PDA

View Full Version : Подарък за РД



YyoOnNiItTyY
08-05-2011, 07:05
Та моя така голям проблем е моето гадже! ..или не точно той, а рожденния му ден! От тоста време сме заедно и този месец навършва 18, обаче нямам си и никаква представа какво да му взема.. изобщо НИЩО! Не знам аз ли съм сбърканата ..или просто наистина нямам идеи. Така че, моля ви помагайте :)

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

Cellmate
08-05-2011, 07:11
Ако е пушач му вземи някоя могъща запалка. Аз на това се изкефих. Ако не е...ами зависи какво обича да прави. Ако споделиш ще помогне.

YyoOnNiItTyY
08-05-2011, 07:18
Ако е пушач му вземи някоя могъща запалка. Аз на това се изкефих. Ако не е...ами зависи какво обича да прави. Ако споделиш ще помогне.
Не е пушач. Последните месеци е маниак на тема фитнес.. но винаги като започнеме да говориме за рожденния му ден доста бързо сменя темата и казва ,че не му се говори сега за тва. Е да го е*а кога ще му се договори че да ми каже нещо друго освен къде трябва да отида с него?! Ужас.. ;д
NailGunAssasin Наистина ли?! ;д Тогава да ти минат съпер! :-)

Cellmate
08-05-2011, 07:18
Моите 18 съм ги планирал така - Пиене, Пушене, влизане в секи сексшоп, стоене до 2-3 пред раионното да си къркам водка, ше псувам на свобода и ше е*а де :D

В едно изречение обобщи всичко, що не е наред с обществото ни...печално.

По темата: може и портфейл, зависи какъв ти е бюджета де,

YyoOnNiItTyY
08-05-2011, 07:19
Моите 18 съм ги планирал така - Пиене, Пушене, влизане в секи сексшоп, стоене до 2-3 пред раионното да си къркам водка, ше псувам на свобода и ше е*а де :D

В едно изречение обобщи всичко, що не е наред с обществото ни...печално.

По темата: може и портфейл, зависи какъв ти е бюджета де,
Абе парите изобщо не са ми проблем! Само че, явно с главата не съм щом не мога да измиля един прост подарък..

kalpazanka
08-05-2011, 07:21
Накити носи ли? Парфюм подарявала ли си му? Защо не и ваучер за почивка някъде? 8-)

Cellmate
08-05-2011, 07:23
Понеже не го познавам ще ти кажа аз на какво съм се и бих се зарадвал, а пък дано помогне: запалка, портфейл, черна тънка вратовръзка, книга, някакви яки слушалки...засега това се сещам. Ако се сетя още нещо, ще ти кажа.

Hilary_
08-05-2011, 07:27
А как аз да знам какво му харесва като не го познавам?
Кажи нещо повече за него? Какво харесва а у ?

YyoOnNiItTyY
08-05-2011, 07:31
Накити носи ли? Парфюм подарявала ли си му? Защо не и ваучер за почивка някъде? 8-)
Да.. всякакви гривнички носи.. но вече имам чуството че няма НИКЪДЕ по света гривна която той НЯМА! А парфюм подарявам подарявам когато ходя на рожден ден на някой и просто ме мързи да мисля какво да му купя.. А почивката.. няма да си приеме подаръка! Понеже аз съм по добре с финанските от него предполагам не му става приятено когато правя нещо повече за него.. :)

marin4itu
08-05-2011, 07:51
Разпитай къде правят карикатури. Понеже е фитнес маниак може художникът да го нарисува с щанга в ръка, но карикатура, ще е доста забавно, ако приятелят ти има чувство за хумор.

elysunny
08-05-2011, 08:10
иначе тва за почивката е страхотна идея

annie96
08-05-2011, 08:58
И моят приятел този месец има рожден ден :-D ,само че става на 19.Понеже ще заминава за София да учи и исках да е нещо което ще му напомня за нас/мен и също много се чудих какво да му подаря/направя за празника и ето , че го измислих с помощта на една приятелка.Подаръкът ще бъде направен ръчно от мен понеже не съм особено красива финансово.И така...купувам една картина,изкарвам много наши снимки (една по-голяма,а другите по-малки),махам стъклото от картината,махам самата картинка,залепям по-голямата снимка по средата,а малките разпръснати около нея,слагам стъклото,пиша нещо отзад и ВОАЛА :grin: подаръкът е готов.Също става със коркова дъска и отделно закупено стъкло,но още не съм решила дали да е с дъската или картината, но за това има време.Ако искаш направи му нещо подобно ще се зарадва :P . Успех! :-)

YyoOnNiItTyY
08-05-2011, 09:12
И моят приятел този месец има рожден ден :-D ,само че става на 19.Понеже ще заминава за София да учи и исках да е нещо което ще му напомня за нас/мен и също много се чудих какво да му подаря/направя за празника и ето , че го измислих с помощта на една приятелка.Подаръкът ще бъде направен ръчно от мен понеже не съм особено красива финансово.И така...купувам една картина,изкарвам много наши снимки (една по-голяма,а другите по-малки),махам стъклото от картината,махам самата картинка,залепям по-голямата снимка по средата,а малките разпръснати около нея,слагам стъклото,пиша нещо отзад и ВОАЛА :grin: подаръкът е готов.Също става със коркова дъска и отделно закупено стъкло,но още не съм решила дали да е с дъската или картината, но за това има време.Ако искаш направи му нещо подобно ще се зарадва :P . Успех! :-)
Аууу мерсииии ^^ това звучи чудесно :) Мерсиииии :-)

musicbaby
08-05-2011, 10:04
И моят приятел този месец има рожден ден :-D ,само че става на 19.Понеже ще заминава за София да учи и исках да е нещо което ще му напомня за нас/мен и също много се чудих какво да му подаря/направя за празника и ето , че го измислих с помощта на една приятелка.Подаръкът ще бъде направен ръчно от мен понеже не съм особено красива финансово.И така...купувам една картина,изкарвам много наши снимки (една по-голяма,а другите по-малки),махам стъклото от картината,махам самата картинка,залепям по-голямата снимка по средата,а малките разпръснати около нея,слагам стъклото,пиша нещо отзад и ВОАЛА :grin: подаръкът е готов.Също става със коркова дъска и отделно закупено стъкло,но още не съм решила дали да е с дъската или картината, но за това има време.Ако искаш направи му нещо подобно ще се зарадва :P . Успех! :-)

Наистина добро предложение за подарък

myNameIsImmortal
08-05-2011, 10:58
Трудноооо..
От прочетеното ми хвръхнаха няколко идеи..
Предлагам да направиш 2 неща..
Щом разполагаш с финанси и щом приятеля ти е неприятно и се чувства некофортно от факта, че си по-финансирана от него.. (неприятно е каквото и да говорите, защото ние трябва занапред да вадим финансите, да показваме, че можете да разчитате на нас, но няма да развивам тези по този въпрос..)

Запален по фитнеса..
Е купи му една боскова круша и 2 ръкавици.. Ще намери къде да я закачи (има си приспособления към нея) и ако пречи се сваля и като иска ще си я закача.. може да си блъска у тях по нея когато не му се ходи на фитнес, или когато си на леглото леко разголена гледаща как удря по нея и всеки мускул от тялото му изпъква.. 8-)
Това примерно е единия вариянт.. предполагам, че ще му хареса..
Ако пък е много скъпо можеш да му купиш едни гири които да си слага килограми и да си дига у тях за бицепс и трицепс и рамена и гърди .. + едни хубави кожени ръкавици за фитнес като ходи.. може да си има негови, но с твоите които нали съответно да са по-хубави да му вършат по-хубава работа и да си мисли за теб когато е на фитнес.. :)


2рото нещо е да направиш нещо от теб..
Не знам какво точно.. опитай да измислиш нещо което да синволизира връзката ви.. нещо просто, лесно но направено с обич и желание.. примерно ваша снимка, която да е окрасена по някакъв начин, нещо около нея което примерно е част от нещо.. (малко недоразбрано се изразих..) примерно изкарваш от фото 1вата снимка която сте си направили заедно, под нея да се вижда част от бельото което ти е свалил за 1ви път.. 1вата касова бележка която (ако пазиш) сте платили където сте били на кафе/ресторант/кино.. да добавиш и някакво листче на което да си написала нещо от сорта на "Нещата, които никога няма да забравя, нещата които изпълват живота ми с щастие.."

1вото нещо нали материалното което си купила за него нали ще е да го ползва, да му е от полза по някакъв начин.. подаряваш му го нали и като види какво е ще реагира малко неприятно, понеже нали не се чувства много приятно когато ти купуваш/плащаш повече от него.. след което му подаряваш и 2рата част направена от теб и му казваш нещо от сорта на: "Мога да купя какво ли не за теб, мога да ти подаря всяко нещо от който и да е магазин, но не мога да ти купя обич, защото ти ме накара да обичам, ти я заслужи.. и това че те обичам и съм до теб е най-големия и ценен подарък, който мога да ти подаря.."



Ето моята идея :)

mrfrzne
08-05-2011, 13:19
Мн . бих се зарадвал аз лично на някфи яки слушалки или протмоне

YyoOnNiItTyY
08-05-2011, 17:43
Трудноооо..
От прочетеното ми хвръхнаха няколко идеи..
Предлагам да направиш 2 неща..
Щом разполагаш с финанси и щом приятеля ти е неприятно и се чувства некофортно от факта, че си по-финансирана от него.. (неприятно е каквото и да говорите, защото ние трябва занапред да вадим финансите, да показваме, че можете да разчитате на нас, но няма да развивам тези по този въпрос..)

Запален по фитнеса..
Е купи му една боскова круша и 2 ръкавици.. Ще намери къде да я закачи (има си приспособления към нея) и ако пречи се сваля и като иска ще си я закача.. може да си блъска у тях по нея когато не му се ходи на фитнес, или когато си на леглото леко разголена гледаща как удря по нея и всеки мускул от тялото му изпъква.. 8-)
Това примерно е единия вариянт.. предполагам, че ще му хареса..
Ако пък е много скъпо можеш да му купиш едни гири които да си слага килограми и да си дига у тях за бицепс и трицепс и рамена и гърди .. + едни хубави кожени ръкавици за фитнес като ходи.. може да си има негови, но с твоите които нали съответно да са по-хубави да му вършат по-хубава работа и да си мисли за теб когато е на фитнес.. :)


2рото нещо е да направиш нещо от теб..
Не знам какво точно.. опитай да измислиш нещо което да синволизира връзката ви.. нещо просто, лесно но направено с обич и желание.. примерно ваша снимка, която да е окрасена по някакъв начин, нещо около нея което примерно е част от нещо.. (малко недоразбрано се изразих..) примерно изкарваш от фото 1вата снимка която сте си направили заедно, под нея да се вижда част от бельото което ти е свалил за 1ви път.. 1вата касова бележка която (ако пазиш) сте платили където сте били на кафе/ресторант/кино.. да добавиш и някакво листче на което да си написала нещо от сорта на "Нещата, които никога няма да забравя, нещата които изпълват живота ми с щастие.."

1вото нещо нали материалното което си купила за него нали ще е да го ползва, да му е от полза по някакъв начин.. подаряваш му го нали и като види какво е ще реагира малко неприятно, понеже нали не се чувства много приятно когато ти купуваш/плащаш повече от него.. след което му подаряваш и 2рата част направена от теб и му казваш нещо от сорта на: "Мога да купя какво ли не за теб, мога да ти подаря всяко нещо от който и да е магазин, но не мога да ти купя обич, защото ти ме накара да обичам, ти я заслужи.. и това че те обичам и съм до теб е най-големия и ценен подарък, който мога да ти подаря.."



Ето моята идея :)
Ама момче.. ти даваш добри идеи! :lol: Само че мен малко ме съмнява да приеме първия подарък..

dontcare
08-05-2011, 18:47
И аз съм подарявала снимки в рамка-ама снимките бяха събрани на компютър и с надпис,отделно купих и рамката.А пък аз отделно си изкарах наши снимки и разни други и си направих едно голямо табло за стената"My year 2010 in photos".
И всеки път ,когато подарявам нещо(не само на приятеля си) гледам да е нещо символично,нещо,подбрано с внимание и много любов.Нещо,което символизира някаква част от характера,музикални предпочитания,определен спомен или нещо такова.И наистина ръчно правените неща са доста мил жест,защото е вложено много любов (:

Ама все пак кажи от кво се интересува де.

