PDA

View Full Version : СПЕШНО!!!!!!!!!!!!!



babykotence
08-05-2011, 20:48
Искам да ви попитам дали е възможно да се забременее 1 ден преди да ти дойде като се има предвид ,че на следващия ден наистина ми дойде.Моля за бърз отговор , защото не знам дали да си купувам хапче!!

bleckys
08-05-2011, 20:51
Да си чувала за презерватив?
:?



Мамка му 20 стотинки толкова ли ви се свидят?! :booooomb:

katii
08-05-2011, 20:55
Е щом ти е дошло, според теб дали си бременна ?

granger
08-05-2011, 20:58
Винаги има шанс , дори и минимален,ако не се ползва презерватив! Принципно не би трябвало да имаш проблем при положение ,че си била пред цикъл. Плодовитите дни принципно са 5 2 дни преди овулацията самата овулация и 2 дни след нея!
Но щом ти е дошло,ко се притесняваш?!

babykotence
08-05-2011, 21:08
Презервативът се скъса , а се притеснявам ,защото каазват,че винаги има възможност и сега не знам какво да правя.

SuckIt
08-05-2011, 21:10
Как ви се късат презервативите бе :shock: :shock:


А по темата-всичко може :?

naksdy
08-05-2011, 21:27
Искам да ви попитам дали е възможно да се забременее 1 ден преди да ти дойде като се има предвид ,че на следващия ден наистина ми дойде.Моля за бърз отговор , защото не знам дали да си купувам хапче!!

Не си, пий студена вода да се успокоиш. Следващият път 8-)

ubuntureload
08-06-2011, 01:32
Да е6а децата ... кога ще се научите да вадите пишката навън преди свършване... с кондом или без се тая ... като искаш да свърши в теб отваряш устенцата широко и да ти пълни гръцмула!

Verminaard
08-06-2011, 06:55
Естествено че може бе,идиотко.Бегай сега при тате за пари за ескапел и като ти се оправи лицето от неминуемия пердах да знаеш да нахлузваш торба на глава на змията за в бъдеще.

Me4encety
08-06-2011, 08:33
Ох спокойно,бе момиче,не си бременна.

fenkaaa
08-06-2011, 09:04
Възможно е ;)

MojoJojo88
08-06-2011, 10:30
Не си бременна.
Вземи се образовай малко, после прави секс :x

mey_si
08-06-2011, 11:46
Винаги има шанс , дори и минимален,ако не се ползва презерватив! Принципно не би трябвало да имаш проблем при положение ,че си била пред цикъл. Плодовитите дни принципно са 5 2 дни преди овулацията самата овулация и 2 дни след нея!
Но щом ти е дошло,ко се притесняваш?!

Плодовития ден е само 1...просто не всеки може да знае кога точно е в овулация и за това се взимат 2 дни преди и 2 дни след предполагаемата такава !

DragonLady
08-06-2011, 11:46
Щом ти е дошло ( и течението е нормално , но по оскъдно или бледо ) значи не си бременна! И се научете, че като се слага кондома в него не трябва да остава въздух! И недейте ползва тея от 20 стотинки ... Пък после що се били късали ...

elysunny
08-06-2011, 12:24
ем ти е дошло, ем умуваш дали си бременна, как става тва :lol:

krokkrok
08-06-2011, 14:56
Не си бременна.
Вземи се образовай малко, после прави секс :x

Всъщност има шанс,защото има 2 яйчника,което позволява да го има редкия случай,в който си в цикъл и въпреки това в теб има зряла яйцеклетка...от 2рия яйчник."Вземи се образовай малко"?Look who's talkin'...

MojoJojo88
08-06-2011, 16:54
Не си бременна.
Вземи се образовай малко, после прави секс :x

Всъщност има шанс,защото има 2 яйчника,което позволява да го има редкия случай,в който си в цикъл и въпреки това в теб има зряла яйцеклетка...от 2рия яйчник."Вземи се образовай малко"?Look who's talkin'...
Oх, ма все едно ме цитира. Това го казах и в друга тема.
Има шанс, който по принцип е минимален и шанса е овулацията й да е по време на цикъл...
Къде написах-НЯМА ШАНС? Просто съм абсолютно сигурна, че не е бременна.

