PDA

View Full Version : Ревнува или ?!



tit
08-05-2011, 22:25
Здравейте.... ^^
Абе искам да ви питам какво мислите вие, по скоро момчетата - дали се дразни защото ме харесва или просто го дразня?!
Едно момче, колкото мене за жалост от моя клас. В края на годината много се сближихме. Някой си мислеха,че се харесваме но нямаше нищо такова поне от моя страна. Много си помагахме, както той на мене така и аз на него. Сега ваканцията се скарахме, не си писахме 1 месец и се оправихме( малко си пада фурнаджийска лопата) . Така де запозна ме с 3-ма негови приятели, от който единия почна да ме зарибява. И от нищото те се скараха. Той почна да го нарежда пред мене а когато му казах да спре той ми каза " знам, че си на негова страна" Скарахме се отново почна да ме обижда,и ми каза " на 15 не искам да те виждам" а аз нищо не му бях направила. Не съм го обиждала, не мисля че сам казала нещо което да го засегне. Сега ми званят през 2 3 дена вечерта да се закачат. И ето сега приятеля му ми каза,че мисли,че ме харесва и ме ревнува от него. Обиждаше ме затова че не съм била "българка" което много ме обиди и този път няма да оправи нещата с едно "извинявай". Извинявам се,че е толкова дълго... просто как да постъпя ... определено не се чувствам виновна, нищо не съм му направила но как да го погледна в очите,как да се държа с него, вобще нямам и напредстава какво да правя. Извинявам се, че стана толкова дълго, просто не искам след 15 да почне да ме обижда, или да се държи грубо. Да не му обръщам внимание или отново да се опитам да поговорим ?! Макар,че и да се опитам няма да се получи нормален разговор. Мерси на всеки който си е направил труда да го прочете, и чакам вашите отговори.

scandalousLady
08-05-2011, 23:01
Ревнува.Ако искаш поговорете ако държиш пак да сте приятели дано не е мислил,когато те е обиждал

elysunny
08-05-2011, 23:14
мда

vankovvv
08-06-2011, 01:01
харесва те

Joniwut
08-06-2011, 01:11
Това, което е станало е защитен механизъм.
Той очевидно има нещо повече към теб от приятелство и това, че те вижда да се държиш с някое друго момче по-близко го изнервя.
Не съм сигурен дали той самия е наясно с чувствата си към теб.

Не трябва да приемаш нищо от това, което ти е казал насериозно, защото не го е мислил. Просто се е "защитавал".

Ако ти нямаш нищо друго към него освен приятелство едвали нещата ще потръгнат постаро му. Ще има стена между вас, дори да се сдобрите.

Но, ако ти също имаш някакви симпатии нещата биха потръгнали по съвсем различен начин...смятам, че и двамата трябва да си изясните сами за себе си какво е настроението ви към другия, което означава да си дадете време. А до 15-ти имате доста време.


Успех!

tit
08-06-2011, 03:03
Мерси за отговорите, но днеска говорих с приятеля му и ми каза че те са се оправили. Държал се е добре с него, но пак ме е обиждал. Не знам, какво толкова съм му направила, започвам да си мисля че никога няма да ни се оправят отношенията, а аз толкова държах на него и не го мислих за такъв. Май след 15-ти ще стават големи проблеми. Дано да си мълчи,защото ако ми каже нещо определено ще си отворя устата и ще стане по-зле, а не искам. Мерси за отговорите които получих. : )) :-)

mrfrzne
08-06-2011, 07:12
Това, което е станало е защитен механизъм.
Той очевидно има нещо повече към теб от приятелство и това, че те вижда да се държиш с някое друго момче по-близко го изнервя.
Не съм сигурен дали той самия е наясно с чувствата си към теб.

Не трябва да приемаш нищо от това, което ти е казал насериозно, защото не го е мислил. Просто се е "защитавал".

Ако ти нямаш нищо друго към него освен приятелство едвали нещата ще потръгнат постаро му. Ще има стена между вас, дори да се сдобрите.

Но, ако ти също имаш някакви симпатии нещата биха потръгнали по съвсем различен начин...смятам, че и двамата трябва да си изясните сами за себе си какво е настроението ви към другия, което означава да си дадете време. А до 15-ти имате доста време.


Успех!

Verminaard
08-06-2011, 07:15
Не си българка?Не ни трябваш.

