PDA

View Full Version : Проблем с очите.



LambOfGod
08-04-2011, 18:00
Значи мъж на 15 съм, не работя, имам си приятелка на 14, с която ходим от няколко месеца. Нямаме никъв проблем, освен едно нещо, дето е в главата ми.

Чувствам се брутално, откакто започнах да я..Нали... Джугара-джагара.Вече една година и нещо не мога да се отърва от усещането, че я обезчестявам по някакъв начин. Дефлорирам я грубо, не я жаля, за което ми е мнол кофти, но тя ми казва, че се чувства чуково. Само дето има един момент, когато ме погледне право в очите и тя изглежда толкова уникално яко невинна и непорочна, че почти ми се доплаква (а аз не съм някой путьо и не съм плакал от години). Няколко пъти вече не мога да свърша, докато я гледам. Тия огромни сини очи ме убиват просто, има някаква особена тъга в тях, като на бебе. И проблемът ми е, че се чувства като животно, което убива някъв ангел, много ми е зле. Секса трябва да е страстен и дивашки, а тя с нейните очи направо ме загробва в някъв гроб.

Не се бъзикам или нещо същото, не ползвам наркотици и не пия. Просто усещането е някво супер странно и притесняващо, все едно майка ми ме гледа, докато я дефлорирам .

Sh@d0w
08-04-2011, 18:04
Всъщност е "джагара-джугара"....

SisiStrange
08-04-2011, 18:09
Всъщност е "джагара-джугара"....
Мамка ти!!!
Ама това не се брои за мнение, нали? 8-) :-o

Unattainable
08-04-2011, 18:09
Не я гледай в очите и проблема ще се реши :D

Sh@d0w
08-04-2011, 18:10
Всъщност е "джагара-джугара"....
Мамка ти!!!
Ама това не се брои за мнение, нали? 8-) :-o

Напротив,пак съм преди теб 8-)

SisiStrange
08-04-2011, 18:13
Всъщност е "джагара-джугара"....
Мамка ти!!!
Ама това не се брои за мнение, нали? 8-) :-o

Напротив,пак съм преди теб 8-)
Кажи си сбогом на свирките за една седмица напред! :D

Та да пробвам пак: Брои ли се? 8-)

Sh@d0w
08-04-2011, 18:15
Аааа не е честно така,удар буквално под кръста! 8-)

Това си беше напълно сериозно НЕспамерско мнение в сериозната тема!

ПП.Ама ти сериозно ли ;O

SisiStrange
08-04-2011, 18:15
Не. :D Дишай.

LambOfGod
08-04-2011, 18:20
Добре де, предупредих ви в една тема, и тук ли трябва да го правя?


За кое? :shock:

Moderatorius
08-04-2011, 18:20
Пуснах сълзичка. Доста жалостно си го описал. Само едно не разбрах... ходите от няколко месеца, но от година и нещо чувстваш, че я обезчестяваш? Я пак.

Done
08-04-2011, 18:21
Добре де, предупредих ви в една тема, и тук ли трябва да го правя?
м/у другото, темата е напълно сериозна... единственото жалко е предателството което авторката извърши спрямо мен.... аз споделих с нея проблема си на ЛС, а тя го направи публично достояние... :smt014 никога не съм се чувствал толкова унижен...
И все пак, съвети са добре дошли...

Sh@d0w
08-04-2011, 18:25
Добре де, предупредих ви в една тема, и тук ли трябва да го правя?

Трябват ми още 25 мнения иначе няма да заспя спокойно.

marilyn
08-04-2011, 18:30
Не гледай на нея така, от прочетеното имам чувството че мислиш за майка ти докато чукаш гаджето ти. Мисли за нея като сексуален обект и не я гледай като толкова непорочна. ;)