PDA

View Full Version : Кажете ми мнението си



talche
08-06-2011, 02:17
Здравейте :) Имам въпрос към вас. Притеснено ми е... Проблема е следния, нямам гадже, но когато изляза с момче, което ми харесва като човек, като компания и в същото време почва да ме приелича и сексуално. Аз обаче не искам да имам гадже, един вид си изградих стена, която не позволява да имам чувства, защото от връзки много страдах, имаше 2 момчета, с които съм била и мнного страдах по тях и вече не искам да страдам, някак си станах безчувствена. Момчетата са ми приятни като компания и естествено ме привличат сексуално. Но тук идва следното нещо, аз не искам да правя секс с тях, може да имам такива мисли признавам, но не искам да стигам чак до това. До едно готино момче усещам някаква сигурност, действа ми мн добре. Много обичам да се гуша и да ме гушат и чессто се случва да се гушвам в момче. Обаче то това си е че му се натискам и той почва да мисли, че искам да спя с него, че му се натискам и съм леко момиче. Аз даже не го крия като гушна момче и вървиме примерно , а да кажа аз живея в малък град демек с малко хора и всички се знаят един вид, та минаваме той ме изпраща примерно вечер, или в центъра и ме виждат познати, комшии и почна така да се говори че съм леко момиче и то от страни така изглежда а хората не знаят че аз не спя с тях. Дано да ме разбрахте. Въпроса ми е как изглежда всичко това от страни според вас? :-k :-k :-k

SisiStrange
08-06-2011, 06:16
Никак. :-o Според мен си внушаваш, че си чаак толкова безчувствена и само си пречиш сама на себе си да си намериш сериозна връзка.

mrfrzne
08-06-2011, 06:26
Никак. :-o Според мен си внушаваш, че си чаак толкова безчувствена и само си пречиш сама на себе си да си намериш сериозна връзка.
++1

Me4encety
08-06-2011, 08:37
Е какво,като прегръщаш момчета?Не е като всеки ден да те виждат да се натискаш с различни,нали?Ваобще да не ти пука за чуждото мнение.Разруши "стената" и си намери сериозна връзка.Така ти се решава и първия проблем т.е.всеки ден ще те виждат с един.

fenkaaa
08-06-2011, 09:03
Просто си извратена :D Хаха, бъзикам се :)

Ами незнам,спри да правиш нещата,заради които се оплакваш,че хората си мислят глупости.. бъди малко по дистанцирана и така :)

Bella5
08-06-2011, 09:51
Оо, ама хич да не ти пука какво говорят другите, прави това, което ти харесва, а пък ще дойде мочмето, което ще поискаш за дълго, недей да бързаш да бягаш от една връзка.

magita
08-06-2011, 09:52
Просто си извратена :D Хаха, бъзикам се :)

Ами незнам,спри да правиш нещата,заради които се оплакваш,че хората си мислят глупости.. бъди малко по дистанцирана и така :)

а защо си трябва да си търсиш сериозна връзка, позабавлявай се с няколко и после реши какво ще правиш, след като знаеш какви са ти възможностите :)

ubuntureload
08-06-2011, 09:58
Да да да и един шоколад завива станиола във мармот! Поне хвани се нае6и да не те е яд за приказките на хората!

Me4encety
08-06-2011, 10:57
Да да да и един шоколад завива станиола във мармот! Поне хвани се нае6и да не те е яд за приказките на хората!
Вече,като видя,че си коментирал нещо и преди да съм го прочела почвам да се смея.ВИнаги ръсиш простоий бе. :-) :razz:

Evterpa
08-06-2011, 11:06
Много се влияеш от чуждото мнение, а не е здравословно.

talche
08-06-2011, 11:14
Никак. :-o Според мен си внушаваш, че си чаак толкова безчувствена и само си пречиш сама на себе си да си намериш сериозна връзка.

Не знам какво да ти кажа :neutral: Аз по принцип не съм безчувстен човек, даже мн се привързвам и направо се лепвам за хората и точно за това така се получава да не искам връзка . Може и да си внушавам ама нали ти казвам не искам връзка щото не искам после да ми е гадно и да страдам, прекалено мн страдах и не искам да го прежиявам пак това :shock: :? :?

talche
08-06-2011, 11:19
Е какво,като прегръщаш момчета?Не е като всеки ден да те виждат да се натискаш с различни,нали?Ваобще да не ти пука за чуждото мнение.Разруши "стената" и си намери сериозна връзка.Така ти се решава и първия проблем т.е.всеки ден ще те виждат с един.

Е лошото е че така малко се полуава.... :D :D Някой път едната вечер се прибирам с едни , на другата вечер с друг :D И аз така си викам да не ми пука ама все пак.. Е тая "стена" знаеш ли колко време я градих, няма да я разрушавам !!!! :D Точно, аз не искам сериозна връзка :?

talche
08-06-2011, 11:23
Просто си извратена :D Хаха, бъзикам се :)

Ами незнам,спри да правиш нещата,заради които се оплакваш,че хората си мислят глупости.. бъди малко по дистанцирана и така :)

Епа извратена съм си не го отричам :D :D :D :D

Е не мога да спра. Не знам как да ти го обясня... Не го правя само заради физическото усещане ами някак си ме успокоява и ми е мн хубаво, не мога да го обясня с думи точно :neutral: Не мога да бъда дистанцирана, опитвала съм ама не се сдържам :neutral: :-D

talche
08-06-2011, 11:27
Оо, ама хич да не ти пука какво говорят другите, прави това, което ти харесва, а пък ще дойде мочмето, което ще поискаш за дълго, недей да бързаш да бягаш от една връзка.

Ами вече не ми пука толкова ама реших тук да ви питам вие какво мислите по въпроса :) Ами дано да дойде и това момче дето ще ме накара да искам връзка :) :)

MilanowPz
08-06-2011, 11:27
Много се влияеш от чуждото мнение, а не е здравословно.

+1 :x

talche
08-06-2011, 11:28
Просто си извратена :D Хаха, бъзикам се :)

Ами незнам,спри да правиш нещата,заради които се оплакваш,че хората си мислят глупости.. бъди малко по дистанцирана и така :)

а защо си трябва да си търсиш сериозна връзка, позабавлявай се с няколко и после реши какво ще правиш, след като знаеш какви са ти възможностите :)

Е забавлявам се :-D :P

talche
08-06-2011, 11:31
Да да да и един шоколад завива станиола във мармот! Поне хвани се нае6и да не те е яд за приказките на хората!

:lol: :lol: Викаш поне да е истина. Е не стигам чак до там....... за сега :lol: Ще ви кажа ако се изцепа :lol: :lol:

talche
08-06-2011, 11:34
Много се влияеш от чуждото мнение, а не е здравословно.

Е да. Знам че не е здравословно ама :neutral: Ще си карам така пък ще видиме какво ще стане :neutral:

Zarity
08-06-2011, 12:08
Много си тъпа.

talche
08-06-2011, 12:16
Много си тъпа.

Мерси :lol: Мн си мила :lol:

liliii
08-06-2011, 12:40
Така е в малките градове.. преди и аз имах такъв проблем, ама какво те интересуват другите... да мислят каквото си искат. Тези, които те познават знаят истината, за останалите не трябва да ти пука :wink:

talche
08-06-2011, 12:49
Така е в малките градове.. преди и аз имах такъв проблем, ама какво те интересуват другите... да мислят каквото си искат. Тези, които те познават знаят истината, за останалите не трябва да ти пука :wink:

Така е, мерси за подкрепата :) Казваш, че си имала същия проблем, и какво стана?

HapkoMaH
08-06-2011, 12:50
Просто си извратена :D Хаха, бъзикам се :)

Ами незнам,спри да правиш нещата,заради които се оплакваш,че хората си мислят глупости.. бъди малко по дистанцирана и така :) +1

liliii
08-06-2011, 15:14
Така е в малките градове.. преди и аз имах такъв проблем, ама какво те интересуват другите... да мислят каквото си искат. Тези, които те познават знаят истината, за останалите не трябва да ти пука :wink:

Така е, мерси за подкрепата :) Казваш, че си имала същия проблем, и какво стана?Свикнах да не обръщам внимание на слуховете и клюкарите, които цял ден се чудят какви интриги да направят.. като видяха, че не са интересни спряха да говорят..просто изчакай малко и сами ще спрат :)

therichbitch
08-06-2011, 17:29
Подвеждаш ги само с такива лигни. Помисли малко и за тях. (момчетата, дето те "гушат") :?

anonymous708973
08-06-2011, 17:54
Два въпроса. На колко си? Правила ли си го?

Личното ми мнение е, че се филмираш яко. Честно, звучи ми като извадено от латиноамерикански сериал - "Много страдах, не изпитвам чувства, изградих стена между себе си и околните".

talche
08-06-2011, 21:55
Така е в малките градове.. преди и аз имах такъв проблем, ама какво те интересуват другите... да мислят каквото си искат. Тези, които те познават знаят истината, за останалите не трябва да ти пука :wink:

Така е, мерси за подкрепата :) Казваш, че си имала същия проблем, и какво стана?Свикнах да не обръщам внимание на слуховете и клюкарите, които цял ден се чудят какви интриги да направят.. като видяха, че не са интересни спряха да говорят..просто изчакай малко и сами ще спрат :)

Дано да си права :) :)

talche
08-06-2011, 21:57
Подвеждаш ги само с такива лигни. Помисли малко и за тях. (момчетата, дето те "гушат") :?

