PDA

View Full Version : Платена публика



musS
08-05-2011, 20:06
Тези дни бях от платената публика на x factor и обмислям след като свършат кастингите да бъда от публиката на някое друго предаване. Някакви идей в кое предаване мога да отида като платена публика?

naksdy
08-05-2011, 20:20
По принцип знам че публиката на сутрешните блокове по телевизиите са платени, даже съм забелязвала едни и същи хора дремещи в 7-8 сутринта в няколко поредни дни... 8-)

ArrowsOfDeath
08-05-2011, 21:48
Кви пари дават?

Sc0RcH
08-06-2011, 08:16
Едно момиче ходеше като платена публика на X Factor... 30лв на ден им даваха,ама ги държаха 13 часа!

Bella5
08-06-2011, 09:54
Не е честно, защо само в София има такива работи. На мен в малкото тъпо забутано Хасково да ми дадат 30 лева за 13 часа каквото ми кажат, това ще правя.

naksdy
08-06-2011, 09:58
Не е честно, защо само в София има такива работи. На мен в малкото тъпо забутано Хасково да ми дадат 30 лева за 13 часа каквото ми кажат, това ще правя.

Недей, че ако знаеш това как прозвуча... 8-) За "каквото ти кажат" може да искаш повече пари :D

yixumanicu
08-06-2011, 21:42
в софия е 10 лв.. и сандвичи смисъл стоиш цял ден ама ядеш и после си зимаш парите... и аз искам да отида в други предавания ..може и в сделка или не ама незнам дали разрешават под 18 :(

maksimal
08-06-2011, 23:12
вие ми разбихте представите за живота :lol: не мога да повярвам че тия са били платени.. остана само и на шоуто на слави да са платени и на господари на ефира и край

dontcare
08-07-2011, 08:13
Е на фактора не са само платени..

j_adore2
08-07-2011, 08:55
вие ми разбихте представите за живота :lol: не мога да повярвам че тия са били платени.. остана само и на шоуто на слави да са платени и на господари на ефира и край
Слави беше казвал веднъж, че той е едно от малкото предавания в което публиката си плаща да гледа,а не им плаща той. За господарите вече не знам.

musS
08-08-2011, 20:39
Не е честно, защо само в София има такива работи. На мен в малкото тъпо забутано Хасково да ми дадат 30 лева за 13 часа каквото ми кажат, това ще правя.
не дават 13 , дават 10 даже бих казала ,че не си заслужава , да яко е .. ама те карат 9 часа да седиш на няква пейка без да мърдаш и да говориш , а останалите 4 прекарваш прав в най-голямата жега .. :D :D

musS
08-08-2011, 20:44
вие ми разбихте представите за живота :lol: не мога да повярвам че тия са били платени.. остана само и на шоуто на слави да са платени и на господари на ефира и край
е платени са шот бяха кастинги .. са като почнее предаването сигурно няма да са платени .. даже ние ще си плащаме ,че да гледаме :D

Teodor96
08-13-2011, 17:51
10 лева със сигурност не е може да е толкова ако сте си тръгнало по рано и са ви кръцнали надницата :shock: и не всички са платена публика има6е около 40 човека обикновена и 300 платена :D или "организирана" както човека с високоговорителя постоянно казваше. И аз щях да съм от платената публика, но не знаех тогава сега се надявам че когато почнат концертите ще има пак платена публика и тогава вече ще се запиша :-P

musS
08-17-2011, 11:03
10 лева със сигурност не е може да е толкова ако сте си тръгнало по рано и са ви кръцнали надницата :shock: и не всички са платена публика има6е около 40 човека обикновена и 300 платена :D или "организирана" както човека с високоговорителя постоянно казваше. И аз щях да съм от платената публика, но не знаех тогава сега се надявам че когато почнат концертите ще има пак платена публика и тогава вече ще се запиша :-P
ами те ни казаха на нас , че пак ще има публика ,но ще са много малко , защото вече ще има вип гости с покани .. обаче не знам дали ще ни плащат още

OverTheRainbow
10-25-2011, 19:37
Искам да питам, как може да отидем като обикновенна публика. Как да си запазим места или въобще какво трябва да направим за да гледаме някой концерт. Моля отговорете ми скоро, защото е спешно :) Благодаря предварително.

musS
10-26-2011, 14:04
Искам да питам, как може да отидем като обикновенна публика. Как да си запазим места или въобще какво трябва да направим за да гледаме някой концерт. Моля отговорете ми скоро, защото е спешно :) Благодаря предварително.
за x factor ли ?

brutaLxxbunny
10-26-2011, 16:01
Хора,как се уреждате на тая работа с платената публика?Все гледам за нещо такова,ама нищо не изкача :/

musS
10-26-2011, 16:49
Хора,как се уреждате на тая работа с платената публика?Все гледам за нещо такова,ама нищо не изкача :/
то принципно не всички предавания имат.. сега май чух за "аз обичам България"

brutaLxxbunny
10-26-2011, 17:39
Хора,как се уреждате на тая работа с платената публика?Все гледам за нещо такова,ама нищо не изкача :/
то принципно не всички предавания имат.. сега май чух за "аз обичам България"

E,да де..но как става процедурата?С някакви фирми ли се свързвате или..?

musS
10-27-2011, 07:40
Хора,как се уреждате на тая работа с платената публика?Все гледам за нещо такова,ама нищо не изкача :/
то принципно не всички предавания имат.. сега май чух за "аз обичам България"

E,да де..но как става процедурата?С някакви фирми ли се свързвате или..?
не, просто трябва да разбереш къде го снимат.. и отиваш и се записваш, може да не влезеш веднага а следващия път, зависи .. примерно едни приятели ходиха на x factor 1ия ден , обаче се записаха за втория шот май 8 и 30 трябваше да си там, те бяха отишли по-късно

paykiller
11-05-2011, 01:09
вие ми разбихте представите за живота :lol: не мога да повярвам че тия са били платени.. остана само и на шоуто на слави да са платени и на господари на ефира и край
хаха приятел ще те разочаровам - и господарите плащат за публиката си :D потърси SmartCast във гугъл.