PDA

View Full Version : Пак за Iphone 4



JustForFun
08-04-2011, 18:43
Попаднах на тази оферта : http://www.mtel.bg/mobile/devices/smartphones/iphone/iphone4/16-gb-white/index.php

Имам няколко въпроса. Ако платя наведнъж 700 лв, ще трябва ли после да плащам пак по 29,90 всеки месец???
Защото аз си мислех, че няма да трябва, но ще си плащам таксата от абонаментния план, който може би ще е M-Tel iPhone S (19,90лв на месец)
Също искам и съвет, това добра тарифа ли е , защото ми се струва много да платя за един телефон 1200лева, пък и наще не са съгласни, ако наистина си е 700 лв тук с този абонаментен план, ще ми го вземат. А иначее аз и без това съм си на мтел, така чее този абонаментен план M-Tel iPhone 4 S ме устройва. Ако не е добра тарифата, предложете някоя добра, но безз такива с по 10 000 минути и т.н. щото няма как да ги изговоря :D Въпросите ми са доста тъпи, но няма кой друг да попитам . :(

gadgetsbg
08-04-2011, 19:01
Здравей,
За да вземеш телефона за 700лв, трябва да плащаш по 55лв такса в период от 2 години (M-Tel iPhone XL). Случайно ми се намира 1 такъв телефон - ако те интересува ми драсни 1 ЛС.

Поздрави