Не ги подвеждам, казвам им, че това дето правя не значи че искам да сме гаджета и такива неща...

Eclipsercho
08-06-2011, 21:58
Хем не искаш да се е*еш, хем не искаш приятел, пък около момче ти било сигурно и нз кво.. хем различни момчета те изпращат вечер, та комшиите ти пляпат зад гърба ти..

Аре първо реши си какво искаш, после задавай глупави въпроси.

Zarity
08-06-2011, 21:58
Два въпроса. На колко си? Правила ли си го?

Личното ми мнение е, че се филмираш яко. Честно, звучи ми като извадено от латиноамерикански сериал - "Много страдах, не изпитвам чувства, изградих стена между себе си и околните".

+++ ...

talche
08-06-2011, 22:02
Два въпроса. На колко си? Правила ли си го?

Личното ми мнение е, че се филмираш яко. Честно, звучи ми като извадено от латиноамерикански сериал - "Много страдах, не изпитвам чувства, изградих стена между себе си и околните".


Какво значение има на колко съм и дали съм го правила :lol: :lol:
Ами знам ли дали се филмирам :lol: :lol: Казвам си просто проблема

Eclipsercho
08-06-2011, 22:09
Два въпроса. На колко си?


Виж подписа й, ш'съ сетиш.. :razz:

talche
08-06-2011, 23:07
Хем не искаш да се е*еш, хем не искаш приятел, пък около момче ти било сигурно и нз кво.. хем различни момчета те изпращат вечер, та комшиите ти пляпат зад гърба ти..

Аре първо реши си какво искаш, после задавай глупави въпроси.

Хммм както и да е , не ме разбираш. Ами това е форум, защо да не задавам въпроси...

neiizwesstna
08-07-2011, 03:48
Хората обичат да говорят разни неща, ама спокойно да не ти пука поживей си и не отразявай толкова хорското мнение. Късмет :P :smt024

talche
08-07-2011, 09:07
Хората обичат да говорят разни неща, ама спокойно да не ти пука поживей си и не отразявай толкова хорското мнение. Късмет :P :smt024

Хихи , мерси мила :) :) :P

Alex3nd
08-07-2011, 10:49
Ако те еба във гъза, седи грей се.
Ако ти пратим sms, смей се.
Три пъти "Ура!"
Ша ти давам турбо, курво.

the_man
08-07-2011, 11:37
Ако те е** във гъза, седи грей се.
Ако ти пратим sms, смей се.
Три пъти "Ура!" За три синджира Боби..
Ша ти давам турбо, к***во.

Прочетох ти поста до към средата и ето мнението ми: Порасни малко и пак помисли по въпроса... няма вариант да не страдаш.. тва е и мен яко са ме цакали ама ако ше си вкарваш главата в торбата с любови и други такива просто най-доброто, което можеш да направиш е поне да си подготвена за "неприятности".. тва е няма как

ПП: нищо не ти пречи да правиш секс без да се погубваш от любов... просто не сменяй много често партньорите, щото ставаш като тая къде се пее за нея по-горе ;)

anonymous708973
08-07-2011, 11:42
Два въпроса. На колко си? Правила ли си го?

Личното ми мнение е, че се филмираш яко. Честно, звучи ми като извадено от латиноамерикански сериал - "Много страдах, не изпитвам чувства, изградих стена между себе си и околните".


Какво значение има на колко съм и дали съм го правила :lol: :lol:
Ами знам ли дали се филмирам :lol: :lol: Казвам си просто проблема

Повярвай ми, има. Защото за мен (а и за повечето, които четат темата) има 2 варианта.
Или си някоя малка пикла, която "много е страдала" и си мисли, че е видяла всичко, или - по-лошият вариант - си на години, обаче с детски акъл. Ама като ти гледам подписа, май си в първата графа. И сама го потвърди, премълчавайки възрастта си.

Eclipsercho
08-07-2011, 11:56
Не мина ли модата да се правиш на ледена кралица?
Наранили са те, голяма работа, всеки са го наранявали, животът не свършва с това.

Мне, чалгата все още ги учи на това 8)

MojoJojo88
08-07-2011, 14:08
Не мина ли модата да се правиш на ледена кралица?
Наранили са те, голяма работа, всеки са го наранявали, животът не свършва с това.

Мне, чалгата все още ги учи на това 8)
Жалка история, мани... :?

talche
08-08-2011, 00:25
Почнахте да се заяждате малко :-D не ми се разправя с такива неща 8)

talche
08-08-2011, 00:27
Не мина ли модата да се правиш на ледена кралица?
Наранили са те, голяма работа, всеки са го наранявали, животът не свършва с това.

Мне, чалгата все още ги учи на това 8)
Жалка история, мани... :?

