PDA

View Full Version : Притеснение



blabli
08-06-2011, 10:25
Притеснявам се от това дали тя ще се притесни за формата на пениса ми . Всмисъл такъв крив е ,във формата на банан _)_ г/д така ... въпроса ми е съвсем сериозен дали вие бихте оставили някой заради това или да се изненадате ?
ще има здрав troll-инг знам ,но да попитам все пак ..

Sh@d0w
08-06-2011, 10:32
Смени ръката малко :lol:

Cucko0
08-06-2011, 10:42
не бих се изненадала и е абсурд да оставя някого само заради това .

Me4encety
08-06-2011, 10:45
не бих се изненадала и е абсурд да оставя някого само заради това .
+1

Hukuu
08-06-2011, 10:46
Смени ръката малко :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin:

LambOfGod
08-06-2011, 10:52
Внимавай как я чукаш, щото може да е много болезнено с такова нещо.

ubuntureload
08-06-2011, 10:53
Kyровете са като колите - различни марки, модели и дизайн. Ако формата би представлявала някакъв проблем още фабрично по природа всички пишки щяха да са еднакви и скучни. Приеми го като екзотична кола, която е рядко срещана по трасето, пускай се по магистралата на мацката и сипвай семето на пъпа!

shanel15
08-06-2011, 11:38
Давай смело...това изобщо не трябва да ти потиска самочувствието! Както каза ubuntureload по-горе ...''K*****те са като колите - различни марки, модели и дизайн....и т.н.'' А колко до момичето,ако не го одобри..ти си намери друга,на която ще се хареса... Иначе за форматааа..ако е като банан извит,както казваш момичето може да изпитва по-голямо удоволствие на G-точката...! :)

LambOfGod
08-06-2011, 11:39
Давай смело...това изобщо не трябва да ти потиска самочувствието! Както каза ubuntureload по-горе ...''K*****те са като колите - различни марки, модели и дизайн....и т.н.'' А колко до момичето,ако не го одобри..ти си намери друга,на която ще се хареса... Иначе за форматааа..ако е като банан извит,както казваш момичето може да изпитва по-голямо удоволствие на G-точката...! :)


Аз разбрах,че е извит на ляво.. 8-) 8-)

MojoJojo88
08-06-2011, 11:50
Извит е по-добре от прав :grin:

elysunny
08-06-2011, 12:26
ще избяга с писъци..
нЕма такива въпроси просто :lol:

norain
08-06-2011, 15:42
Аз ли съм тъп или всяко поколение изпростява?
То прав кур има ли ? Аз не бях чувал за прав като линийка. Всичките са леко извити. Моя сега като си го гледам, понеже съм по халат и той е извит на ляво.
Да взема да сменя ръката ли ? Че да го изправя ?

blabli
08-06-2011, 16:01
Аз ли съм тъп или всяко поколение изпростява?
То прав "мъжки полов орган" има ли ? Аз не бях чувал за прав като линийка. Всичките са леко извити. Моя сега като си го гледам, понеже съм по халат и той е извит на ляво.
Да взема да сменя ръката ли ? Че да го изправя ?ами да изпростявам ..
иначе не е леко за това питах ...

leadyflame
08-06-2011, 16:06
Разбира се,че първата ми работа преди да бъда с някой е да видя дали шпагата му е крива ако тя е за какво бъдеще говорим.. ПИТАМ? какво ще правя с човек, чийто пенис е на една страна?

SisiStrange
08-06-2011, 16:27
Кривината не е проблем.

HapkoMaH
08-06-2011, 16:45
Смени ръката малко :lol: :razz: :razz: :razz: :D 8-)

TheJack
08-06-2011, 17:18
Пич...нали се сещаш онова нещо там вагина дет му се вика..се води мускул...чакайй ще ти го представя като 1 дупка ама много тясна..да можеш си го представиш...ии тази дупка като вкарваш твоя еректирал мускул(ПЕНИС)...се разширява ии се търкат там единия мускул в другия мускул?! До тука разбра ли?
И тей твоя мускул е крив така ли...това би било проблем само и единствено ако..вагината беше перфектно права и не се разширяваше ,а си стоеше една права дупка..което не е така както вече ти казах..!
Да си доидем на думата..щом оная ти работа е закривена по какъвто и да е различен начин...значи кара женския мускул да се движи по нов странен начин тоест...търкането става ново и приятно...КОЕТО Е ХУБАВО..
Колкото по крив ти е чепа толкова по-хубаво и е на жената...естествено за външен вид нещата стоят по друг начин :grin: :grin:
Е тфа не мога го убесня тука...дано поне 1 човек ме е разбрал на когото да му е от полза :-o

DREAM95
08-06-2011, 18:01
Да си доидем на думата..щом оная ти работа е закривена по какъвто и да е различен начин...значи кара женския мускул да се движи по нов странен начин тоест...търкането става ново и приятно...КОЕТО Е ХУБАВО..
Колкото по крив ти е чепа толкова по-хубаво и е на жената...естествено за външен вид нещата стоят по друг начин :grin: :grin:
Е тфа не мога го убесня тука...дано поне 1 човек ме е разбрал на когото да му е от полза :-o
Много ги разбираш братле... 8-)

norain
08-06-2011, 19:16
Аз ли съм тъп или всяко поколение изпростява?
То прав "мъжки полов орган" има ли ? Аз не бях чувал за прав като линийка. Всичките са леко извити. Моя сега като си го гледам, понеже съм по халат и той е извит на ляво.
Да взема да сменя ръката ли ? Че да го изправя ?ами да изпростявам ..
иначе не е леко за това питах ...

Е кво да не ти е под 90 градуса ? :lol: :lol: :lol: :lol: