PDA

View Full Version : Какво да правя?!



rallss97
08-05-2011, 14:33
:-k Еми хора аз искам ако може някви съвети кво да правя щото съм яко "отчаяна" ако мога така да го кажа :( Еми значи....аз съм момиче на 14 (и не съм си имала гадже до сега) и си харесвам (абе мога да кажа, че го обичам) вече 3 години и половина горе-долу едно момче..мин година всеки път като ме види само ме обиждаше..тази година изобщо се правим, че не се познаваме! :( Той разбра, че го харесвам още мин година и само ме бъзикаше, че го харесвам..а на мен ми ставаше адски кофти от това. Сега той стана "гадже" с една моя "приятелка" във Фейса , за да ме дразнят..голям е боклук..ама просто нямам бутон за изключване на чувствата :(( А и никой не ме харесва...всички мои приятелки си имат гаджета или просто по 10 момчета ги харесват..и само ми се оплакват, че никой не ги харесва..аз какво да кажа?! :(((

mrfrzne
08-05-2011, 14:38
Абе не се отчайвай аз чак на 15 си намерих приятелка.... кат те питат ти дали си имаш приятел ти им кажи .... кфо ме питаш нали ти си имаш....И така , а и тоя дет го харесваш некаф пълен простак , така да се държи с едно момиче не е хубаво. Липсва му малко възпитание . КАто си го оправи тогава бих казал че е нормален .... Ако много го харесваш .. се запознай с някой друг мн по готин и с мн. по добро възпитание.. :P :P :P

rallss97
08-05-2011, 14:43
Мерси много :-D

mrfrzne
08-05-2011, 14:44
Заповядай пак ... ако тоя нешо мн. се отваря му бии шамара и си отиди ;);) :-)

rallss97
08-05-2011, 14:45
Нали.. :D

joronir
08-05-2011, 14:46
Излез навънка,потърси нови хора,едва ли няма по0умно и красиво парче от него ;)

mrfrzne
08-05-2011, 14:47
Нали.. :D
Ами че така :D :D

rallss97
08-05-2011, 14:50
Нали.. :D
Ами че така :D :D :D :D :D :D :D Еми да :D :D :D :D

LambOfGod
08-05-2011, 15:00
Toй на колко е години? :-o

mArMaLaDkA
08-05-2011, 15:00
Душицо, ще поотраснеш, ще спре да те пере толкова яко хормона и ще проумееш, че си се държала направо абсурдно.

rallss97
08-05-2011, 15:01
Toй на колко е години? :-o На 15

rallss97
08-05-2011, 15:08
Душицо, ще поотраснеш, ще спре да те пере толкова яко хормона и ще проумееш, че си се държала направо абсурдно. Амм в какъв смисъл абсурдно?! :(

thegreenzombie
08-05-2011, 15:15
Душицо, ще поотраснеш, ще спре да те пере толкова яко хормона и ще проумееш, че си се държала направо абсурдно. Амм в какъв смисъл абсурдно?! :(

в смисъл, че харесваш някакъв пълен простак и все пак очевидно си падаш леко мазохист, за да му търпиш идиотщините :) тегли му една и се оглеждай за някой по-свестен :)

fenkaaa
08-05-2011, 16:05
Значи обижда те,бъзика те,а след това се прави обвързан с твоя приятелка,за да те дразни ?!

Това момче вътре в себе си има чувства към теб,но прекалено голямото му его не му позволява да ги покаже явно :)

Остави го и не се занимавай с него.Пропиляваш много време за хора,които не го заслужават.

cigarettekisses
08-05-2011, 16:16
Оф,спокойно..само на 14 си..Какво ти пука за мнението на другите -.- ?
Остави го тоя като се държи тъпо.
Пропиляла си 3 години напразно за човек,който не си заслужава.
А относно това,че никой не те харесвал..Еми,за всеки влак си има пътници.

rallss97
08-05-2011, 16:18
Значи обижда те,бъзика те,а след това се прави обвързан с твоя приятелка,за да те дразни ?!

Това момче вътре в себе си има чувства към теб,но прекалено голямото му его не му позволява да ги покаже явно :)

Остави го и не се занимавай с него.Пропиляваш много време за хора,които не го заслужават. Аз не мисля изобщо , че има някви чувства към мен обаче наистина е много надут :( Макар че съм го засичала да седи и да ни гледа ..смис едва ли мен ,но гледа към нашата компания..

kpackapgo
08-05-2011, 16:30
Оф,спокойно..само на 14 си..Какво ти пука за мнението на другите -.- ?
Остави го тоя като се държи тъпо.
Пропиляла си 3 години напразно за човек,който не си заслужава.
А относно това,че никой не те харесвал..Еми,за всеки влак си има пътници.

нищо не е пропиляла тя не знае къде се намира :Д Безсмислено е да и давате съвети само това ще кажа но не мисля да се обяснявам просто се замислете :)

Lucifer17
08-05-2011, 17:03
Грозното и непопулярно момиче в училище ,на което всички са се подигравали, ще се превърне в жената , за която ще си продадеш душата, за само една нощ с нея... ето ви малко Мърфи ;дд пиша по памет и не съм сигурен дали е точно така, но все пак се надявам да си ме разбрала ;) ;рр ;дд

mrfrzne
08-05-2011, 17:05
Оф,спокойно..само на 14 си..Какво ти пука за мнението на другите -.- ?
Остави го тоя като се държи тъпо.
Пропиляла си 3 години напразно за човек,който не си заслужава.
А относно това,че никой не те харесвал..Еми,за всеки влак си има пътници.
a така

rallss97
08-05-2011, 17:11
Грозното и непопулярно момиче в училище ,на което всички са се подигравали, ще се превърне в жената , за която ще си продадеш душата, за само една нощ с нея... ето ви малко Мърфи ;дд пиша по памет и не съм сигурен дали е точно така, но все пак се надявам да си ме разбрала ;) ;рр ;дд Да разбрах.. :)

kloely
08-05-2011, 17:19
Просто спри да мислиш за него. Спри да се занимаваш. Тегли му една и продължавай напред. Просто не си заслужава.