Какво общо има чалгата :shock: :neutral:

krokkrok
08-08-2011, 00:35
Няkoй koйтo нe тe пoзнaвa гoвoри,чe си лeka.Нe си струвa дa мислиш изoбщo зa тoзи чoвek,a зa няkoй koйтo си e нaпрaвил трудa дa тe oпoзнae.И знaeш kakвo kaзвaт ''Пo-дoбрe дa си oбичaл и дa си oстaнaл с рaзбитo сърцe,oтkoлkoтo дa нe си пoзнaвaл любoвтa'' :] How much worse can things get,right? :D

talche
08-08-2011, 00:40
Няkoй koйтo нe тe пoзнaвa гoвoри,чe си лeka.Нe си струвa дa мислиш изoбщo зa тoзи чoвek,a зa няkoй koйтo си e нaпрaвил трудa дa тe oпoзнae.И знaeш kakвo kaзвaт ''Пo-дoбрe дa си oбичaл и дa си oстaнaл с рaзбитo сърцe,oтkoлkoтo дa нe си пoзнaвaл любoвтa'' :] How much worse can things get,right? :D

Мерси :) :) :-) :-)

MojoJojo88
08-08-2011, 16:14
Не мина ли модата да се правиш на ледена кралица?
Наранили са те, голяма работа, всеки са го наранявали, животът не свършва с това.

Мне, чалгата все още ги учи на това 8)
Жалка история, мани... :?

Какво общо има чалгата :shock: :neutral:
Нищо.
А темата я пусна, за да си вдигнеш самочувствието, за да ти кажем, че не си лека, че си прекрасна, или за да прочетеш всички гледни точки?

Maaggiiee
08-08-2011, 16:46
Моме на всички ни минават некви такива мисли през главата като видим хубав батко 8) ,но както както каза една съфорумничка в началото мислиш се прекалено безчувствена, а и хорското мнение не е важно :wink:

talche
08-08-2011, 23:22
Не мина ли модата да се правиш на ледена кралица?
Наранили са те, голяма работа, всеки са го наранявали, животът не свършва с това.

Мне, чалгата все още ги учи на това 8)
Жалка история, мани... :?

Какво общо има чалгата :shock: :neutral:
Нищо.
А темата я пусна, за да си вдигнеш самочувствието, за да ти кажем, че не си лека, че си прекрасна, или за да прочетеш всички гледни точки?

Ами да, за това я пуснах темата но и да видя мненията ви

Biskfitka
08-09-2011, 00:31
Дали спиш с тях или не, няма голямо значение...Всяки вечер се натискаш с различен? Повярвай ми,много от тях вече те мислят за курва ;)

talche
08-10-2011, 12:53
Дали спиш с тях или не, няма голямо значение...Всяки вечер се натискаш с различен? Повярвай ми,много от тях вече те мислят за к***а ;)

кофти :-D е да мислят както искат

annonimnna
08-10-2011, 19:09
Виж сега...
Не си станала 40 годишна стара мома, че да ти трябва сватба или нещо такова. Хващай гаджетата, сменяй ги... Никой НИЩО неможе да ти каже. Животът си е твой и ще правиш каквото си пожелаеш и с когото си пожелаеш. Не се страхувай от обвързване!!! А това за каква те мислят, ами не обръщай внимание... Те и да не те виждат, хората пак могат да говорят, просто в днешно време има ужасни хора, това е верно, но не се връзвай! Живей си живота и да не ти дреме... Все пак един живот живеем :)

annonimnna
08-10-2011, 19:11
И стига сте нападали момичето, тя иска мнение от вас вие се правите тука на "големи" разбирачи... Пф.

talche
08-11-2011, 00:52
Виж сега...
Не си станала 40 годишна стара мома, че да ти трябва сватба или нещо такова. Хващай гаджетата, сменяй ги... Никой НИЩО неможе да ти каже. Животът си е твой и ще правиш каквото си пожелаеш и с когото си пожелаеш. Не се страхувай от обвързване!!! А това за каква те мислят, ами не обръщай внимание... Те и да не те виждат, хората пак могат да говорят, просто в днешно време има ужасни хора, това е верно, но не се връзвай! Живей си живота и да не ти дреме... Все пак един живот живеем :)

Мерси много :)

anonymous708973
08-11-2011, 06:49
И стига сте нападали момичето, тя иска мнение от вас вие се правите тука на "големи" разбирачи... Пф.

Когато прекараш малко повече време в тоя форум, ще разбереш, че масово хората, които пускат теми, пускат малоумни такива и ти се дръвчат, когато не си на тяхното мнение. Ако ти можеш да стоиш длъжна на такива, окей. Аз не мога.


Моме на всички ни минават некви такива мисли през главата като видим хубав батко

Говори ми, говори ми..