PDA

View Full Version : За рожденият му ден?



shanel15
08-05-2011, 18:11
Здравейте...! Искам да ви помоля да ми дадете предложения за рождения ден на гаджето ми.Скоро има рожден ден ,а не знам какво да му подаря,когато го попитам ми казва,че има мен ...нищо друго не иска. Мислех за парфюм,но той има всякакви (Армани и т.н.), а и вече е изтъркано...мислех за часовник,но той не носи часовници...! Моля ви,помогнете ми да му избера подарък...Благодарна ще съм ви! :wink:

anonymous708973
08-05-2011, 18:19
Сериозно ли? Дълбоко съм потресена всеки път, когато видя човек, който не знае какво да подари на любимия си.

Дрехи, книги, скок с парашут/бунджи, АТВ, масаж, някаква джаджа - хендсфрий или нещо такова. Нещо, което е казал, че иска.

Sh@d0w
08-05-2011, 18:20
Помисли какви интереси има,какво го вълнува,любими групи,може да му подариш нещо тяхно...варианти много липсва ти креативност.

И накрая,но не на последно място нещо направено от теб,също би имало голям ефект.

naksdy
08-05-2011, 20:12
Я кажи по на колко години сте, че да знам какво да изтърся 8-)

shanel15
08-05-2011, 20:14
Я кажи по на колко години сте, че да знам какво да изтърся 8-)
18 i 26 :P

leadyflame
08-05-2011, 20:25
ами тогава подари себе си :) .. бъдете някъде двамата, вечеря това-онова..... купи си бельо от което ще опули очички и направеете една незабравима вечер .

naksdy
08-05-2011, 21:24
ами тогава подари себе си :) .. бъдете някъде двамата, вечеря това-онова..... купи си бельо от което ще опули очички и направеете една незабравима вечер .

Еееее, взе ми думите от устата 8-) Иди се разходи, вземи си някое по-интересно бельо, дето ще знаеш че ще му хареса. Ако празнува с приятели, го изчакай да ги изпрати и нека те намери в спалнята по него...Ако си бърза в организацията може да вкараш и малко романтика... ароматни свещички, а,у... нека е незабравимо и за двамата :)

elysunny
08-05-2011, 22:17
как може да не знаеш кво да вземеш на любимия си...

п.с. както вече казаха, подари себе си 8-)

therichbitch
08-05-2011, 22:48
Не е нужно да е материално, може да е приятно изживяване- варианти за такова много.

mrfrzne
08-06-2011, 06:19
Помисли какви интереси има,какво го вълнува,любими групи,може да му подариш нещо тяхно...варианти много липсва ти креативност.

И накрая,но не на последно място нещо направено от теб,също би имало голям ефект.

Verminaard
08-06-2011, 06:27
http://www.teenproblem.net/news/s/30718.html
Чувал съм че това е популярен подарък за чичковци.

LambOfGod
08-06-2011, 06:29
Но не забравяйте универсалният подарък за всички поводи, възрастови групи и пол http://www.dnes.bg/health/2011/07/22/syzdadoha-vaksina-sreshtu-heroin.124620

Bella5
08-06-2011, 09:44
Изненадай го с романтична вечеря на свещи и после каквото посъветваха останалите. :p

anonymous708973
08-06-2011, 16:24
ами тогава подари себе си :) .. бъдете някъде двамата, вечеря това-онова..... купи си бельо от което ще опули очички и направеете една незабравима вечер .

Еееее, взе ми думите от устата 8-) Иди се разходи, вземи си някое по-интересно бельо, дето ще знаеш че ще му хареса. Ако празнува с приятели, го изчакай да ги изпрати и нека те намери в спалнята по него...Ако си бърза в организацията може да вкараш и малко романтика... ароматни свещички, а,у... нека е незабравимо и за двамата :)

Добре де, мъжките верно ли се радват на това?
Хубу, ясно, че им е приятно да си видят момичето в секси бельо и прочее... ама не е ли леко обидно да не получи друг подарък? За мен да се пробва нещо ново в секса по повод рождения му ден е готино, определено, но.. само това ли? На мен би ми станало криво.