PDA

View Full Version : Подаръци?!



DontSpeak
08-06-2011, 00:18
По принцип знам, че всеки очаква подарък от някой БЛИЗЪК, който се връща от чужбина...
Сега съм на бригада и ест искам да взема по нещо за най-добрите ми приятелки и приятеля ми...приятелките са по-лесни, но приятеля ми....просто от седмици си блъскам главата и обикалям чудейки се какво?! По принцип знам какво всеки очаква, даже и аз самата от наще- нещо марково, нещо интересно, което в БГ го няма и тнт...знам, че той би се зарадвал на нещо на адидас, пума, найки, лакост или някой парфюм, но просто цените ми се струват доста солени за подаръци....не ме разбирайте погрешно не съм някоя скръндза обаче съм дошла тук да работя и да събирам и просто да дам 100 долара за маратонки или парфюм за подарък ми се струва прекалено при положение че в БГ с тея пари мога да живея буквално седмици....
За това много се чудя....не сме заедно от дълго време с него, но пък и не искам да се получи ситуацията : "Тая пък какъв боклул ми е донесла"...
Не знам ...вие как постъпвате в такива моменти, какво взимате на най-близките? Какво мога да му взема аз на него? Давайте идеи...

windowlicker
08-06-2011, 02:54
В коя държава си? Ако си в САЩ има едни много хуваби магазини за обувки включително nike, казват се DSW и продават маркови обувки и маратонки обикновено с намаление. Иди им на сайта и виж къде е най-близкия магазин до теб :)

www.dsw.com

DontSpeak
08-06-2011, 03:39
Отгоре, над САЩ съм :Р
Ама брат кви са тея скъпотии, такива обувки бих си взела за мене, не за подарък... 8-) Аз знам кое е хубавото ама въпроса е в лева...искам нещо хем хубаво, хем оригинално, хем да е на поносима цена :)

3oPuTy
08-06-2011, 10:46
Той за к'во ходи с теб?!Заради парите и скъпите подаръци или заради теб самата?!
Кой нормален човек ще каже "Тая пък какъв боклук ми е донесла"?! :-o
А иначе аз лично не бих се зарадвала на дреха или обувки,които мога да си купя и от България :? К'во като имат етикет "Адидас" и са скъпи нали и тук ги има :?
По-скоро бих се зарадвала на нещо свързано с мястото,където си.Нещо,което може да се намери само там :)

buXti4Ka
08-06-2011, 15:52
Зависи къде си,но по принцип където и да си не е нужно да даваш сума пари за падаръци.
Аз на пример преди време бях във Франция и докато бях там много се чудех какви подаръци да купувам.Мислех си за всеки по отделно...кой какво харесва,но се оказа че трябва да обикалям часове за да намеря за всеки по нещо.Най-накрая купих около 20-30 ключодържателя във формата на Айфеловата кула за по 20 цента(там такива се намират на всякъде).И като се върнах ги раздадох като топъл хляб,всички много им се кефеха.
Не че и аз съм скръндза,но нямах време да обикалям и да търся специално подарък за всеки.

windowlicker
08-06-2011, 18:35
Отгоре, над САЩ съм :Р
Ама брат кви са тея скъпотии, такива обувки бих си взела за мене, не за подарък... 8-) Аз знам кое е хубавото ама въпроса е в лева...искам нещо хем хубаво, хем оригинално, хем да е на поносима цена :)

:D Аааа ти спомена, че той би се зарадвал на маркови маратонки, но не ти се дават $100 и аз ти казвам откъде да си вземеш под тази цена. Останалото зависи от теб.

malkasladka
09-06-2011, 12:54
Всеки би се зарадвал на нещо марково, но не е нужно да си изхарчиш спечелените пари за подаръци...замисли се, той би ли ти взел на теб нещо скъпо и марково??! Измисли там някакъв сувенир или ддз, поне ще е нещо, което ще им напомня на мястото, което приятелката им е посетила, а не някоя дреха, която след време или няма да им става, или няма да им харесва вече...но ти си решаваш