PDA

View Full Version : Украса за рожден ден



bib4o
08-05-2011, 13:37
Здравейте,
Предстои моя рожден ден и реших и аз да помогна на мама за украсата.Ще празнувам рожденият си ден в къщи.давайте идеи за украса!!
Предварително благодаряя :)

RageAgainstTheMachine
08-05-2011, 13:46
На колко си ?

bib4o
08-05-2011, 13:53
12

vakanciqta
08-05-2011, 14:37
Оцветени буквички изрязани от хартия и да ги налепите някъде така , че да пише : Happy b-day + името ти , балони , в куку-магазините има много по този въпрос разходи се и виж

bib4o
08-05-2011, 14:39
мерси тези неща с буквите го правя всяка година но ми трябва още нещо

fenkaaa
08-05-2011, 16:35
Ами не знам :? Аз като малка не съм се занимавала особенно с украси.. сложи повечко балони или ддз .. :lol:

nessparty
08-05-2011, 17:12
Аз от години си правя все една и съща украса :) ..имам си флагчета..закачвам ги на подходящо място, закачам и балони..пускам и на земята да си се мятат, за да стане по-празнична обстановката...ии по принцип салфетките са някакви шарени..за рожден ден, в чашите слагам цветни сламки иии разни цветни палмички, като бъркалки, за да си разпознаваме чашите ..това не е точно украса, но допринася още настроение :) ии гледам да е по-шарено ;д : ) ...отиди в джъмбо ии там със сигурност ще ти хрумнат много идеи :)

bib4o
08-05-2011, 18:34
ами благодаря за идеите...миналата година всичко ми беше на тема калинки и всичко(чашки,чиний,салфетк ),беше на калинки...направих малки и големи калинки...но мисля тази година пак да бъде така но не калинки......ако някой има още идей да казвва
:oops:

nessparty
08-05-2011, 18:55
ами благодаря за идеите...миналата година всичко ми беше на тема калинки и всичко(чашки,чиний,салфетк ),беше на калинки...направих малки и големи калинки...но мисля тази година пак да бъде така но не калинки......ако някой има още идей да казвва
:oops:

ами аз като гледам..не си много малък/кa, смисъл..калинки..глупости, вече си голям/а според мен за такива неща ;дд нали не се обиждаш ? :)
сега си представям една стая с балони..салфетки..чашки ии всичко /както казваш ти / ..всичко да е в разноцветни смайли ;дд .. това ми беше първата идея, за която се сетих .. :):):)

Biskfitka
08-05-2011, 19:19
Баси...на моя следващ рд ще ставам на 18...а така искам балони и други такива глупости..... :(

bib4o
08-06-2011, 06:58
ами аз вече се досетих за идея но благодаря на вссички

Verminaard
08-06-2011, 07:05
Разлепи листовки със съвети за превенция на венерически болести,забременяване,зале пи презервативи по стените и прочее.
Бас държа че след тоя ти рожден ден ще пуснеш десет теми тука,гласящи
'на рд-то ми едно момче ме цунка докъто си държеше топките,какво да правя,бременна съм!!??!!?!??!?!?!'

nepowtorima
08-07-2011, 09:50
Разлепи листовки със съвети за превенция на венерически болести,забременяване,зале пи презервативи по стените и прочее.
Бас държа че след тоя ти рожден ден ще пуснеш десет теми тука,гласящи
'на рд-то ми едно момче ме цунка докъто си държеше топките,какво да правя,бременна съм!!??!!?!??!?!?!'
:razz: :razz: Не се гаври така с нея .. ей.. 8-)
Мина ли ти рождения ден или предстои?

bib4o
08-10-2011, 15:22
още не е минал?