Но нещо,което аз скоро възнамерявам да направя като подарък е например да напечеташ "Ваучер за един ден,прекаран с мен".И да го вземеш още от сутринта,да излезета на хубав пикник/кафе,една дълга и приятна разходка,евентуално секс като ваучерът да позволява безброй много изпълними желания от негова страна;после кино..и така.Надявам се да схвана кво имам предвид 8-)

myNameIsImmortal
08-05-2011, 20:50
@YyoOnNiItTyY

добре.. сега ме караш тука да мисля.. еми ще мисля, какво да правя..
Така, значи щом нали няма да го приеме според теб ( и аз не бих го приел в такова положение.. преди всичко Бъди пич, уважавай себе си..)
Нека бъде нещо по-малко и евентуално с по-малка парична стойност..

Фитнес човек..
Намираш някой твой познат който разбира от фотошоп, или ако можеш ти се занимаваш..
Пишеш в гугъл "културисти" и харесваш някоя снимка с някой мускулет чичко..
Добре. След като я избереш, избираш ваша/негова снимка, където му поставяш главата/лицето върху главата/лицето на културиста.. и нали ги препасваш да стане добре да не личи, че е много fake..
След това избираш сайт или в някое студио, където снимката могат да ти я сложат на чаша..
Обаче ти като по-заможна можеш да дадеш някой екстра лев, където се занимават с такива работи да ти направят чаша, чиято дръжка е под формата на мускул.. там където правят формички за оцветяване и такива керамични глупости можеш да си поръчаш..
Така че се сещаш за какво иде реч..
Значи като я направят чашата и с дръжката като мускулеста ръка, ти слагат снимка където си направила.. и за да е още по-готино можеш примерно да изрежеш едната ръка и тази която е за дръжка да изглежда все едно се подава от снимката на която е муслулестия.. :)

Ето ти нещо, което се надявам, че няма да сметне за много скъпо и ще може да си пие сутрин кафето и всякакви други течности в нея..



Тази идея повече ли ти допада"??

YyoOnNiItTyY
08-06-2011, 08:23
@YyoOnNiItTyY

добре.. сега ме караш тука да мисля.. еми ще мисля, какво да правя..
Така, значи щом нали няма да го приеме според теб ( и аз не бих го приел в такова положение.. преди всичко Бъди пич, уважавай себе си..)
Нека бъде нещо по-малко и евентуално с по-малка парична стойност..

Фитнес човек..
Намираш някой твой познат който разбира от фотошоп, или ако можеш ти се занимаваш..
Пишеш в гугъл "културисти" и харесваш някоя снимка с някой мускулет чичко..
Добре. След като я избереш, избираш ваша/негова снимка, където му поставяш главата/лицето върху главата/лицето на културиста.. и нали ги препасваш да стане добре да не личи, че е много fake..
След това избираш сайт или в някое студио, където снимката могат да ти я сложат на чаша..
Обаче ти като по-заможна можеш да дадеш някой екстра лев, където се занимават с такива работи да ти направят чаша, чиято дръжка е под формата на мускул.. там където правят формички за оцветяване и такива керамични глупости можеш да си поръчаш..
Така че се сещаш за какво иде реч..
Значи като я направят чашата и с дръжката като мускулеста ръка, ти слагат снимка където си направила.. и за да е още по-готино можеш примерно да изрежеш едната ръка и тази която е за дръжка да изглежда все едно се подава от снимката на която е муслулестия.. :)

Ето ти нещо, което се надявам, че няма да сметне за много скъпо и ще може да си пие сутрин кафето и всякакви други течности в нея..



Тази идея повече ли ти допада"??
Чудесен е ! Мерси :-)

ExplosionsInTheSky
08-08-2011, 13:51
Ми аз лично на моят приятел подарих вратовръзка, даже той си я избра. ^^