PDA

View Full Version : Кола Маска за мъже



geri89
08-04-2011, 23:09
Здравейте казвам се Гери.Пиша Ви защото имам следния проблем.Сега за лятото приятелят ми се реши да си направи кола маска и ми задава постоянно въпроси,но аз немога да му отговора защото никога не съм си правила(ползвам или епилатор или самоб.).Много ще съм Ви задължена ако ми отговорите на следните въпроси
1.Каква да избере топла или студена кола маска
2.Колко дълго трае ефекта
3.После израстват бързо и са повече или постепенно намаляват
4.Ще получили обрив(и как може да се предотврати евентуален)
5.И много иска да знае дали наистина боли толкова много :D

Благодаря Ви предварително!

08-04-2011, 23:17
амии въобще не ме интересуват глупостите на мъже и кола маски ясно ли ти е ..Гери :razz:

sugargirl94
08-05-2011, 07:07
амии въобще не ме интересуват глупостите на мъже и кола маски ясно ли ти е ..Гери :razz:

теб някой да те е питал ??

1.Каквато предпочете
2.Около 2 до 4 седмици
3.Постепенно оредяват
4.-
5.Първите пъти боли
:)

katii
08-05-2011, 07:16
1.Каква да избере топла или студена кола маска - Топна на Джанкар. Има я в аптеките.
2.Колко дълго трае ефекта - При мен е 3 седмици. Различно е, зависи как ги махне.
3.После израстват бързо и са повече или постепенно намаляват. Ако си прави кола маска за пръв път ще са по-малко когато започнат да израстват.
4.Ще получили обрив(и как може да се предотврати евентуален) - Зависи от кожата. Ако е по чувствителна може и да получи.
5.И много иска да знае дали наистина боли толкова много :D - Мен специално с тази почти не ме боли :)

Аз ти предлагам да отиде на козметик най-лесно :)

YouAteMyHeart
08-05-2011, 14:43
^ +

Все пак като момче ти казвам,че първия път ще го боли доста,защото космите при мъжете са по твърди,с дебел корен.
2ч. след кола маска да не се къпе,защото може да стане обрив!