PDA

View Full Version : ebay пазаруване



f2f
08-05-2011, 11:08
1. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150584075981&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
2. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150612922501&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Много искам да си ги поръчам, но незнам дали ще са хубави..за 120 или 88 цвята цената е прекалено ниска и ме е страх да не се окажат някакви боклуци.. така че знаете ли дали са качествени, ако сте чували нещо споделете, кажете си мненията.. :neutral:

PS: не мога да давам луди пари за гримове.. ако имате някакви други предложения само да са на по-нормални цени :wink: :smt118

MegiBoOm
08-05-2011, 11:16
Поръчвай ги без да му мислиш. Не са фалшиви.
Цените принципно са си такива, просто в България ги увеличават значително ;)

sladkish_14
08-05-2011, 12:25
С доставката ще ти стане солено. Тя доставката до България е почти колкото самият продукт. По-добре потърси в prodavalnik.com, там гледах, че има доста такива на добри цени. Знаеш, че е Българско и доставката ти ще е не повече от 5лв. + това можеш да го върнеш, ако не удовлетворява желанието ти. ;)

RainbowGirl
08-05-2011, 12:32
http://cgi.ebay.com/Pro-120-Full-Colors-Eye-Shadow-Palette-Eyeshadow-Makeup-/270746879431?pt=US_Makeup_Eyes&hash=item3f09c585c7
Това ще ти излезе по-евтино, а и цветовете са по-хубави (поне според мен де 8-) ) ?
Иначе поръчвай смело.. моите са от ибей и нямам оплаквания.. само да знаеш, че като пристигнат ще има няколко счупени цвята, защото се сещаш как ги размятат докато пристигнат. 8-)

f2f
08-05-2011, 12:39
С доставката ще ти стане солено. Тя доставката до България е почти колкото самият продукт. По-добре потърси в prodavalnik.com, там гледах, че има доста такива на добри цени. Знаеш, че е Българско и доставката ти ще е не повече от 5лв. + това можеш да го върнеш, ако не удовлетворява желанието ти. ;)

мерси, ще разгледам сайта.. но доставката на тея сенки е безплатна (малко по-долу го пише).. преди месец си бях поръчала 24 четки за грим за 12.50 $ ( около 17 лева ми излезе) със безплатна доставка ---> http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350453517364&ssPageName=STRK:MEWAX:IT (тук са малко по-евтини) и ми ги доставеха за 20 и нещо дни ... еми... по-хубави са и от на картинката и са супер мекички \:D/ :P

Давайте и други мнения, на вас харесват ли ви сенките? :neutral:

Tiin
08-05-2011, 15:52
С доставката ще ти стане солено. Тя доставката до България е почти колкото самият продукт. По-добре потърси в prodavalnik.com, там гледах, че има доста такива на добри цени. Знаеш, че е Българско и доставката ти ще е не повече от 5лв. + това можеш да го върнеш, ако не удовлетворява желанието ти. ;)
Извинявай ама в продавалник и другите такива сайтове ги поръчват от ибей и ги продават на много по-скъпи цени...
Аз моята си я поръчах от ибей (120 цвята) за 19лв

divacheee
08-05-2011, 17:41
И двата линка, които си дала нямат доставка до БГ :Д


потърси ги в ebay.co.uk .. :)

RainbowGirl
08-05-2011, 18:08
И двата линка, които си дала нямат доставка до БГ :Д


потърси ги в ebay.co.uk .. :)
Няма смисъл да ги търси в ebay.co.uk след като и от двата сайта повечето неща са от Китай. :)

MegiBoOm
08-05-2011, 18:10
Тя го каза, защото повечето неща от английската версия на и-бей имат доставка до Бг. 8-)

Transform
08-05-2011, 18:25
За да не пускам нова тема,някой ще ми обясни ли как аджеба се поръчва от сайта,ако искате пишете лично .

RainbowGirl
08-05-2011, 19:46
Тя го каза, защото повечето неща от английската версия на и-бей имат доставка до Бг. 8-) Да, ама много често нещата там са и по-скъпи.. 8-)

f2f
08-06-2011, 15:22
ок, реших се, ще си ги взема !! :grin: мерси за коментарите :mrgreen:

f2f
08-06-2011, 15:39
За да не пускам нова тема,някой ще ми обясни ли как аджеба се поръчва от сайта,ако искате пишете лично .

Ето как:
Избираш си нещо, натискаш Buy It Now и след това има няколко неща, които трябва да попълниш - първо адреса си, после имейла и паролата, с които си се регистрирал/а в PayPal (ако нямаш трябва да си направиш) и накрая разглеждаш за последно и поръчваш... гледай доставката да е безплатна, за да не се минеш или поне да е много малка.. в описанието на нещото, което си си поръчал/а, трябва да пише за колко дни горе долу ще дойде (обикновено е между 10-30 дни и повече)

малко като за малоумни го обясних, дано се ориентираш.. ако има нещо питай ;-)

shmyshi
08-06-2011, 16:42
За да не пускам нова тема,някой ще ми обясни ли как аджеба се поръчва от сайта,ако искате пишете лично .

Ето как:
Избираш си нещо, натискаш Buy It Now и след това има няколко неща, които трябва да попълниш - първо адреса си, после имейла и паролата, с които си се регистрирал/а в PayPal (ако нямаш трябва да си направиш) и накрая разглеждаш за последно и поръчваш... гледай доставката да е безплатна, за да не се минеш или поне да е много малка.. в описанието на нещото, което си си поръчал/а, трябва да пише за колко дни горе долу ще дойде (обикновено е между 10-30 дни и повече)

малко като за малоумни го обясних, дано се ориентираш.. ако има нещо питай ;-)
А като се регистрирам в PayPal, банкова сметка трябва ли да имам или не... в смисъл от къде "взимат" парите. Съжалявам за невежеството си, обаче нито аз съм се занимавала, нито приятелите ми и съм малко ограничена в тази област :oops:
ПС: Съжалявам и ако не съм попитала на правилното място :D

f2f
08-06-2011, 16:55
аз регистрация не съм си правила, мама си я има от отдавна.. влез им във сайта щракай там пък каквото стане.. вечерта ще питам майка ми и ще ти пиша :wink:

shmyshi
08-07-2011, 13:39
Много мерси за отговора. Ще се радвам и да разбера какво е казала майка ти, понеже съм си малко бъзлива (а и с моя късмет кой знае каква беля ще направя) :oops: :D

Co0kieGirl
08-07-2011, 16:39
Ще се радвам ако пуснете информацията тук,защото и аз се заинтересувах,но това с PayPal не ми е много ясно :D

f2f
08-07-2011, 16:50
значи, регистрацията в paypal не е трудна, но ви трябва международна карта, да пъхнете пари в сметката си на paypal-a (тук вече се намесват вашите родители )... но пък попитайте вашите, защото може и да имат рег в сайта, а вие да незнаете и вместо да си играете, направо да действате от там ;-)

... приятно пазаруване =D>

shmyshi
08-07-2011, 17:59
Колко изостанала съм.. не е истина :D
Благодаря МНОГО :-)