TVDQueen
08-06-2011, 07:53
Това, което е станало е защитен механизъм.
Той очевидно има нещо повече към теб от приятелство и това, че те вижда да се държиш с някое друго момче по-близко го изнервя.
Не съм сигурен дали той самия е наясно с чувствата си към теб.

Не трябва да приемаш нищо от това, което ти е казал насериозно, защото не го е мислил. Просто се е "защитавал".

Ако ти нямаш нищо друго към него освен приятелство едвали нещата ще потръгнат постаро му. Ще има стена между вас, дори да се сдобрите.

Но, ако ти също имаш някакви симпатии нещата биха потръгнали по съвсем различен начин...смятам, че и двамата трябва да си изясните сами за себе си какво е настроението ви към другия, което означава да си дадете време. А до 15-ти имате доста време.


Успех!

+1

NarutoShippuuden
08-06-2011, 08:00
Не си българка?Не ни трябваш.

xD

xBadxApple
08-06-2011, 11:21
Джонката е прав.

Осезаемо е, че има нещо повече, че даже е разпрострял и остро собственическо чувство над теб. Поговорете си, щот' иначе кофти работа. :>

BumpyRide
08-06-2011, 13:12
Мдаа ..определено не гледа на теб само като на приятелка.. аз на твое място, след като те е обидил, нямаше да си правя труда да опитам да приказваме или да го търся (дори и да държа на него), а ще чакам да видя дали той ще ме потърси и дали има намерение да се извини..според мен той е този, който трябва да те потърси.По думите ти разбирам, че се е държал много лошо. Харесва те и е изревнувал... но не мисля, че си заслужила такова държание. :)

tit
08-06-2011, 15:13
Не си българка?Не ни трябваш.

хаха .. забавен си : )
Благодаря на всички които го прочетоха и за отгворите. :-)

Verminaard
08-06-2011, 15:14
Не си българка?Не ни трябваш.

хаха .. забавен си : )
Благодаря на всички които го прочетоха и за отгворите. :-)

Meрси,колежке,мерси,това е само началото.

LambOfGod
08-06-2011, 15:18
Авторке, българка ли си? От къв произход си?

tit
08-06-2011, 16:20
Не си българка?Не ни трябваш.

хаха .. забавен си : )
Благодаря на всички които го прочетоха и за отгворите. :-)

Meрси,колежке,мерси,това е само началото.

хаха ... така ли бе колега, добре започваш .. интересно обаче дали така ще приключиш : ))


LambOfGod: Да, не съм българка и нямам намерение да давам обесниние на когото и да било от какъв произход съм, не за това пуснах тази тема : ))

Verminaard
08-06-2011, 16:22
Ще приключа както винаги,с бляскав завършек под облак от аплодисменти и смъртни заплахи към моя милост.
Е,поне си призна че не си от избраните хора.Покажи че се срамуваш от това,оближи ми кубинкити и може и да ти бъде позволено да ползваш български форум.

tit
08-06-2011, 16:29
Ще приключа както винаги,с бляскав завършек под облак от аплодисменти и смъртни заплахи към моя милост.
Е,поне си призна че не си от избраните хора.Покажи че се срамуваш от това,оближи ми кубинкити и може и да ти бъде позволено да ползваш български форум.

Ау, че си самоуверен. Повярвай искрено се надявам да завършиш така, със сигyрност ще ти бъде доста трудно. : )) Определено не се срамувам от това,че не съм българка, а точно обратното и не ти си този който ще ми дава позволение за каквото и да било. :***
хаха, спри да пишеш и спри да показваш простащината си,колко ниско са можели да падат някои хора,нали така ?! : ))
п.п ... Впрочем дано се намери някой за "кубинките" ти : ))

Verminaard
08-06-2011, 16:34
Лошо завоалираното ти извинение,че не си част от бласкавата ни нация а купчина чуждестранна смет,се приема.И като настояваш да пишеш тук,поне си направи труда да научиш правилно езика ни.
- сигУрност,не сигорност
;)

п.п.

Ето ти 'кубинките' ми.

http://prikachi.com/images/742/3656742D.jpg

tit
08-06-2011, 16:40
Лошо завоалираното ти извинение,че не си част от бласкавата ни нация а купчина чуждестранна смет,се приема.И като настояваш да пишеш тук,поне си направи труда да научиш правилно езика ни.
- сигУрност,не сигорност
;)

п.п.

