PDA

View Full Version : Фимоза или?



TheEnemy
08-05-2011, 18:04
Здравейте,значи проблема ми е следния.
Когато масторбирам главичката не ми се обелва сама а трябва да я издърпал назад.Не ме боли но когато я забеля и се възбудя максимално се стяга.Искам да попитам това фимоза ли е .
Ако е как да говоря с баща си на тази тема как да му кажа за това
пс. на 14 години съм.
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ

Sh@d0w
08-05-2011, 18:32
как да говоря с баща си на тази тема как да му кажа за това

Както каза на нас.

norain
08-05-2011, 18:49
как да говоря с баща си на тази тема как да му кажа за това

Както каза на нас.

Всеки възприема родителите си различно. Аз например не им споделям почти нищо.
Та вземи разбери за това нещо, и иди на лекар ако е сериозно. Недей СПА!

MojoJojo88
08-05-2011, 18:50
Съвсем нормално говори с баща си. Той няма да те изяде...

rali4ka1
08-05-2011, 18:53
А защо вместо да седиш пред компа и да чакаш някой да ти каже някаква "диагноза"не отидеш на лекар специалист,за да ти каже със сигурност какво е?

norain
08-05-2011, 18:57
Чакай да питам Доктор Хаус, или направо да те пратя при екипа му , че да ти турят една диагноза. :D

MojoJojo88
08-05-2011, 19:06
Чакай да питам Доктор Хаус, или направо да те пратя при екипа му , че да ти турят една диагноза. :D
Е те първо ще го докарат почти до смърт :D

stefko1996
08-05-2011, 19:14
Д-Р Хаус е много груб предпочитам Д-р Къди или номер 13

norain
08-05-2011, 19:22
Д-Р Хаус е много груб предпочитам Д-р Къди или номер 13

Номер 13 имаше рак май ?? :Д А Къди е дърта :booooomb: :D :D :D

balon4e
08-11-2011, 04:19
Здравейте,значи проблема ми е следния. (...)
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ
TheEnemy, правилото е следното: имаш ли медицински проблем потърси специалист. във форум може да разчиташ разни хора да ти споделят мнението си на база на опита си, но не повече. най-често нещата избиват в празни приказки и подигравки (особено в тийн форум). дори да има лекар във форума, едва ли би се наел да постави диагноза от разстояние, най-много да даде общи напътствия.
за "фимоза" се говори, когато препуциума (кожата около главата на члена) е срасната или се отваря частично, без да може да оголи главичката напълно.
специалистите, които се занимават с мъжката полова система се наричат "андролози", но като цяло подобни специалисти са малко в българия. обикновено ролята им се изпълнява от уролози.
ако те е срам може да поискаш от личния си лекар да те изпрати на уролог заради съмнения за проблем с бъбреците, а пред уролога да споделиш истинските си съмнения.
и накрая за баща ти: ако до този момент (ти си вече на 14!) не сте имали сериозни разговори на полови теми или подобни разговори минават под формата на шеговити подмятания едва ли нещата ще се променят. при всички положения всеки отговорен баща би ти отговорил по същия начин: върви на лекар, това е просто медицински проблем. ;)

п. п. мастУрбация; след точка, запетая - шпация; пред "а", "но" - запетая! :P

the_man
08-11-2011, 05:47
Аз мисля, че е нормално.. още ти расте :grin:

DeVilTerroR
08-11-2011, 09:11
Д-Р Хаус е много груб предпочитам Д-р Къди или номер 13

Номер 13 имаше рак май ?? :Д А Къди е дърта :booooomb: :D :D :D

13 има Хънтингтън, а Къди още си я бива :D

По темата : Щом я забелваш без да те боли мисля, че няма проблем пък и все още си малък.

balon4e
08-13-2011, 12:21
инфо (http://www.urology.bg/phimosis/) за фимозата

elysunny
08-13-2011, 12:52
негррото е пич, манете ги другите