PDA

View Full Version : От къде мога да си купя по-голям размер презервативи



petio
08-05-2011, 22:21
Някой знае ли от къде могат да се намерят по - голям размер презервативи от тези, които се продават навсякъде. Постоянно ми се късат независимо от това че съм опитвал и с лубрикант. Става въпрос за дебелина основно. Не искам да се изфукам!!! Искам някой да ми каже ако знае нещо по въпроса ! :)

Vanity89
08-06-2011, 00:33
На кутийките на Спортекс има размери отстрани , щом пишат L , предполагам, че имат и други размери , завърти се из сексшоповете , ако нямаш години - мисля че в по-големите супер- или хипер маркети ще има.
А късанео може да се дължи не само на размера , а на поставянето му , триенето , по-грубите ласки и прочие.
Успех :)

LambOfGod
08-06-2011, 01:03
Петьо, курвар такъв..

petio
08-06-2011, 01:14
Повярвайте ми опитвам се да бъда максимално нежен с приятелката ми, понеже и бях първия и гледам да си я пазя и да не бъда груб, но физиката ми противоречи на това. и много кофти ситуация се получава когато и двамата се раздаваме максимално и в един момент усетя че спукам гума :( Поне не съм правил белята да се изпусна досега. Имам годините, навърших ги преди 3 години :D . Марката спортекс в компанията приятелите я оплюваха и не съм ги опитвал. След като скъсах 3 мисля сериозно да потърся и да опитам с малко по голям размер да видя как ще бъде. Много тъпо се чувствам когато го скъсам... :oops:

ubuntureload
08-06-2011, 01:36
От баничарницата на ъгъла!

LightningMcQueen
08-06-2011, 03:46
Трябва ти "мъзга", за да не се късат.

Ако няма откъде да намериш, опитай със киргизка смазка:
http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0/Number/472244/page//vc/1

mrfrzne
08-06-2011, 06:29
Петьо, курвар такъв..

хахахаха момчето се засегна бе :razz: :razz: :razz:

Verminaard
08-06-2011, 06:49
Пробвай с пликче от Фантастико,болдива тел и кутийка грес.

MaLkaTa_LaDy
08-06-2011, 07:07
Пробвай да го сложиш правилно...

Me4encety
08-06-2011, 08:30
Пробвай да го сложиш правилно...
+1 Може да стане чудо. :lol:

fenkaaa
08-06-2011, 09:05
Рамбоооо :shock:

Vanity89
08-06-2011, 09:29
Бе пиша за годините , щото тука малко 21-22 годишмите вече сме въз стари :) А иначе за спортекс - от 3 години съм с приятеля ми от които 2 години ползвахме какви ли не Дюрекси , кажи речи на всеки 5 имаше по някой дефектен , на всеки 10 по-един скъсан , благодарение на тях съм пила Ескапеле 2 пъти за 4-5 месеца ... кофти работа . Пробвахме със спортекс и може би от тогава сме нямали проблеми, да не говорим че и лубрикантчето подарък в кутийките е доста полезно, а и като се има в предвид че ние си падаме по грубите ласки и засега май само Спортекс са се оказали най- изгодни и удобни. :)

MojoJojo88
08-06-2011, 10:25
Пробвай да го сложиш правилно...
+1 Може да стане чудо. :lol:
+1
иначе голям размер можеш да намериш в железарията :o

xBadxApple
08-06-2011, 10:35
к'во те ебават всички...

спортекса са яки, човече, не ги слушай тея от компанията или к'вото беше там. май наистина имаха различни размери и съм засичал, давай със стандартни, а не лайт тогава, ако имаш проблеми.

petio
08-06-2011, 13:28
Благодаря ви за съветите. Ще се помъча да го сложа по правилно че досега събувах гащите и директно ръчках все едно бъркам лютеница. :grin: ....бъзикам се....след първия ми случай на скъсване се съсредоточих даже прекалено върху `слагането`, защото се сетих че ако това е проблема значи се излагам аз...Приятелката ми се овлажнява достатъчно, и въпреки това последният път използвах и лубрикант...но пак скъсах :oops: Това с бодливата тел и греста прозвуча много нехуманно :D Греста я ползвах вчера като сменях каретата на аудито :D ...
Ще опитаме със спортекс този по - големия размер, дано не е като другите при третото вкарване да цъфне...
Благодаря за съветите!

TheJack
08-06-2011, 14:19
Да ти дам номера durex...предполагам ще те разберат...ще ти направят по поръчка размер всичко 6+ ..даже на него ще има голям надпис... petioSEXA да се знае кой е мастора...! 8) 8)

Dyany10000
08-06-2011, 14:39
пробвай у секс-шоповете, ако имаш "възразтовата-квалификация" :D не сериозно, там тряа има XL XXL размери

belphegor
08-07-2011, 11:25
:-o Братле не знам... Аз смятам, че имам бая дебел пищов (на обиколка е почти 18 см в най-дебелата част, точно под главичката) и си използвам Durex love ii dure ultra thin без проблеми. Само веднъж ми се е късал преди 2 години и мисля, че беше защото влезе много въздух в резервоарчето. Та моят съвет е внимавай да не остава въздух там и ако правиш по-дълго време време сменяй гумата, че изсъхва.

petio
08-07-2011, 12:13
:-o Братле не знам... Аз смятам, че имам бая дебел пищов (на обиколка е почти 18 см в най-дебелата част, точно под главичката) и си използвам Durex love ii dure ultra thin без проблеми. Само веднъж ми се е късал преди 2 години и мисля, че беше защото влезе много въздух в резервоарчето. Та моят съвет е внимавай да не остава въздух там и ако правиш по-дълго време време сменяй гумата, че изсъхва.
Не исках да говорим за размери но аз съм с ф19-19.5 съм го мерил, без да се фукам!!! Прав си, трябва да го сменям когато акта трае по - дълго, изсъхва верно!!! Благодаря, най - накрая едно солидарно мнение към проблема ми :-o

belphegor
08-08-2011, 09:56
:) Ф-то е диаметър принципно, ама схванах за какво говориш.
Не знам, аз плаша някои момичета, пък кво остава за теб....
Потърсих из интернет и видях, че в щатите примерно се продават някакви по-големи презервативи, ама в Бг май няма.

dimitar_ak
08-08-2011, 10:29
Като се почнат тези глупости с размери и колко некачествени и едва ли не хартиени са презервативите. Поставяйте ги правилно и няма да се късат.

petio
08-08-2011, 10:43
Имах 2 случая в които се обуха и не пожелаха да продължат :( нито заради отношение нито заради хигиена или така нататък, но сегашната ми приятелка даже се радва :-D Снощи тя докара някакви които не се скъсаха и съм доволен вече 8)