Ето ти 'кубинките' ми.

http://prikachi.com/images/742/3656742D.jpg

Извинявам се за грешката, колега "бласкава нация" хах : ))

Verminaard
08-06-2011, 16:42
Хм,владението на езика ти е по-добро от очакваното.Давам ти половин точка за кибер-шериф.Но това не променя останалите факти,скъпа моя.
Та,казваше нещо за 'кубинките' ми?Моля те,чувствай се поканена да се доизкажеш.

LambOfGod
08-06-2011, 16:45
Авторке, случайно да се казваш Айше и да си от Филиповци? :-o

tit
08-06-2011, 16:53
Хм,владението на езика ти е по-добро от очакваното.Давам ти половин точка за кибер-шериф.Но това не променя останалите факти,скъпа моя.
Та,казваше нещо за 'кубинките' ми?Моля те,чувствай се поканена да се доизкажеш.

Да продължа?! Ммм... да продължа кое?! Това да падам на твоето "ниско" ниво?! Хах, мерси, но бих пропуснала.
По умния винаги отстъпва и приеми, че аз го правя.
Нямам намерение да 'променям' каквито и да било "факти" скъпи,мой : ))
Та, за 'кубинките' ти ... хах айде намири си "някой" друг който да ти ги "оближе" че да се чувстваш доволен? Съжалявам, но това няма да съм АЗ : ))
Поздрави : ))

Verminaard
08-06-2011, 16:57
Не,не,не,колежке.Пак не си разбрала.Не знам по света как е,но у нас по-умният продължава разговора с нови аргументи,докъто по-глупавият ръси заучени лафове как по-умният отстъпва и гледа да изчезне някъде.
И до какво ниво падаш бре?Ние обсъждаме обувки!Или алахът ти е забранил да говорите за дрехи...аааа,ясно защо те е срам да кажеш откъде си.Ти постла ли си килимчето за молитвата в 5 часа,а?Или не мота тука и си губи времето?!Мухамед щ'а накаже!

LambOfGod
08-06-2011, 16:58
Хм,владението на езика ти е по-добро от очакваното.Давам ти половин точка за кибер-шериф.Но това не променя останалите факти,скъпа моя.
Та,казваше нещо за 'кубинките' ми?Моля те,чувствай се поканена да се доизкажеш.

Да продължа?! Ммм... да продължа кое?! Това да падам на твоето "ниско" ниво?! Хах, мерси, но бих пропуснала.
По умния винаги отстъпва и приеми, че аз го правя.
Нямам намерение да 'променям' каквито и да било "факти" скъпи,мой : ))
Та, за 'кубинките' ти ... хах айде намири си "някой" друг който да ти ги "оближе" че да се чувстваш доволен? Съжалявам, но това няма да съм АЗ : ))
Поздрави : ))

Бате, момчето от темата ти те е правило на гъз толкова време и си останала явно без самоуважение, че да се филмираш толкова по форумите. Дели Айше, дели. Чок гюзел дели.

Verminaard
08-06-2011, 17:02
Хм,владението на езика ти е по-добро от очакваното.Давам ти половин точка за кибер-шериф.Но това не променя останалите факти,скъпа моя.
Та,казваше нещо за 'кубинките' ми?Моля те,чувствай се поканена да се доизкажеш.

Да продължа?! Ммм... да продължа кое?! Това да падам на твоето "ниско" ниво?! Хах, мерси, но бих пропуснала.
По умния винаги отстъпва и приеми, че аз го правя.
Нямам намерение да 'променям' каквито и да било "факти" скъпи,мой : ))
Та, за 'кубинките' ти ... хах айде намири си "някой" друг който да ти ги "оближе" че да се чувстваш доволен? Съжалявам, но това няма да съм АЗ : ))
Поздрави : ))

Добре де,разбрахме че не си Айше.Айде,Гюлгюл,радвай се там.

nepowtorima
08-06-2011, 17:48
Щом не те е срам от какъв произход си защо не го кажеш?
Все тая. Айде нека аз да не се намесвам сега.. 8-)

Joniwut
08-07-2011, 02:34
Защо нападате така момичето!?

Нека не забравяме един факт - Всички сме ХОРА !

darinnkaa
08-08-2011, 11:23
Како значение има произходът и ? Съсредоточете се в темата,а не дали е българка, циганка,еврейка , виетнамка , туркиня и т.н.