HapkoMaH
08-06-2011, 16:59
Искам да ви попитам дали е възможно да се забременее 1 ден преди да ти дойде като се има предвид ,че на следващия ден наистина ми дойде.Моля за бърз отговор , защото не знам дали да си купувам хапче!!

Не си, пий студена вода да се успокоиш. Следващият път 8-) браво много я успокой :D :D 8-)

anonymous708973
08-06-2011, 17:50
И недейте ползва тея от 20 стотинки ... Пък после що се били късали ...

Глупости на търкалета.

WhiteOneBG
08-06-2011, 18:13
Не си бременна.
Вземи се образовай малко, после прави секс :x

Всъщност има шанс,защото има 2 яйчника,което позволява да го има редкия случай,в който си в цикъл и въпреки това в теб има зряла яйцеклетка...от 2рия яйчник."Вземи се образовай малко"?Look who's talkin'...

Само дето 2рия е доста недоразвит още и е доооста далеч от периода на овулация. Ай стига глупости. Нищо ти няма. И се научите със или без ПРЕЗЕРВАТИВ никога не тряя се свършва в момичето. Освен , ако искаш да прайш деца.
Глупаво поколение :@.

Shoo
08-06-2011, 19:54
Как ви се късат презервативите бе :shock: :shock:


А по темата-всичко може :?

Не си признават глупоста която прават като не използват презервативи

sladkish_14
08-06-2011, 21:18
Охх, не знам вече. :-s ](*,)

krokkrok
08-07-2011, 12:25
Не си бременна.
Вземи се образовай малко, после прави секс :x

Всъщност има шанс,защото има 2 яйчника,което позволява да го има редкия случай,в който си в цикъл и въпреки това в теб има зряла яйцеклетка...от 2рия яйчник."Вземи се образовай малко"?Look who's talkin'...

Само дето 2рия е доста недоразвит още и е доооста далеч от периода на овулация. Ай стига глупости. Нищо ти няма. И се научите със или без ПРЕЗЕРВАТИВ никога не тряя се свършва в момичето. Освен , ако искаш да прайш деца.
Глупаво поколение :@.

:(

За MojoJojo88 не съм ти разбрала коментара явно,и да,най-вероятно не е бременна,ама кога ще се научат да се пазят ако не искат деца?! :-x

MojoJojo88
08-07-2011, 12:39
Еми явно се пазят, след като са ползвали презерватив. Но явно не са се научили да го слагат правилно, след като се е скъсал.

Me4encety
08-07-2011, 12:42
Еми явно се пазят, след като са ползвали презерватив. Но явно не са се научили да го слагат правилно, след като се е скъсал.
Може и да се е оказал дефектен.Може и ваобще да не са използвали,а само да казва,че са и ако има нещо оправданието "скъса се кондома".Варианти сякакви. :?

MojoJojo88
08-07-2011, 12:51
Еми явно се пазят, след като са ползвали презерватив. Но явно не са се научили да го слагат правилно, след като се е скъсал.
Може и да се е оказал дефектен.Може и ваобще да не са използвали,а само да казва,че са и ако има нещо оправданието "скъса се кондома".Варианти сякакви. :?
Да, и ние няма как да знаем кое, че да заявим с категоричност "Да се научат да се пазят"....

Zaharinka
08-07-2011, 12:55
Мн шум за нищо...Няма бебе,calm down.. :)

bubblef93
08-07-2011, 12:58
ами ако течението ти е нормално,а не бледо и оскъдно не си

FleurDeLys
08-07-2011, 17:45
Презервативът се скъса , а се притеснявам ,защото каазват,че винаги има възможност и сега не знам какво да правя.


Когато си имала цикъл (Имало е мензис да се изразя по-разбираемо) => със сигурност ти е минала овулацията...Не се притеснявай и не лапай хапчета, а си направи тест...Въпреки всичко съм 100% убеден,че не си бременна ок ? :-x :-x