17
Сложи му нашийник с ток и ще идва точно 8-)

scandalousLady
08-05-2011, 09:42
хах и в двамата е проблема той закъснява, аз му викам и се ядосвам..
Не е ли някак..нахално :D за рождения ден?
Аз говорих с моя приятел и той каза, че не съм била поканена и нямало къде да спя :?

Е много мразя като ми обещаят нещо да не го изпълняват,казал ти е,че ще си с него а сега за един рожден ден :? Нямало къде да спиш,да бе все едно освен легла хората нямат диван или нещо такова :? Не знам,както си решите дано се оправите без караници :-)

snowbow
08-05-2011, 11:20
преди малко се видяхме и той каза, че не иска да идвам и, че съм нямала никакво възпитание да искам да отида с него на рождения ден 8-) :?

scandalousLady
08-05-2011, 11:37
преди малко се видяхме и той каза, че не иска да идвам и, че съм нямала никакво възпитание да искам да отида с него на рождения ден 8-) :?

Ама за какъв се мисли бе :-x Я му кажи,че не може да се държи така с теб

mrfrzne
08-05-2011, 12:43
Много мразя да ми закъсняват. :-o Неточните хора въобще са ми като трън в очите. Щом аз мога да не закъснявам, значи и те могат. За мен е проява на неуважение.
Случва се да има нормална причина, тогава - ок. Но редовно... :?

Zarity
08-05-2011, 13:02
Абе тоя имам чуството,че те има за даденост.Я му дай да разбере,ако не-сопата.

mrfrzne
08-05-2011, 13:14
Изпробвай някой път да го заплашиш :D:D Кажи му ,ако ми закъснееш пак , няма да ме видиш 1 седмица (може и нещо по грубо ,но незнам кви са ви отношенията ) Ще видиш как ще направи всичко възможно и невъзможно и няма да има оправдания :D

horacio
08-05-2011, 14:14
Абе и на мен ми закъснява всеки път, ама ми звъни да каже, че ще закъснее и повечето пъти е имал нещо за вършене преди тва. Един път го чаках 40 мин :shock: а друг път аз го накарах да ме чака 30 мин :x

Абе супер тъпо се държи с теб. Ако ще закъснява, поне да се обади, да предупреди. Ти да го имаш в предвид и така.... а не да идва когато си иска сякаш цял живот само него ще чакаш. А на всичкото от горе не ти се извинява, а ти се зъби.... абе яя....

snowbow
08-05-2011, 14:48
По-големият проблем в моемта ми е този рожден ден :o . Нито знам кои ще са, нито знам къде ще спи после, нито нищои супер много се изнервям за тва :? :?

mArMaLaDkA
08-05-2011, 14:58
Сама си просиш да те водят за носа, обаче.

snowbow
08-05-2011, 15:08
и какво се предполага да направя?

sladur4etyYy
08-05-2011, 15:19
аз му звънях, но той не ми вдигна, за да ми каже, че ще закъснее.
И в момента е вкъщи и като му повторих отново за изненадата каза "аз не искам нищо от теб уее" и в момента си гледа мачааа :booooomb: Питах го защо е дошъл вкъщи само да гледа мача ли и той каза, че ще гледа каквото си иска. :shock: :?


и по- нататък, като прочетох... хахах, да ти се чуди човек глупава ли си, харесва ли ти да не те зачитат или ти има нещо друго...

minionka
08-05-2011, 15:33
и какво се предполага да направя?

Да му биеш шута..

snowbow
08-05-2011, 15:41
@ sladur4etyYy hah въпрос на време беше кога някой ще реши да обижда другите хахаххх ..съвет ок? обиди - тц :?

sladur4etyYy
08-05-2011, 15:48
котенце, колкото и съвети да ти се дават, ако ти не възприемаш, няма файда. 8-)

опитай да си прочетеш всички мнения и си представи, че това е тема на друг човек. какъв съвет би му дала?

mrfrzne
08-05-2011, 15:49
и какво се предполага да направя?
Сестрооо , Сестрооооо.... каде ходиш :D :D тоя пълен използвач .... Слушай ме сега . Отиди бии му шамара и си отиди ... НА рдто кой знае .. ша са напии и ша приси с некоя пяна курва ... нз :D :D :-) :razz: :razz:

Ashenvale
08-05-2011, 15:50
@ sladur4etyYy hah въпрос на време беше кога някой ще реши да обижда другите хахаххх ..съвет ок? обиди - тц :?

Почти всеки се опитва да те посъветва, че не трябва да се виждаш повече с него ако продължава да се държи така с теб, ако ли не стегни се в ръце, поговорете на 4 очи разберете се и толкова ... това ли не разбра от всичките 189231029310923 страници ?
@обиди - тц ? :-x

Unattainable
08-05-2011, 16:04
Предполага се ,че е разбрала всичко , но просто не иска да има край ;) На вас ви е много лесно отстрани да и кажете - зарежи го ! , но на нея не и е токова .. , неможете ли да разберете....?

Ashenvale
08-05-2011, 16:08
Еми да престане, защото вече стана банално не смяташ ли? Какво още можем да и кажем ?

fenkaaa
08-05-2011, 16:11
За какво изобщо пускаш темата като знаеш,че всеки ще ти каже да го зарежеш... :? И как може да му позволиш да ти говори така,щом нямаш възпитание (според него) за какво е с теб? А щом той се държи така,повярвай щом сега му позволяваш с времето ще стане още по зле.. или му кажи,че искаш да се разделите.. ако от РАЗ ти каже,че няма нищо против ,, да ти е ясен колко му пука ! Или просто го зарежи и не се занимавай с него.. искаш съвет .. ето ти го ;)

bibi7352
08-05-2011, 16:28
Напълно ми е позната тази история, само дето аз моя го търпях само година. Тоя явно няма никакво уважение. Освен това, всеки влюбен човек би искал приятелят/приятелката му/й да бъде с него/нея на който и рожден ден да е това... Нали разбираш накъде бия? Както и мислят всички останали - зарежи го, не си губи повече времето с тоя!!!

tonito97
08-05-2011, 20:21
Моето мнение е:щом след толкова много разговори и той продължава да закъснява и след като казваш,че се държи по този начин,той не те цени [нали според мен да закъснява всеки път може би така се опитва да ти покаже,че не си му толкова важна] ...или не знам.Може и да греша,но според мен след като той продължава да се държи така,може би е най-добре да не си с него.Или другият вариант е да се опиташ да говориш с него за държанието му,за това как се чевстваш.И по това както ти отговори след това ти ще разбереш как да постъпиш! :) :)

snowbow
08-06-2011, 18:18
Ashenvale девойчеее, никой не те кара да пишеш в тази тема нали?
Сигурно си супер много ограничена, за да си мислиш, че ТРЯБВА да обиждаш другите. За да обиждаш значи си слаба на думи. :)
П.П благодаря на всички отговорили :)

therichbitch
08-06-2011, 20:04
Много мразя да ми закъсняват. :-o Неточните хора въобще са ми като трън в очите. Щом аз мога да не закъснявам, значи и те могат. За мен е проява на неуважение.