PDA

View Full Version : възстановяване на повредена папка ... ??? ПОМОЩ .. !



markow95
08-05-2011, 13:25
На скоро ми преинсталираха компютъра (Windows XP) и преди това бях сложил една папка с много важни снимки и файлове в локал диск Д в папка която си беше там , може би от драйвери или нещо такова . След преинсталацията тази папка не може да се отвори и ми исписва адреса на папката и "is not accessible. Access is denied ! " и когато натисна Properties ми изписва че папката е 0 байта . Пробвах многократно но няма резултат :( .Ако някой може да ми каже как да възстановя папката ще бъда наистина благодарен . Благодаря предварително !!! :) :)

MaGuSs
08-05-2011, 13:33
Ако са ти преинсталнали само C; би трябвало да нямаш проблем !!! Иначе щом не ти отваря папката и пише 0 байта, мисия невъзможна според мене !!

DarkAngelOfHope
08-05-2011, 13:42
потърси си програмата Active partition recovery, с нея се инсталира и Active file recovery - с нея си върнах информация всичката информация от 3 дяла които някак си изчезнаха и станаха unformated. За програмата Get Data Back също съм чувал че работи, но аз съм ползвал само Active File Recovery ...

изчакай да видиш какво ще споделят и колегите по въпроса ...

Успех :)

gadgetsbg
08-05-2011, 14:16
DarkAngelOfHope ти е дал добър съвет. Recovery програми бол - хващай някоя за ушите и мятай папката.

markow95
08-05-2011, 15:33
Всички снимчици и файлове са възтановени .Пробвах с Active File Recovery и се получи .БЛАГОДАРЯ МНОГО .. !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: